В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
А вы сильно интересуетесь ближнем востоком?
К сожалению только поверхносно, больше историей Европы.
Ответ дляSmusish
Воно то так, але
Я так розумію, звичайні ізраїльтяни. Яких більшість не такі набожні як хасиди. Можливо звичайним всерівно де жити, або добре жити. Ну а хасиди, нехай живуть де їм Тора написала. Вони і не служать і,не воюють...
Ну вы ж понимаете, что США более выигрывай вариант, чем Украина?
Ігаль Левін про сутність того що відбувається
Украинским друзьям, которые пишут, что границу прорвали ’бомжи в тапках’.
ХАМАС, как и ’Исламский джихад’, и в особенности ’Хезболла’ - это все союзники или прокси Ирана. Вооружает и спонсирует эти группировки Иран. Подготавливает тоже Иран. Война идет с Ираном, а не с ’бомжами’. Говорить что война идет только с неким ХАМАС (или другими группировками) - это примерно как говорить, что Украина с 2014 года воевала только с ’ЛДНР’ - мол, большая украинская армия не могла ’справиться’ с какими-то бомжами из ОРДЛО.
Вспомните, как вас все эти годы злило, что фактор России замалчивается на международной арене, как вас злило, когда говорили, что это ’гражданская война’ и украинцы там воюют с какими-то сепаратистами и все, а Москва, мол, тут ни при чем.
Военный потенциал Ирана большой, это грозный и серьезный враг, по многим параметрам превосходящий нас - например, по размеру вооруженных сил, наличия всевозможных группировок и милиций, банально по ресурсным показателям и количеству населения, по ракетному потенциалу. На вооружении боевиков, в том числе, иранские дроны и ракеты.
Израиль долгие десятилетия ведет с Ираном ограниченную войну. Цель Тегерана - уничтожение Израиля. Сейчас мы можем наблюдать обострение этой войны. Я еще раз призываю украинских друзей - не нужно думать, что это какие то сферические боевики-бомжи в вакууме.
Отдельное спасибо тем украинцам, кто выразил поддержку. Армия обороны Израиля уже работает, парни на местах, все наши враги будут уничтожены.
@yigal_levin
Мені здається, що всі, у кого є якісь ’сірі’ території, вирішили ’позакривати це питання’. Тей же Карабах тягнувся роками, як і Сектор Газа. Може це якраз через потенційний Тайвань?
Щодо конфлікту в Ізраїлі - раджу подивитись відео від воєнного історика Солоніна (з рашки, але живе в Києві).
Ответ дляlisulya
Та нічого я не бачу, я ж Вам не бабка Ванга.
Ні одна,сама начитана порадниця не скаже Вам як воно буде, ні один ютуб-аналітик, бо стільки умов винесено за дужки, ми маємо для аналізу лиш крихти інформації. І можемо частково аналізувати вже по ходу діла.
Я ж до вас як не до бабки. Це форум і ми ділимося думками. Якщо ви почали писати , то у вас є своя думка роздуми. Та вони у всих є. Хтось озвучує їх а хтось ні. Мені просто було цікаво знати ваш напрямок думок.
Але дрречі, коли у нас почалась війна і тут обговорювали, тему типу що буде далі. То хтось писав що буде пізніше ще одна війна. І таки хтось писав про Ізраїль, там була цікава думка,от точно не памятаю . Але небесний ієрусалим десь звідти теж ’ винирнув’
nightwoman• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Eugene Stepanenko
російські пабліки розриває від щастя. не буду цитувати це лайно, але там все по плану - ура ура, третя світова, наконец то покажем кузькіну мать єтім, знущання над людьми які тікають від війни....
Для росіянців - все це - черговий серіал. Чергове шоу. Маю надію що це ’шоу’ вони відчують і на своїй шкурі. І дуже швидко.
Я думала над цим теж раніше, але зараз думаю, що не відчують вони. Бо вони НІКОЛИ не захищали свою землю і не здатні на це. А коли прийде Китай чи будь-хто до них, вони краще в ноги їм впадуть і будуть цілувати п´ятки будь-якому загарбнику. Он вже китайський вчать у вишах, щоб не воювати. Ну правда ж?
DianaBibizyana• 07 октября 2023
Американці вже кажуть, що готві надавати будь-яку допомогу для самозахисту Ізраілю...
здається ми скоро опинимося на другому плані...
звучить цинічно, але в нас варіантів не дуже, якщо Америка злиє нас, то нам капєц...
Ответ дляDianaBibizyana
тут тему почитайте, уже это обговорили
Ответ дляDianaBibizyana
Я так розумію, що для нас ситуація ця не дуже. Світ сьогодні переключився на Ізраїль
DianaBibizyana• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
тут тему почитайте, уже это обговорили
тут так багато, не осилю )
Ответ дляLudaSHS
Eugene Stepanenko
Просто дивовижні потвори, але всесвіт він такий, може задовольнити запит у прямому сенсі, і скоро вони матимуть змогу приймати участь в цьому, коли будуть вигрібатись з-під завалів своїх будинків, це ж теба бути фантастичними ідіотами, щоб кликати війну
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляNYC
Хмельницкий.
Російської імперії не існувало в часи Хмельницького.
А національно- визвольна боротьба - це завжди кров.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляБізешка
Я думаю это все одна ситуация , не куда переключаться ...
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляМанюнайтед
Странно что разведка не сработала
Та там и границы оказались нараспашку .
Очень всё странно
Ответ дляvikiss
Тобто ,не даремно, ходять слухи, що євреї Україну під себе опустошають?
Та я,ці слухи тут прочитала . А сьогодні читала цю тему і от звязала те що зараз сусіди держави- Ізраїлю кажуть що сам Ізраїль винуватий, реально їх там ніхто не любить. А у нас зараз скільки територій зтертих з лиця землі, і туди вже українці просто ніколи не повернуться. Одні по причині що багатьох нема вживих, а інші хто вижив то нема куди повертатися.
Всі війни кінчається, наша теж скінчиться. Як ви думаєте, що буде на тих знищених територіях?
Демографічна ситуація у нас зараз катастрофічна.
Ответ дляDianaBibizyana
Так это логично. Израиль-это дитя Штатов. И при этом очень успешное дитя.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляPrervana
Их тут жило больше чем украинцев наверное
І що цікаво, після визвольної війни Хмельницького вони продовжували жити в Гетьманщині
nightwoman• 07 октября 2023
Ответ дляDianaBibizyana
Сподіваюсь, що цивілізований світ зрозуміє, що заминати конфлікти не вирішує питання. Що і в Ізраїлі і в Україні ноги ростуть з іранської зброї. І ті ноги будуть рости і надалі і не тільки в ці країни. Треба вже не бавитись казками, а знімати окуляри, бо дуже вдобно прикриватись було іншими