Хочу щоб застав час коли палатиме масква. Хай доживає в муках, хочу щоб кожна частинка його тіла відчула біль нашого народу. Хочу щоб фізично страждав. Душі там нема
Ответ дляМанула
Тільки одне хочеться побажати - щоби він скоріше сдох в пекельних муках разом зі своєю фашистською федерацію!
Смерть для нього- це самий легкий фінал. Але хоч світ видихне
irina 2709• 07 октября 2023
Та нехай його вже чорти до себе заберуть...щоб воно вже здохло в пекельних муках. Тільки-но такий приліт, що аж серце ледь не стало 🤬🤬🤬
12 друзей Коршуна• 07 октября 2023
Лише смерті йому бажаю. Та всім гнидам, які його підтримають.
Hallowkitty -54c3• 07 октября 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Ось якась гнида ставить мені дізлайк
Гнида то путінська
Hallowkitty -54c3• 07 октября 2023
Ответ дляалергирина
Хіба то один людожер? В історії недодержави повно людожерів
І нічого їм за це не було...