- На п´ятдесятиріччя Війни Судного дня, з п´ятниці на суботу, коли пильність традиційно послаблюється (шабат), палестинські бойовики атакували Ізраїль.
Під прикриттям масового удару ракет із Сектору Газа диверсійні групи проникли на територію півдня Ізраїлю до найближчих поселень.
Попередньо захоплена військова база, за повідомленнями уряду Ізраїлю, вуличні бої ведуться у семи поселеннях одночасно.
Повідомлення про «…десятки загиблих і захоплених у полон солдатів» потрібно перевіряти, окрім дощу з ракет, такі операції супроводжує дощ з дезінформації.
Перевіряйте інформацію через офіційні урядові джерела Ізраїлю.
Армію Ізраїлю піднято по тривозі, спецпідрозділи перекидаються на південь, готується операція в Газі.
Питання розширення війни можливе за двома сценаріями:
- вступу у війну проіранського ліванського угрупування шиїтів «Хезболла» на північному кордоні, що накопичило десятки тисяч ракет і розпоряджаються тисячами бойовиків,
- арабські протести та демонстрації, спроби збройних нападів у Юдеї та Самарії, Східному Єрусалимі.
Це один із сценаріїв, які розглядалися в Ізраїлі давно – масовий захід ДРГ під прикриттям ракетно-артилерійських ударів.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Де?Бачу Словаччину,росянку на променаді
В ТОПі тем- https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3414713
Ответ дляAnitia
Ок,Хай адміністрація закриє тему