?????!!!!!!
Ответ дляLudaSHS
Если мир снова останется ’ моя хата скраю’
Это не наши проблемы, далеко, то это породит еще большего монстра. Все взращивания автократий и диктатур приводят к войнам
Цивилизованный мир слабый. Взять ту же Европу. Сколько отказников в Бундесвере после того как Россия напала на Украину? Цивилизованные люди слабые перед лицом агрессивных обезьян
Ответ дляslpplp
Мені сьогодні поляк написав . Я його не знаю взагалі . Почав мені під фото написувати щось по типу , що цей торт я б зʼїв разом з тобою . Я його заблочила в месенджері . Сьогодні падло пише : там де жиди - там війна . Ібати українських курв.( це перекручені слова відомої польської пісні про ібати путіна). Заблокувала повністю, коментар видалила . Але рос наративів все частіше проскакують у поляків, як і рівень їх ненависті до нас, який росте. Сьогодні в мені теж заворушилися почуття неприязні до них …
А с чего вам незнакомый поляк пишет?
Страницу закройте и кто попало писать не будет
Ответ дляslpplp
Я одразу видалила коментар, одразу стало образливо . Коментар був під фото висловленої підтримки Ізраїлю . Маю там знайомих і друзів , за такий коментар соромно . Зараз розумію, що ви праві . Але та людина хвора . Він почав мені написувати , хоча по фото видно, що я заміжня, маю 2 дітей і в поважному віці( тобто без вітру в голові) . Це знайомий мого знайомого поляка . Все почалося з мого коментаря відносно грибів під фото поляка . Той хворий написав мені в особисті, я проігнорувала, закинула в архів, постукав в друзі - я відхилила . А сьогодні таке… Мені соромно за його слова перед друзями і з України , і з Ізраїлю
Зря ) я бы вашим общим друзьям скрины отправила бы - стыдно было бы ему )
И сталкерство по европейским законам касается )
Mrs.Ochmonek• 08 октября 2023
Ответ дляOksiz
В Израиле очень много русских, что смотрят раша тв. Израиль помогает раше торговать в обход санкций. Это все, что нужно знать про Израиль - они блюдят только собственные интересы, но это не значит, что над ними можно вот так издеваться. Вчера вечером в армию забрали моего дядю, его сына и его старшего внука
у сына 5 детей - всем пофиг. Зато ортодоксальным евреям стрелять нельзя
А не може син з п´ятьма дітьми сказати, що він теж ортодоксальний віряни і стрілять не може?
Mrs.Ochmonek• 08 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Щось таке часто відчувають і жінки на огляді в гінеколога чи під час пологів, коли персонал грубий.
Я підозрюю, що для деяких, більш чутливих жінок такий досвід пологів біль+ грубощі - приниження в момент найбільшої вразливості як раз і стають причиною післяпологових депресій.
FluffuRana• 08 октября 2023
Ответ дляYN8678
Тем что мы не надеваем пояс шахида в кафе Тегерана?
І не всі мусульмани надягають чи виправдовують це
UkraineMari• 08 октября 2023
Не знаю писали чи ні, тільки що прочитала що в Авганістані стався сильний землетрус, загинуло більше 2000 людей. Дійсно жах якийсь.
kryasanchik• 08 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
А теперь представьте , если они дадут клич всем арабам в мире , ото начнётся
Вся Европа в арабах, это будет конец цивилизованному миру
Ответ дляNYC
Вот оригинальное фото.
Это не оригинальное фото, а фотография сделанная с том же месте с теми же людьми. Разница во времени между фотографией в старпосте и вашей может быть довольно большой. За это время можно не только трусы посрезать.
Фотошопа на фото с голыми задницами нет даже близко.