Цветов Мне срочно• 07 октября 2023

В дитини зламався натільний хрестик?

Дівчата, дайте пораду як правильно зробити.
Розповім коротко в дитини був срібний хрестик, яким її хрестили і ось на днях він в неї в незвичному місці просто тріснув і зламався. Думала віднести в ремонт, бо цим хрестиком дитину хрестили. Я начебто і не вірю в прикмети, але замислилася може його і не потрібно нести в ремонт щоб запаяли, а взагалі викинути, може він свою функцію вже виконав?
КарамбОлька• 07 октября 2023
Як хочете. Можете покласти в шкатулку і хай лежить.

Не кую, не мелю• 07 октября 2023
Насмотрелась я сюжеты про адренохром...и как в церквях нас разводят, и что крещение-это вообще приобщение чуть ли ни к бесам...и носить распятие на себе или на ребенке- вообще грех...
Курочка• 07 октября 2023
Відремонтуйте і на вигадуйте зайвого.
Я навіть знаю де зламався - між хрестиком та круглою частиною, у яку кільце вставляється.
автор Цветов Мне срочно • 07 октября 2023
Так, все вірно. Саме там зламався.
Рубаю олівлє• 07 октября 2023
У дитини до року двічі згинався золотий хрестик, яким його хрестили, поняття не маю як саме це могло статись. Замовила в ювеліра інший, з більшою вагою.
Арина85• 07 октября 2023
Як хочете
Ніякого сакрального змісту в ньому немає , і нічого поганого не станеться
Я б здала як лом, доклала і купила би новий
Svitlo_• 07 октября 2023
А яка на вашу думку була функція хрестика і як вона може бути виконана?

Зілля до весілля• 07 октября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так, все вірно. Саме там зламався.
Просто погане срібло. Купіть новий чи щапитайте в зрамі що робити.
иринка-49f3• 07 октября 2023
Може хрестик взяв на себе негатив і таким чином відслужив і захистив дитину,краще нічого з ним не робити,а купити в церкві новий,або у батюшки запитайте,як краще
Сиреневенькая• 08 октября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так, все вірно. Саме там зламався.
кресик может сломаться, но он свяченый, поэтому относитесь с уважением.
Отремонтировать можно и положить на сберегание и память, а можно купить новый.