Стервочка• 08 октября 2023
Что вы больше любите - кушать или шопинг?
Ням
Результат:
вже голосів:
96 (56.8%)
Вкусное
73 (43.2%)
Шопинг
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Не можу вибрати - смачненьке після шопінгу, як подяка за витривалість, ну і тис 15 кроків відмотано, можна себе і побалувати. Як правило можу дозволити собі сінабон і каву.
БальзаковскийВозраст• 08 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
А вы больше любите зелёный цвет или лошадей?
Дельфинов
Мафиозная• 08 октября 2023
З моменту як пішла на кето перестала розуміти оте-їжа це нагорода і найбільша насолода.
Їжа це просто їжа.
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Їжа це просто їжа.
Їжа - насолода, ритуал.
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не люблю шопинг
Я раніше теж, а після 2-х років карантину, війни - обожнюю. Мене як прорвало.
Мафиозная• 08 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Їжа - насолода, ритуал.
Ні.
Їжа це просто їжа.
Насолода це гарна прогулянка з чоловіком і сином.
Поговорити про оту книжку. Ну що я їм скидала . Про кіно. При політику.
А ще секс. І море.
Їжа це просто їжа.
А ще секс. І море.
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Ні.
Їжа це просто їжа.
А ще секс. І море.
Їжа це просто їжа.
А ще секс. І море.
Нудно живете.
Мафиозная• 08 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нудно живете.
Звичайно нудно.
Маю надію, ваша вечеря цікавіша між ній секс.
Хоча навряд чи.
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Звичайно нудно.
Хоча навряд чи.
Удалено администрацией...
Мафиозная• 08 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
А я женатая• 08 октября 2023
А можно и умной и красивой? Я всё люблю... И вкусно покушать и по магазинам пройтись, красивенького и полезного купить... А лучше, там в ТЦ сразу после покупок и в кафе зайти...
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляАnnеt
вводит в организм витамины и калории в нужных пропорциях.
удивило, что секс в перечне присутствует. ведь секс это просто секс.
Це точно, в парку погуляли, політику обговорили, нащо він треба. Чому дорослий син з батьками гуляє, немає ніякої приватності, син біля спідниці мамчиної. Під час так називаємого сексу він теж з вами?
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляАnnеt
странные намёки. у меня во рту печенька. а у вас что?
Окуляри
Кондуктор троллейбуса• 08 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Їжа це просто їжа.
Тобто, раніше ви їжею насолоджувались, а на кето все несмачне? Чи їжу вам давали тільки в якості нагороди до кето?
Мафиозная• 08 октября 2023
Ответ дляАnnеt
Замість печива візьміть книжку українською мовою.
Наприклад, Макс Кідрук, Ілларіон Павлюк, Вікторія Гранецька, Дара Корній
І вагу не наберете, і мову вивчите .
месяцкие• 08 октября 2023
Вообще разлюбила шоппинг. Как меня бесит, когда часами ходишь и ничего толком не можешь найти, потому-что мало , что нравится и подходит
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
Не нервуйтеся так, бачете, до чого дієти довели вас - не розумієте прочитаного, мрієте про смажену картопельку , про секс, одні книжки ввижаються.
Ну і дякую, що нагадали за картопельку, з минулої зими не готувала,не їла, потрібно насмажити. Хоч комусь користь з вашої дієти і фантазій. 😆
175см55кг19лет (она)• 08 октября 2023
Ответ дляА я женатая
Ви що, не можна, яке кафе - обморочна бабуля на дієті сказала, комбіком поклювали - ніякого задоволення, ніякої естетики.
А по темі, так і роблю, це як ритуал.
А я женатая• 08 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Вы, как моя дочь))) поэтому я запоминаю, где видела то, что ей может понравиться, а уже потом тащу её в магазины... Вот сегодня как раз таки вытянула, в итоге вернулась счасливой, с кучей обновок, а тапкам с кроликами даже имена дала, правый - Корица, левый - Ириска 🤣. Но уговоривать её пойти за покупками то ещё удовольствие, 14 лет барышне)