В танке• 07 октября 2023
Дочка хоче волосся підстригти
14 років. В неї гарне густе волосся.
коротке це взагалі не по-дівчачому, на мій погляд. як розвити в дочки більше тяги до краси, до дівчачих манер і вподобань?
В танке
• 08 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ви дійсно ставити знак рівності між купрінням в 12 і обранням зачіски в 14?
Підстриже дочка волосся, і все, капець цінностям.
Ви не поважайте вибір своєї дитини, який не загрожує її життю і здоров´ю. А питаєте як краще нею маніпулювати щоб вона робила так як хочете ви.
Доньці співчуття
не розумієте про що мова - промовчіть. ну нормальніше ж буде
В танке
• 08 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Відповідь: ніяк!
Пишуть, щоб ви це нарешті зрозуміли))
повторюсь. якщо ви не знаєте відповідь, то це не означає категоричну істину. Ви не знаєте як. для вас єдина відповідь ’ніяк’. А у когось можуть бути варіанти. розумієте?
тому категоричність це трохи не дуже розумно виглядає.
ще й особливо з такою зверхньою фразою ’щоб ви зрозуміли’ =)) смішно. враховуючи, що ви самі не розумієте питання
Надежда наш компас• 08 октября 2023
Ответ дляВ танке
Ми не знаємо як, ви не знаєте як))) який дивний збіг, ніхто не знає)))) Це тому що ніяк!!! Ви не зміните іншу людину , ви можете розмовляти розмови, та на якийсь час відстрочити прийняте рішення, але глобально ви не вплинете на світогляд. Але аргументуючи, не використовуйте оте ’пацанка, панянка’ , бо для підлітка то буде бла, бла, бла
Леопардові панчохи• 08 октября 2023
Ответ дляВ танке
ні. в мене були карешки. і волосся фарбувала. це для мене прояв деперсії і важкої ситуації в моєму житті. протести ніби
Тому й пропоную переосмислити, побороти. Набути нового позитивного досвіду і спогадів разом з донькою