Мать драконов• Изменено 08 октября 2023
Я та мій чоловік.
Вийшла заміж у 25 років. Ми ровесники.
У мене до нього було шалене кохання.
Він трохи тормозив із пропозицією, мене це дуже напрягало.
Десь 2 роки жили не у шлюбі.
Потім одружилися.
Народилася дитина.
Дитину дуже любить.
Гранула війна, в 2014 році допоміг забрати із окупації моїх хворих і маму і бабусю( я єдина донька і онука), поки я була в декреті, винаймав їм квартиру і нам також, бо ми з іншого міста, яке теж в окупації.
Давав гроші на лікування онко у мами.
Потім купив житло для нашої сімʼї - двушку -хрущ.
Допоміг мені реалізуватися в професії, наполягав, щоб я отримала спец. статус за освітою і змінила роботу.
Потім допоміг із власною справою.
Навчив водити машину - водійське посвідчення мала, але вчив водити мене саме він.
Купив моє перше авто.
Друге вже купила собі сама.
Разом купили другу квартиру в новобудові, стару вирішили залишити моїм рідним, щоб вони не жили на зйомі.
Коли почалася війна , відправив нас із донькою за кордон, продовжував доглядати мою стареньку бабусю і помістив в приватний пансіонат маму , бо з нею було геть погано.
Восени 2022 я повернулася до дому з дитиною.
Він мало не плакав від щастя.
Зустрічав нас із квітами і кульками.
Пишу все це, згадую і не розумію, як мені так могло в житті пощастити.
Я звичайна заурядна дівчина.
В юності була доволі симпатична, можна сказати навіть красива , але за ним упадало багато дівчат.
Деякі із заможних сімей і самі по собі красиві і з хорошою освітою.
Не розумію чому саме я.
І мені трохи від того страшно.
Хазяйка я так собі.
Зовні симпатична і доглянута, але з грошима так може кожна.
Спеціаліст в своїй справі, ну не прямо ВАУ, але щось трохи заробляю.
Люблю його дуже - це так. Але мені здається таку людину любити просто.
Весь час мене переслідує синдром меншовартості. І якесь відчуття, що я не достатньо хороша для того, щоб жити своїм життям.
Чи є у вас схожі історії?
І чи мучило вас таке питання, чому саме я живу це своє життя?
У мене до нього було шалене кохання.
Десь 2 роки жили не у шлюбі.
Потім одружилися.
Народилася дитина.
Дитину дуже любить.
Давав гроші на лікування онко у мами.
Потім допоміг із власною справою.
Купив моє перше авто.
Друге вже купила собі сама.
Він мало не плакав від щастя.
Зустрічав нас із квітами і кульками.
Я звичайна заурядна дівчина.
Не розумію чому саме я.
І мені трохи від того страшно.
Хазяйка я так собі.
Чи є у вас схожі історії?
Белая и пушистая• 08 октября 2023
Ответ дляНі грама
Отож!
Мій чоловік взагалі щиро переконаний, що зірвав джек-пот в моїй особі.
Так і живемо: весело😂
Ми теж - просто весело,легко
ЗдесяЯ• 08 октября 2023
Знаете почему? Потому что вы умеете его ценить и принимаете его полностью, ему с вами хорошо!
Комиссия50%• 08 октября 2023
Автор, що не так? Інакше ви б тут не писали. Щось все таки вас не влаштовує.
Ви занадто його ідеалізуєте
Комиссия50%• 08 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
а чого має бути користь?
Краще подумайте хто вклав вам в голову ці думки? що ви недостойна? що має бути користь?
може ті дві жінки, шо висять на шиї вашого чоловіка?
Або ж той самий ідеальний чоловік
emerald_88• 08 октября 2023
Ну так саме з вами він такий, який є. Саме ви його мотивуєте бути таким хорошим. Без вас невідомо яким би він був. Тому, ваша заслуга теж дуже велика.
Бабця в мештах• 08 октября 2023
Вам дуже посщастило і добре, що ви цінуєте. На моему шляху не трапилось такої людини яка б так піклувалась. Ви просто зустріли справжнього чоловіка, про якого мріє кожна жінка.
І прочитавши ваш пост, я ще раз переконалась про свою нікчемність....
Реву....
Я була і є байдужа всім. Ні з зовнішністю неповезло ні з чоловіком і ще дитина інвалід.
Дякуйте Богу за такий подарунок
Реву....
Дякуйте Богу за такий подарунок
Вічний двигун• 08 октября 2023
У вас таке відчуття тому, що підсвідомо ви відчуваєте, що чимось заплатите за це. І це тримає вас в напрузі. Зі чвого досвіду (та досвіду своїх знайомих/родичів) скажу, що так, часто коли дається щось одне в житті дуже хороше, щось забирається/втрачається. Але не завжди. Є позитивні приклади, коли можна прожити в щасті і злагоді без особливих втрат. Отже, не давайте волю таким своїм думкам, щоб не притягнути негатив.
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Або ж той самий ідеальний чоловік
Ми ніколи не говорили з ним про це. Він ніколи не вихвалявся.
Завжди каже, «ти не переживай, щось придумаємо.
У тебе головне - наша дитина, а інше я влаштую»
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Реву....
Дякуйте Богу за такий подарунок
Реву....
Дякуйте Богу за такий подарунок
О боже!
Тримайтеся, люба.
Ось є такі історії.
У мене подруга зі школи. Дуже добра дівчина і хороша людина. Я ніколи не чула, щоб вона щось погане про когось казала скиглила, звинувачувала.
Однак, все жахливе в цьому житті, що могло трапитися, траплялося у неї.
Не розумію , чому так.
Ну хоча б щось хороше, але ні
Тримайтеся, люба.
Ось є такі історії.
Не розумію , чому так.
Ну хоча б щось хороше, але ні
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Ви занадто його ідеалізуєте
Не влаштовує, що я не розумію як мені це дісталося.
Ось в роботі розумію.
Я працюю, отримую гроші , досвід, докладаю зусиль.
У мене це не можливо забрати бо я розумію причину-наслідок.
А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)
Міг би знайти безпроблемну свого часу, але ні.
Інколи думаю про те, аби він все знав наперед, чи одружився би з мною у свої 25 років.
Бо ті дівчата, що за ним упадали досить непогано живуть зараз.
Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Тобто до його сили и бажання працювати ще був би непоганий старт.
Ось в роботі розумію.
А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)
Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мені дуже пощастило з чоловіком. Любить, поважає і цінує.
Все життя дістає для мене зірочку з неба.
Життя показало, що він зі мною не через мою зовнішність, розум, сім´ю, здоров´я чи успіхи. Не знаю, за що мені таке щастя
А через що?)))
Безумовно любить тільки мама.
З партнером ви маєте задовольняти якісь його потреби.
Безумовно любить тільки мама.
Комиссия50%• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Ось в роботі розумію.
А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)
Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Ось в роботі розумію.
А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)
Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Автор, ось так розгорнуто як в старпості опишіть, 1.що ви даєте цьому чоловікові
2.ваш вклад у сімʼю
Непогодка• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
А через що?)))
Безумовно любить тільки мама.
А які потреби свого чоловіка ви задовольняєте?
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
2.ваш вклад у сімʼю
Та нічого не вкладаю мабуть.
Просто живу.
Дитиною займаюся багато, але мені це в радість.
Йому люблю робити дорогі подарунки.
Але він і сам може собі все купити.
Піклуюсь про його здоров’я. Це таке є в мене.
Але я про всіх піклуюсь і про нього посутньо.
В хаті зазвичай безлад.
Затишок наводити не вмію.
Інколи запрошую людину прибрати, бо мені лінь, або часу не вистачає.
За безлад він зазвичай бубонить, йому те не подобається.
Готую так непогано, але коли є настрій.
Настрою не маю - не готую🤦♀️
Кажу, вечеряй як і я сиром зі сметаною, щоб ми не погладшали🤣🤣🤣
Струнка, бо займаюсь спортом. Але це не для нього, мені просто в радість. Без нього теж займалася б.
Легка на підйом. Все щось мені цікаво і все щось мені треба.
Просто живу.
Йому люблю робити дорогі подарунки.
Але він і сам може собі все купити.
В хаті зазвичай безлад.
Затишок наводити не вмію.
Готую так непогано, але коли є настрій.
Настрою не маю - не готую🤦♀️
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляНепогодка
Питала.
Каже : «Чого ти причепилася і що тобі не так. Всі задовольняєш. Бо чого б з тобою я інакше жив, аби ще в хаті поприбірала або хоча б безладу не робила - ціни б тобі не було»🤣
мадамГрицацуева• 08 октября 2023
А смысл этой темы?
Если вам так хорошо живется, то чего вы страдаете? Вам поплакаться здесь надо или похвастаться?
Поліцейський патруль• 08 октября 2023
Автор, щастя любить тишу. Заплатіть 100 грн та видаліть тему
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
А смысл этой темы?
Я не понимаю почему так со мной.
Я привыкла, что в жизни что-то просто так не бывает и само по себе не складывается.
А тут сложилось.
Переживаю, чтобы не получилось так : само пришло- само ушло.
Если бы я понимала,як це плекати, мені було б зрозуміло.
А тут не розумію.
А тут сложилось.
А тут не розумію.
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Мене тут не знають.
Тому режим тиші збережено.
Поліцейський патруль• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Мене тут не знають.
Тому режим тиші збережено.
Видаліть. Є енергетика. Послухайте тьотю 50+.
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Зі мною це не працює, правда)
Вже багато років так.
Мені ж теж не 27))
Може у мене енергетика сильніша.
Вже багато років так.
Мені ж теж не 27))
Може у мене енергетика сильніша.
Поліцейський патруль• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Зі мною це не працює, правда)
Вже багато років так.
Мені ж теж не 27))
Може у мене енергетика сильніша.
Вже багато років так.
Мені ж теж не 27))
Може у мене енергетика сильніша.
Я вам дала пораду, як дочці, приймати, чи ні- ваша справа
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Дякую!
мадамГрицацуева• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Я не понимаю почему так со мной.
А тут сложилось.
А тут не розумію.
А тут сложилось.
А тут не розумію.
Ну я еще 23 февраля 2022 тоже не понимала, как я счастлива... Живите ЗДЕСЬ И СЕЙЧАС и наслаждайтесь тем, что есть, а не придумывайте себе страшилки, которых может никогда не случится.
Ось і все розуміння як це плекати. Але ж вас сьогодні щось торкнуло написати, ось і поверніться до тої відправної точки щоб зрозуміти що ж там у ваших мізках справді шкребе. Оце і буде вам відповідь.
Комиссия50%• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Та нічого не вкладаю мабуть.
Просто живу.
Йому люблю робити дорогі подарунки.
Але він і сам може собі все купити.
В хаті зазвичай безлад.
Затишок наводити не вмію.
Готую так непогано, але коли є настрій.
Настрою не маю - не готую🤦♀️
Просто живу.
Йому люблю робити дорогі подарунки.
Але він і сам може собі все купити.
В хаті зазвичай безлад.
Затишок наводити не вмію.
Готую так непогано, але коли є настрій.
Настрою не маю - не готую🤦♀️
Дитина, побут, здоров’я, легкість в стосунках - це багато, це ваш вклад, присвоюйте цю роботу собі.
Комиссия50%• 08 октября 2023
Все що ми робимо в стосунках, ми робимо для себе, бо Я так хочу.
Ваш чоловік все це робить в першу чергу для СЕБЕ, в нього є така потреба жити ось так.
Тому віддайте відповідальність йому за його вибори і життя, і живіть своє життя в насолоду
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Дякую! Ніколи не думала з цього боку.
Може йому це треба щоб закривати якісь свої потреби.
Бути сильним і справжнім - опікуватися всіма нами
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую! Будьте щаслива і надалі!
Комиссия50%• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Дякую! Ніколи не думала з цього боку.
Саме так, йому це подобається, інакше він не зміг би себе поважати.
За цією потребою щось точно стоїть, але це вже не ваша відповідальність в цьому розбиратися. Живіть❤️
Мать драконов
• 08 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Ви мудра жінка!
Дякую!
Щасти вам!
Дякую!
Щасти вам!