В танке• 07 октября 2023

Дочка хоче волосся підстригти

14 років. В неї гарне густе волосся.
коротке це взагалі не по-дівчачому, на мій погляд. як розвити в дочки більше тяги до краси, до дівчачих манер і вподобань?
СКИБИДЫШь• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
та да. але вони вже й зараз в неї повільно ростуть. і я так сподівалась, що вона не буде відрізати знов. понакупляла їй різних засобів. пропоную сходити в перукарню аля підризати кінчики, зробити укладку і проконсультуватись про догляд. а от ні =(
Я Вас понимаю, но ничего не сделаешь..тем более такой возраст, моей тоже 14... Либо ждать, когда мода поменяется, либо когда дочь повзрослеет, но не факт, что она и тогда захочет длинные волосы...
ТочноБудет• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
так, ну вставлю свої 5 копійок. оці ’мелкі’ фігня повна. толком колір не міняють, зате постіль випачкують
фарбувались змиваючою фарбою. вже не памятаю якою. в перукарні. було гарно. і нічого не псувалось. трималось десь місяць-два
Так мелки рассчитаны на то, что их смоют с волос в день нанесения
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Мда странные у вас сравнения … эко вас от женственности до бреда занесло …
що саме бред? якби я спитала про тікток всі аналогічно б відповіли ’не лізьте до дитини, втратите довіру, мої он сидять і нічьо’. якби про зайву вагу були б відповіді ’а де ви раніше були. ви у всьому винні. тепер відстаньте від дитини’. про російську мову ’то ви самі на російській розмовляєте, а звинувачуєте дитину’
та й про лисо стригтись. по відповідям ’ну яка різниця. відросте ж. від волосся жіночність і краса не залежить. головне дружба з дитиною’
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Донька вже відрощує )
Але у доньки в класі всі дівчата з довгим волоссям. З короткою стрижкою нікого нема.
Автор, я в 18 років вчилася на перукаря, в мене дуже короткі стрижки були (блонд з зеленими пасмами) , прикольний досвід був )
А так все життя нижче лопаток волосся.
в мене основна причина у дочки - їй легше доглядати за волоссям. не любить мити, сушити, розчісувати і тд. по цій же причині перший раз підстриглась бо потрібно було тиждень самій з волоссям щось робити
тобто причина не в стилі, не в пошуку експериментів. а в ліні і в пофігізмі на пункт ’бути гарною дівчинкою’
ЛЮБА• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
На каком языке мне разговаривать и писать я сама разберусь , и уж точно без вас. В чем я простите ребенка обвиняю и главное какого?
Да от длины волос точно женственность не зависит ,вы слегка скажем так странная …
Не служанка• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
а ще варіанти є?
Є пророцтво. Писати?
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
ага. боюсь,що чим частіше вона підстригається, тим менше шансів, що захоче відрощувати =(

того й питання виникло, що можна зробити
Я не чарівниця вам• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Це прийде, коли захоче хлопцям подобатися )
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
ну я взагалі не писала про вашу мову. я питаю в чому бред то. так що хто тут странний
Протру пилюку• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
ну от питання як повернути її в напрямку панянки
Никак, пока сама этого не захочет.
ЛЮБА• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Перечитайте свой пост , еще раз . На этом думаю наше общение закончено …
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляНе служанка
Є пророцтво. Писати?
якщо щось оригінальне, то пишіть
якщо банальне типу ’втратите довіру дочки, нічого не буде вам говорити. тайком підстриже’ і тд - то який в цьому смисл. ще ’умні’ цитати з вконтактека процитуйте. забула як вони там називаються
Виправлялочка• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Так ей же следить за волосами, не вам. Имеет право выбрать хочет она с этим париться или ей достаточно помыть и высушить.
Даже если сейчас вы ее уговорите, равно или поздно она все равно подстрижется, вряд ли вы уговорами переубедите ее надолго
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Никак, пока сама этого не захочет.
ваша відповідь ’я не знаю’ =)) то навіщо це писати?
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
ура. ваші коментарії були дуже важливі для нас. дякую, що приділили свій час =))
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляВиправлялочка
ну так. тому й питання. як повернути її на сторону панянки, як тут виразились. а не пацанки. бо ж вцілому це не тільки про волосся. але й про стиль взагалі. і пріорітети
Не служанка• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
якщо щось оригінальне, то пишіть
Ні, не про довіру. Бачу два розвитки подій. На власному досвіді. Або у 18 збіжить із дому (образно) вчитися у інше місто і дзвонити раз у місяць буде. Або буде сидіти біля мамусі до пенсії, бо всі хлопці не такі і мама краще знає.
Виправлялочка• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Боюсь что никак, я с подросткового возраста одеваюсь в спортивное, можно и в спортивном выглядеть женственно. А вот туфельки/босоножки/платья/юбки не ношу. Вернее платья ношу очень ограниченного кроя.

Вы можете ей предлагать померять разное, попробовать, обращать внимание на реакцию окружающих и тд, но если ей это по барабану то боюсь никак не убедите.
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляНе служанка
не вгадали. не знаю, чи варто пояснювати
До речі, ви по суті описали всі можливі варіанти. бо в 18 поїхати вчитись можна . а можна вчитись в своєму місті. але у нас таки інший варіант. не люблю шаблонності
Не служанка• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Тоді продовжуйте гнути свою лінію про те, що ви старша і краще знаєте. ))
Виправлялочка• 07 октября 2023
Ответ дляНе служанка
Да ну, может автор на дочку и не давит. Просто переживает
У меня тоже бабушка с мамой переживали, но толку, я не изменилась)
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляНе служанка
ну так. інших же варіантів у вас немає =)
Протру пилюку• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Вы никак не заставите и не повернете её на этот путь, пока дочь сама этого не захочет. Такой период у неё сейчас. Можете, что угодно делать, ничего не подействует.
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Миловидна леді• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
на одних вагах моя думка, отримана з досвіду мого життя, спостереження і логічних виводів. На інших вагах думка навязана непойми ким.
як ви думаєте, що треба вибирати?
Ваша думка про красу - це думка 30-40+ тітки. Ото ’авторитет’ для підлітка 😁
Вона хоче подобатися своїй компанії, а не - Вашій.
Ви їй ще коХту запропонуйте і туХлі замість кросівок.
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
о, ви такий спец по вподобанням підлітків? то що там у них в моді зараз, поділіться. А я скажу що з цього подобається моїй дочці
Пиши-пропало• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
А вона у вас геть зовсім без свого розуму? Куди за поводок потягнете туди і піде?
Ви можете із себе ліпити хоч володарку морську, а ким їй бути і як виглядати вирішувати їй. Це окрема людина.
Але враження, що ви цього не розумієте і ваш нік вам дійсно пасує
автор В танке • 07 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
ви не розумієте, що читаєте і що пишете?
якби була геть без розуму і тягнулась за поводок, то й не стриглась би без моєї згоди. і теми би не було.
тож враження, що ви взагалі нічого не зрозуміли. ну і банально накидали ні о чем стандартні фрази

скажіть, якщо ваша дитина почне пиячити з 12 років, ви теж скажете ’а шо такое це окрема людина. їй вирішувати’. Або курити. Або сексом займатись. це ж взагалі особисте питання і маман не стосується. у вас до вашої дитини теж буде відношення ’ну ок, її вибір, окрема ж людина’?

думаю, що ні. думаю, що ви зараз почнете говорити, що ’єто другое’. і це питання виховання і здоровя, майбутнього. І ви вже не будете себе вважати володаркою морською, як рішає, що курити не треба, а секс це ранувато.

Так і в мене питання банального виховання. виховання не лише про куріння, а й про прививання правильних звичок, цінностей і пріорітетів

але ми з вами різні. тому у вас ’окрема людина зі своїми рішеннями’. а в мене питання як привити конкретні цінності
Надежда наш компас• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Відповідь: ніяк!
Пишуть, щоб ви це нарешті зрозуміли))
Пиши-пропало• 08 октября 2023
Ответ дляВ танке

Ви дійсно ставити знак рівності між купрінням в 12 і обранням зачіски в 14?
Підстриже дочка волосся, і все, капець цінностям.
Ви не поважайте вибір своєї дитини, який не загрожує її життю і здоров´ю. А питаєте як краще нею маніпулювати щоб вона робила так як хочете ви.
Доньці співчуття