Плету корзинки• 08 октября 2023
Краще замовляти авто з Європи чи США?
Чула що з США везуть багато утопленників і це неможливо відслідкувати.
Якщо є ще поради як обрати вживане авто і чи буде дешевше замовляти звідти - буду вдячна, бо в мене перша автівка буде, ще не дуже знаюся на деталях.
Гола з конопель• 08 октября 2023
Так и в Европе хватает утопленников. Только в США никто не будет скрывать, что это утопленник
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Хочете на півроку гемору- замовляйте,але моя порада вам- купуйте краще тут і розмитнену, зараз навезли їх стільки,що вибір є.
Ондатрова шуба• 08 октября 2023
Автор не зв´язуйтесь, якщо ви не в темі. Якось бачила як розвантажували тягач з автівками з закордону і прийшли люди, які їх замовляли. Реакція була очікування-реальність
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Мене очікування не лякає.
А вже розмитнені йдуть дорожче ніж замовляти?
Невидимка• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Мене очікування не лякає.
Да кто знает сколько она вам в итоге выйдет и что вы получите? Это лотерея. Если только не ваш брат/сват лично этим занимается.
Планшетница• 08 октября 2023
Выбирайте из наличия. Знакомый оплатил 100% за авто перед войной. До сих пор ждет. Уже и 5000$ решалам заплатил. Но авто нет.
Из Европы одни дрова, слова перекупов. Да везут шаманят. Но норм авто там стоит также как у нас с растоможкой
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Мене очікування не лякає.
Звісно
Сонечко• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Мене очікування не лякає.
Знакомая заказала, с 6000, после оформления и ремонтных работ, авто стало 12500. Здесь оно также стоит. Вторая заказала, всё идеально. Это лотерея.
Сонечко• 08 октября 2023
Есди первая машина и нет опыта езды, ухода и прочего, берите бу, но из наличия, чтобв вы могли сесть и проехать, почувствовать авто, посмотреть нюансы.
ничевока• 08 октября 2023
С Европы.
И самой потом проверить на диагностике или доверить подборщикам.
А хочется треш- то из США . Там битков немерянно. Но многим на это пофиг.
ничевока• 08 октября 2023
Ответ дляПланшетница
Так и есть. Чуда не бывает.
Но из Европы все одно авто лучше брать даже за те же деньги, почему? Ответ прост: качественный бензин, качественные дороги, качественное обслуживание.
Наши авто- практически вся ходовка убитая (есть исключения - но мало). Подвеска стоит дорого.
Кап ремонт двигателя тоже.
Я за Европу. Но с очень тщательным подбором.
Кап ремонт двигателя тоже.
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляничевока
Так и есть. Чуда не бывает.
Кап ремонт двигателя тоже.
А в США хіба погані дороги та бензин?
ничевока• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
А в США хіба погані дороги та бензин?
Там битки.
Когда лонжероны мятые и нет безопасности (стреляные подушки)- то в таком авто ездить стрёмно. А с США практически все битки.
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляничевока
Там битки.
Ну от мені скинули з трохи м´ятим бочком і нестріляними подушками наприклад:
За історією страхової все чисто.
І це не один такой.
Я намагаюся знайти підводні камені, але не бачу. Може хтось з досвідчених побачить.
За історією страхової все чисто.
І це не один такой.
Білий Лосик• 08 октября 2023
Замовляли авто з США. З плюсів - пробіг не скручений. Нічого по авто не приховується.
Проти Європи . Там не продадуть автомобіль поки з нього все не вижмуть .
Але якщо ви в цьому не тямите , то краще не зв´язуйтеся
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
А що саме там треба тямити якщо за мене роблять? Вони щось укривають?
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ви до фірми зверталися?
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ви до фірми зверталися?
так, вони озвучують суму і кажуть що вона є фіксованою. Це не відповідає реаліям?
Договір ще не читала.
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Договір ще не читала.
Не відповідає
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Договір ще не читала.
Ви прорахували суму за яку згодні купити її на аукціоні, щоб не випасти з вашого бюджету?
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ні, я озвучила що мій бюджет з усіма витратами не більше 15т дол.
Мені шукають в цьому діапазоні, скидають ось такий прорахунок і стверджують що за межі цього я не вийду.
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я не буду вас відмовляти . Але зі свого досвіду знаю що не тільки вийдете, а вилитите як пробка з під шампанського!
Звісно, якщо ви зовсім у цьому не тямите. Дай Боже, щоб я помилялася і вам повезло
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Так а в чому конкретно я можу пролетіти? В якому саме місці є ці підводні камені? Бо мене лякають ними, але ніхто не може пояснити що це за камені.
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Все залежить від суми за яку ви її купите на аукціоні і від штату де знаходиться машина . Далі від цього відштовхуєтеся і обраховуєте остаточну суму в скільки вона стане вам так сказати до ваших воріт в Україні . Далі запчастини плюс ремонт.
На аукціоні її то вам викуплять і ви вже оплатите певну суму коштів. Потім зрадієте що так дешево і т д . Потім ви почнете поступово платити за всі процеси які проходить машина у період доставки . Я не пам´ятаю що за чим тому не зможу описати і ось на цьому етапі, поки машина не приїхала, а ви вже бачите що вибиваєтеся з бюджету починаєте охрінівати . А назад пізно , бо вже вкладена кругленька сума
Плету корзинки
• 08 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ну як я правильно розумію, суму на аукціоні регулюю саме я. Тобто наприклад даю добро до 5т дол. Відповідно від цієї суми фіксовано оплачується розтоможка, ще близько 2-3т. Це вже фіксовано.
Комісія агенції також фіксується.
Перевізка морем і доставка з Україну також фіксовані.
Так блін, де ж ще можуть бути витрати тоді??
Чомусь мене усі лякають, але ніхто не може вказати на конкретику..
Комісія агенції також фіксується.
ничевока• 08 октября 2023
Посмотрите видео на Ютубе про авто битки из США. Не реклама- а именно как специалисты рассказывают.
Знакомая сопровождала авто с фирмой с начала аукциона, потом 7 месяцев ждала, потом 3 месяца ремонт был. Вышло по деньгам чуть выше чем в Украине взять в таком же состоянии.
В итоге оказалось - что был доп кустарный ремонт до фото с типа аварии.
Врут все. Биток брать, повторю- гониво.
Білий Лосик• 08 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Комісія агенції також фіксується.
А ви можете прорахувати суму на яку дати добро . Якщо на 5 тис даєте добро то я вас поздоровляю . Ви вже випали з бюджету
Білий Лосик• 08 октября 2023
І по фото ні одна фірма вам не прорахує скільки буде коштувати остаточний ремонт. Треба бачити машину тут . Бо при огляді виявляються так сказати приховані несправності. За які вам прийдеться оплатити