Лгин• 08 октября 2023
Апендицит
Що можна купити з таблеток обезболююче , Дуже сильно болить живіт, Випила вечором в 10:00год Німесил, Перестало а в 5 ранку Знову почав боліти Випила Німесил, Спазмалгон. І дальше живіт болить їздила нашвидку сказалали що напевно апендицит., Вкололи ношпу . Порадьте будь ласка що можна ще випити, Я не думаю що це апендицит в мене вже таке було думаю просто отравилась
Лгин
• 09 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Автор, як ви себе почуваєте? Переживаю за вас
Вже краще живіт перестав перестав,але в 8 вечора Випила ношпу і Німесил тем 39 була Зранку вже встала живіт повністю перестав тільки як мацаю трошки болить
Подвійна веселка• 09 октября 2023
Ответ дляЛгин
Слідкуйте за самопочуттям. Чого така температура висока? В мене піднялася температура коли вже перитоніт почався. Також пила знеболювальні і болі не відчувала. Дай Бог щоб все минуло у вас