Лукава Кішка• 08 октября 2023

Что пьете при молочнице?

подскажите, так чтоб 1-2 таблетки, спасибо
Головний кошак• 08 октября 2023
Исключить сахар, молочку, и глютен из рациона. Ходить какать каждый день. Молочница не только во влагалище, но и в ЖКТ, и таблеткой она не убивается
парИла я парИла• 08 октября 2023
Нічого, свічки Гексікон на мені дуже гарно працюють і дієта, вище вам описали.
Fashion4• 08 октября 2023
Диета и спринцевалась Малавит. Плюс партнер может быть переносчиком( если он есть)
Я така бойова• 08 октября 2023
Спочатку причину шукаю, а вже потім лікування.
Топтунша• 08 октября 2023
Я знайшла для себе дуже гарний засіб. В Німеччині брала 2в1. Таблетки та мазь. Подобається що дуже швидко проходить і немає не приємного відчуття коли свічки витікають
Біток чи ефір?• 08 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я какаю кожен день, молочка безлактозна та її взагалі мінімум, непереносимості глютена в мене немає, цукор не вживаю. Але 2-3 рази на рік маю молочницю. Убивається вона таблеткою флуконазола.
Padmavati• 08 октября 2023
Мне помогает Флуконазол 150.
Біток чи ефір?• 08 октября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Ну як приклад причина переохолодження + стрес. Зігрілась. Фактор стресу зник. Ну як зник? Прильоти вночі був. А молочниця не йде. Що робити?
Репетиторша• 08 октября 2023
Флуконазол
Я така бойова• 08 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Є глибша проблема. Молочниця - це є бактерія, яка всередині жіночого органу. Тобто переохолодження є як зниження імунітету, точно так само як і перед менструацією. Тому спочатку треба все таки не давати їй розмноження (не їсти багато солодощів, дріжджових продуктів, алкоголю) і прибити її зсередини. Можливо вам партнер її носить. Це теж фактор наявності бактерії. Я пам’ятаю як мені лікар радила спеціальну рідину Тантум роза, можете таким спробувати. Це на такі швидко методи реагування. Але все таки, краще шукати істину причину появи саме цих бактерій у вас.
Мені, до речі, колись носив партнер. Я втомилася з нею боротися. Себе і його лікую, а він весь час приносив нову((. Змінила партнера - нема молочниці взагалі.
Біток чи ефір?• 08 октября 2023
Ответ дляЯ така бойова
По-перше молочниця це не бактерія, а грибок. Це Candida albicans. По-друге перечитайте уважно, я взагалі не їм цукор та алкоголь в мене лише по великих святах у вигляді келиху брюта, солодкого мінімум. Імунітет це не константа, він постійно в напрузі, бо ми постійно контактуємо з хворими людьми, це не минуче. Не треба ускладнювати собі життя. Є проблема раз на рік - є аптека та в ній таблетка флуконазолу.
Я така бойова• 08 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Якщо ви така розумна, то чому питаєте поради? Дорогу до аптеки ви знаєте, вперед. Пийте що завгодно хоч кожного дня.
автор Лукава Кішка • 08 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
исключайте)
АгатаХристя• 08 октября 2023
Я пью флуконазол 150. Обычно разово. Иногда пью еще одну через неделю
Біток чи ефір?• 08 октября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Де я питала поради? То було риторичне питання, щоб ви зрозуміли, що не завжди можна впливати на фактори. Ми живі люди, які постійно змінюються та змінюється світ навколо нас. Тому іноді ми маємо якісь розлади - хтось нежить 3 рази на рік, хтось молочницю, а в когось кожне літо мікоз у складках.