Мать драконов• Изменено 08 октября 2023

Я та мій чоловік.

Вийшла заміж у 25 років. Ми ровесники.
У мене до нього було шалене кохання.
Він трохи тормозив із пропозицією, мене це дуже напрягало.
Десь 2 роки жили не у шлюбі.
Потім одружилися.
Народилася дитина.
Дитину дуже любить.
Гранула війна, в 2014 році допоміг забрати із окупації моїх хворих і маму і бабусю( я єдина донька і онука), поки я була в декреті, винаймав їм квартиру і нам також, бо ми з іншого міста, яке теж в окупації.
Давав гроші на лікування онко у мами.
Потім купив житло для нашої сімʼї - двушку -хрущ.
Допоміг мені реалізуватися в професії, наполягав, щоб я отримала спец. статус за освітою і змінила роботу.
Потім допоміг із власною справою.
Навчив водити машину - водійське посвідчення мала, але вчив водити мене саме він.

Купив моє перше авто.
Друге вже купила собі сама.

Разом купили другу квартиру в новобудові, стару вирішили залишити моїм рідним, щоб вони не жили на зйомі.

Коли почалася війна , відправив нас із донькою за кордон, продовжував доглядати мою стареньку бабусю і помістив в приватний пансіонат маму , бо з нею було геть погано.

Восени 2022 я повернулася до дому з дитиною.
Він мало не плакав від щастя.
Зустрічав нас із квітами і кульками.

Пишу все це, згадую і не розумію, як мені так могло в житті пощастити.
Я звичайна заурядна дівчина.
В юності була доволі симпатична, можна сказати навіть красива , але за ним упадало багато дівчат.
Деякі із заможних сімей і самі по собі красиві і з хорошою освітою.

Не розумію чому саме я.
І мені трохи від того страшно.

Хазяйка я так собі.
Зовні симпатична і доглянута, але з грошима так може кожна.
Спеціаліст в своїй справі, ну не прямо ВАУ, але щось трохи заробляю.
Люблю його дуже - це так. Але мені здається таку людину любити просто.

Весь час мене переслідує синдром меншовартості. І якесь відчуття, що я не достатньо хороша для того, щоб жити своїм життям.

Чи є у вас схожі історії?
І чи мучило вас таке питання, чому саме я живу це своє життя?
ФсеСама• 08 октября 2023
У мене схоже відчуття, але дещо цу іншому.
У мене дві освіти, але я не дуже напружувадась, щоб їх отримати, все йшло само собою, там і тут допомогли мені і є дипломи.
Є будинок де живу і зжпємо з чоловіком три квартири
Є двое чудових дітей
Є робота, не висока зп, але робота не складна і не щодня
Я купила собі машину, сама заробила
Є інтернет бізнес/хоббі

І от у мене відчутя, що все це для мене забагато. Я не все можу якісно обслуговувати. Я не маю ідеально прибраної хати, іноді кричу на дітей, на роботі не супер професіонал.

Здається, що я на це не заслуговую.

Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Не влаштовує, що я не розумію як мені це дісталося.

Ось в роботі розумію.
Я працюю, отримую гроші , досвід, докладаю зусиль.
У мене це не можливо забрати бо я розумію причину-наслідок.

А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)
Міг би знайти безпроблемну свого часу, але ні.

Інколи думаю про те, аби він все знав наперед, чи одружився би з мною у свої 25 років.

Бо ті дівчата, що за ним упадали досить непогано живуть зараз.
Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Тобто до його сили и бажання працювати ще був би непоганий старт.
Вы ждёте какой то подвох?
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляКлевотница
Вы ждёте какой то подвох?
Боюсь, что все может так же волшебным образом улетучиться, как и началось
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Є двое чудових дітей
Я купила собі машину, сама заробила
Є інтернет бізнес/хоббі

Здається, що я на це не заслуговую.
Так!
Ось мабуть це синдром самозванця і відчуття меншовартості

Почуття те саме : «Як це могло статися зі мною»
Комиссия50%• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Ви мудра жінка!
Дякую!
Щасти вам!
Психолог)
WomAnn• 08 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
А смысл этой темы? Если вам так хорошо живется, то чего вы страдаете? Вам поплакаться здесь надо или похвастаться?
Похвастаться) что тут непонятного
Залізна тьотя• 08 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Є двое чудових дітей
Я купила собі машину, сама заробила
Є інтернет бізнес/хоббі

Здається, що я на це не заслуговую.
А квартири хто заробив?
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
А квартири хто заробив?
Якщо невелика зарплата, то чоловік.
Залізна тьотя• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Якщо невелика зарплата, то чоловік.
Питання було не до вас

автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Питання було не до вас
А я зробила припущення.
Моя ж тема)
Злюка-закусюка• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Та нічого не вкладаю мабуть.
Просто живу.

Дитиною займаюся багато, але мені це в радість.

Йому люблю робити дорогі подарунки.
Але він і сам може собі все купити.

Піклуюсь про його здоров’я. Це таке є в мене.
Але я про всіх піклуюсь і про нього посутньо.

В хаті зазвичай безлад.
Затишок наводити не вмію.
Інколи запрошую людину прибрати, бо мені лінь, або часу не вистачає.
За безлад він зазвичай бубонить, йому те не подобається.

Готую так непогано, але коли є настрій.
Настрою не маю - не готую🤦‍♀️
Кажу, вечеряй як і я сиром зі сметаною, щоб ми не погладшали🤣🤣🤣

Струнка, бо займаюсь спортом. Але це не для нього, мені просто в радість. Без нього теж займалася б.

Легка на підйом. Все щось мені цікаво і все щось мені треба.
Автор, виглядає, що ви легка життєрадісна людина, не виїдаєте мозок, ну любить вас чоловік. Розслабтесь)
ФсеСама• 08 октября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
А квартири хто заробив?
Спадщина
автор Мать драконов • 08 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Спадщина
Його чи ваша?))
ФсеСама• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Його чи ваша?))
І моя і його
Дама-мадама• 08 октября 2023
Є такі люди самі по собі, і ви тут не до чого. Він завжди буде таким, а не тому що саме з вами.
Я_и_моя_собака• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов
А через що?)))

Безумовно любить тільки мама.
З партнером ви маєте задовольняти якісь його потреби.
Любов не можливо ні купити, ні заслужити. Люблять не за щось, люблять просто так. Але її можна зруйнувати.
Я думаю, не кожна людина здатна на любов.
Я не знаю, чому мій чоловік мене полюбив. Він з´явився у моєму житті випадково, просто прийшов у моє життя і став його частиною. Наше почуття взаємне, ми цінуємо одне одного, поважаємо, у нас близькі стосунки, за багато років разом ми стали одним цілим.
Я_и_моя_собака• 08 октября 2023
Ответ дляМать драконов

Ось в роботі розумію.

А з ним я того не розумію.
Я дійсно проблемна(як тут написали)

Одній батьки купили житло в Києві.
Другій - допомогли з бізнесом.
Ви і не зрозумієте. Ні філософи, ні вчені, ні поети досі не знайшли відповіді.
Так, зазвичай, є причина-наслідок, але це не працює з почуттям любові.
Я значно проблемніша за вас, але чоловік, як любив, так і любить.
Я неодноразово питала його, чи не шкодує він, що зустрів мене, чи не шкодує, що одружився, чи одружився б зі мною, якби знав, скільки нещасть випаде на мою долю. Завжди сміється і каже, щоб я не говорила дурниць. Що одруження зі мною - найкраще рішення в його житті.
Це складно, але просто прийміть, як факт, що вам у житті пощастило. Не відомо, скільки це почуття буде тривати, але факт, що воно у вас було, що вас любили, залишиться
Ms. Анонимная• 08 октября 2023
Люблять не за щось, а просто так.