Мать драконов• Изменено 08 октября 2023

Я та мій чоловік.

Вийшла заміж у 25 років. Ми ровесники.
У мене до нього було шалене кохання.
Він трохи тормозив із пропозицією, мене це дуже напрягало.
Десь 2 роки жили не у шлюбі.
Потім одружилися.
Народилася дитина.
Дитину дуже любить.
Гранула війна, в 2014 році допоміг забрати із окупації моїх хворих і маму і бабусю( я єдина донька і онука), поки я була в декреті, винаймав їм квартиру і нам також, бо ми з іншого міста, яке теж в окупації.
Давав гроші на лікування онко у мами.
Потім купив житло для нашої сімʼї - двушку -хрущ.
Допоміг мені реалізуватися в професії, наполягав, щоб я отримала спец. статус за освітою і змінила роботу.
Потім допоміг із власною справою.
Навчив водити машину - водійське посвідчення мала, але вчив водити мене саме він.

Купив моє перше авто.
Друге вже купила собі сама.

Разом купили другу квартиру в новобудові, стару вирішили залишити моїм рідним, щоб вони не жили на зйомі.

Коли почалася війна , відправив нас із донькою за кордон, продовжував доглядати мою стареньку бабусю і помістив в приватний пансіонат маму , бо з нею було геть погано.

Восени 2022 я повернулася до дому з дитиною.
Він мало не плакав від щастя.
Зустрічав нас із квітами і кульками.

Пишу все це, згадую і не розумію, як мені так могло в житті пощастити.
Я звичайна заурядна дівчина.
В юності була доволі симпатична, можна сказати навіть красива , але за ним упадало багато дівчат.
Деякі із заможних сімей і самі по собі красиві і з хорошою освітою.

Не розумію чому саме я.
І мені трохи від того страшно.

Хазяйка я так собі.
Зовні симпатична і доглянута, але з грошима так може кожна.
Спеціаліст в своїй справі, ну не прямо ВАУ, але щось трохи заробляю.
Люблю його дуже - це так. Але мені здається таку людину любити просто.

Весь час мене переслідує синдром меншовартості. І якесь відчуття, що я не достатньо хороша для того, щоб жити своїм життям.

Чи є у вас схожі історії?
І чи мучило вас таке питання, чому саме я живу це своє життя?
Птица секретарь• 08 октября 2023
Якщо гроші походіть до психолога може. Працюйте над самооцінкою. Не розумію вас.

Белая и пушистая• 08 октября 2023
Виключайте оце Ваше трохи страшно ,я не люблю оце- рука-ліцо,але у Вашому випадку-це доречно.
Ні грама• 08 октября 2023
Оце вам нема що робити 😳
Я в 35 з двома дітьми від першого шлюбу і голою ср.кою вийшла заміж за молодшого, стрункого спортивного, працьовитого, доброго, чесного, порядного хлопця.
Пішла з роботи майже одразу, купив нам трьошку, дітей обожнює, все в рамках можливостей нам купує.
Тому - не партесь, цінуйте себе і мовчіть про своє щастя на людях.
НичеНипанимаю• 08 октября 2023
либо вы его плохо знаете либо вам очень повезло
Вишня на торті• 08 октября 2023
Щастя полюбляє тишу
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ситуація допомоги моїм хворим рідним досить красномовно за нього говорить.
Яка йому користь з того, що він з ними валандаєтьсч і допомагає матеріально і організаційно?
Белая и пушистая• 08 октября 2023
Ответ дляНі грама
Оце вам нема що робити 😳
+1 мовчати за щастя ,у мене не молодший,не стрункий,тільки спортивний ,двоє дітей від першого шлюбу.
Я_и_моя_собака• 08 октября 2023
Мені дуже пощастило з чоловіком. Любить, поважає і цінує.
Все життя дістає для мене зірочку з неба.
Життя показало, що він зі мною не через мою зовнішність, розум, сім´ю, здоров´я чи успіхи. Не знаю, за що мені таке щастя
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляНі грама
Оце вам нема що робити 😳
Дякую!
Щастя вам!

Ні грама• 08 октября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Отож!
Мій чоловік взагалі щиро переконаний, що зірвав джек-пот в моїй особі.
Так і живемо: весело😂
Секс-Бомба• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Читаю и не понимаю: что значит допомиг, дав, купыв. Как про какого-то постороннего добродетеля, который помогает чужой тете и эта тетя думает: за шо же мне такое счастье.
Вы что, не семья? У вас раздельный бюджет?
Ні грама• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Дякую!
Щастя вам!
І вам всього найдобрішого! Хваліть себе: оце сядьте і так само про себе розпишіть, як про нього!😘
когдадеЦкие• 08 октября 2023
Странная вы...или не сильно умная.. вы как бы семья, он и должен помогать
Щастя-здоровля• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
счастье любит тишину
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Хорошо , он мог бы выбрать себе девушку из состоятельной семьи с приданным.

Было таких пару девиц, которые вились вокруг него еще на заре наших отношений

Тоже симпатичные девушки. Почему нет?
когдадеЦкие• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов

Тоже симпатичные девушки. Почему нет?
А он типа принц египетский?
Из Кукуева я• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
а чого має бути користь?
Краще подумайте хто вклав вам в голову ці думки? що ви недостойна? що має бути користь?
може ті дві жінки, шо висять на шиї вашого чоловіка?
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А он типа принц египетский?
Внешне хорош и довольно успешен в жизни

Тогда было очевидно, что он перспективный жених
Начал бизнес в 20.
К 25 сам заработал на хорошую машину.

Квартиру покупал, когда мы были уже в браке.
Деньги собрал сам.
Не придумывал оформлять недвигу на родителей и теть, как многие мужчины в нашем окружении
когдадеЦкие• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Внешне хорош и довольно успешен в жизни

Начал бизнес в 20.
К 25 сам заработал на хорошую машину.

Деньги собрал сам.
Ну и что. Вы то чем хуже? На то он и мужик, женился , обязан. Мне мой две купил и дом в Европе. Но я таки лучше : умнее, красивее, веселее, корону могу поправить, лопата есть

автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Супер))
КокошинЭль• 08 октября 2023
Я от всей души за вас рада и желаю душевного спокойствия и ,наверное, правда, найти хорошего психолога или психотерапевта. Надеюсь, вам бы хватило нескольких сеансов разобраться в этих страхах. Я замужем была 2 раза и ни разу - как за каменной стеной. Всё сама,поэтому и разводилась. Есть ребёнок от 2 брака,моя радость. Радуюсь и балую себя сама,бьюсь в жизни за все сама. И давно приняла, что так есть и будет. Удачный брак,как и хорошие друзья- это подарок судьбы. Радуйтесь!)
Цветов Мне срочно• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Да вам крупно повезло, мужчины как правило не любят чужих проблем, а вы очень проблемная
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Фрекен бок• 08 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
ну да, должен) но когда у моего папы было онко, то все чем помогал мой слава Богу уже бывший муж - один раз результаты анализов со мной отвез ему в больницу. Все. И прямо говорил мне, что ему это не нужно и вообще он не хочет об этом говорить, ему это неинтересно (болезнь моего папы). А потом шо було шо було, когда я ему начала изменять... такому-то хорошему мужу. Так что мужья разные бывают) Автору завидую, тоже так хочу.
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Проблемная - это есть.
Но наверное не чужая все-таки
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
У подруги муж после операции забирал её маму из больницы, потом спросил не хочет ли её семья(отец и сестра 19 лет) оплатить ему бензин.

Я и челюсть уронила, когда подруга мне это рассказала
Фрекен бок• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов

Ну вот могу сказать, что и такое бывает. Мой бензин оплатить не просил хотябы... но в остальном рука-лицо. Вам действительно крупно повезло, мало кто хочет заниматься родственниками, тем более проблемными. Я тоже хочу встретить такого мужчину, чтобы все проблемы мы решали вместе, какими бы они ни были, и чьих родителей бы они не касались. Это в моем понимании настоящая семья. А не так, что твои родители - твои проблемы.
Брюльтик• 08 октября 2023
Автор, у меня история примерно как у вас, только я наоборот думаю : как же мужу со мной повезло. А муж у вас просто нормальный, не понимаю, от чего вы прям в обмороке от счастья.
Асталависта бэйби• 08 октября 2023
Ну піди поплач, може полегшає. Страдаліца.
КоКоКоКоКоКо...• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Внешне хорош и довольно успешен в жизни

Начал бизнес в 20.
К 25 сам заработал на хорошую машину.

Деньги собрал сам.
Значит вы заслужили. Примите с благодарностью.

И к психологу - работать над собой