miya ya• 08 октября 2023

США направили до берегів Ізраїля авіаносну ударну групу

Сполучені Штати Америки направляють свої авіаносну групу до східної частини Середземного моря через напад терористів ХАМАС на Ізраїль. Про це йдеться у заяві міністра оборони США Ллойда Остіна, яку опублікувала репортерка CNN Наташа Бертранд.

Міністр скерував авіаносну ударну групу ВМС США на чолі з авіаносцем USS Gerald R. Ford (CVN-78) до Східного Середземномор´я. Кораблі такого класу мають авіаційну групу у 90 літаків, вертольотів та БПЛА.

Штати також зробили кроки для посилення ескадрилій винищувачів F-35, F-15, F-16 і A-10 ВПС США в регіоні.

Окрім того, США також нададуть Ізраїлю військово-технічну допомогу, яка включає, зокрема, боєприпаси.

За словами голови Пентагону, перша частина допомоги надійде до Ізраїля вже найближчими днями.

Остін додав, що США підтримують війська в готовності по всьому світу до подальшого посилення сил стримування в разі потреби.

Раніше стало відомо, що Байден розглядає надання додаткової допомогу Ізраїлю після нападу ХАМАС.

Також Байден в розмові з Нетаньяху заявив, що додаткова допомога для ЦАХАЛу зараз прямує до Ізраїлю. А найближчими днями буде ще допомога для країни.https://sud.ua/uk/news/abroad/282737-ssha-napravil...
Tanaqa• 09 октября 2023
Ответ дляРеверанс
Ми готувались до шашликів і позакривали ракетні програми.Вже забули?То чого,хтось щось має давати?
Те саме хотіла написати. Треба дякувати, що продовжують хоч щось давати, дивлячись, в яких диких масштабах розкрадаються кошти, гниє вкрадена гуманітарка і тому подібне.
JulliK_• 09 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я дуже часто згадую Голду Меер.. Та її Моссад.!2 євреїв вбили, а Моссад дістав кожного. кожного!!! Вбив і відомстив! А в нас... зрадники при владі, розмінований Чонгар, дороги за оборонні кошти та в період війни..
Я не нагнітаю , але пару днів тому все в голові крутилася фраза ві кацапів - до останнього українця.. А що, як це не просто фраза? А план?
Небесний Єрусалим
А путлер недавно - адэса русский город и чуть чуть еврейский чуть чуть
Шляпа! Мы просто освобождаем территорию для другого народа
Реверанс• 09 октября 2023
В своїй голові я вже війну закінчив .2020 р пряма мова Зеленського
JulliK_• 09 октября 2023
Ответ дляvikiss
Ми нікому, а от наші землі багатьом потрібні
Без землетрясений и наводнений, с родючей землёй и много чего ещё, отличная территория и огромная..
MamaGalya• 09 октября 2023
Ответ дляState_state
Господи, як задовбали ці війни, сил просто немає
І не говоріть. Раніше думала, економічні кризи то писець, ковід - писець. А зарас згадую і думаю, та краще кожен рік кризи, ніж війни. І ковід не такий страшний, як виявилось; більше паніки і від цього не злагоджені дії. Війна то найгірше, а особливо з такими дикунами жорстокими. Бо куля то одне, а знущання і звірства то інше.
Tekila_• 09 октября 2023
Ответ дляYN8678
А как не лепить?
США тормозит нам помощь из-за подозрения в коррупции, гуманитарная помощь пропадает и многое другое.
Тут чистота и честность власти на первом месте
подозреваю что по другим причинам тормозит, есть у них свои планы на этот счёт и интересы.
Tekila_• 09 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
+ Ізраїль був проти, щоб Україні надавали навіть ту зброю, що належала ЄС із ізраїльськими деталями..
чтобы в Украине через россию Иран не получил их секреты оружия.
но теперь хамасовцы упёрли их танки себе и передадут Ирану. не того боялись израильтяне...
State_state• 09 октября 2023
Ответ дляMamaGalya
Мені та згвалтована жінка яку за волосся витягнули з багажника з голови просто не йде. І знову як сьогодні в пам‘яті кадри з Бучі, тіла на дорогах, ці всі звірства, прямо як вчора все почало винурювати з пам‘яті в картинках і знову все проходить через мене і знову не сплю і місця не знахожу
svetlapanna• 09 октября 2023
Ответ дляJulliK_
И заварушка в Израиле,и постоянная война,а так...истребили Украину,уничтожили украинцев,и переехали сюда.
Tekila_• 09 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Небесний Єрусалим
только вопрос как сейчас Моссад допустил это нападение?
это бред какой-то...
svetlapanna• 09 октября 2023
Ответ дляTekila_
это бред какой-то...
Я сама а шоке,и Моссад пропустил,и генерала просто так пришли и похитили.У меня есть мысли по этому поводу,что это не совсем случайно,но многим это покажется что бредом.
Tekila_• 09 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
у меня тоже такие мысли. так, что не только у нас вопросы по разминированию Чонгара, а даже в такой стране, где якобы нет коррупции и такое прочее не всё сходится
svetlapanna• 09 октября 2023
Ответ дляTekila_
Вот вот..как в том фильме говорил одессит Попандопуло в исполнении Михаила Водяного ’Мы накануне грандиозного шухера’....
Mrs.Ochmonek• 09 октября 2023
Ответ дляTekila_
Думаю причина не в тому, враховуючи, що і в 2014 Ізраїль не підтримав територіальну цілісність України. Просто скоріше давня позиція ’краще дружити з росією’. А треба було всім гуртом зразу визнати її державою терористом і діяти відповідно. Бо рф завжди буде роздмухувати і фінансувати тероризм по світу, як от зараз хамас ((
Mrs.Ochmonek• 09 октября 2023
Ответ дляTekila_
это бред какой-то...
так не тільки Моссад, купа структур. Може і там є свої зрадники, які помогли хамас
totana• 09 октября 2023
Ответ дляEvga32
Ой, та не нагнітайте. Нам вже півтора роки купу всього дають, багато чого ми й не знаємо. Якби не все те, шо нам дають, довго б ми протримались?!
Так тогда ми можем вот так триматись еще годами, пока мужчины не закончатся(( Такое триматись - это не победа и не конец войны.
Karin 777• 09 октября 2023
Ответ дляДаксо
Ви би краще у тих, хто на фронті спитали бутафорія це чи ні, враховуючи, що уже в травні 2022 у нас не було б чим стріляти з артилерії.
Ничего не стоила им эта помощь. Списали старье нам, свое обгрейдили. Это капля в море по сравнению с тем,сколько Америка выделяла в прошлом на свои военные кампании. Каждый вид оружия приходилось вымаливать чуть ли не на коленях. И время работало не на нас. Когда пришло то,что надо, то было уже поздно.

Честно, может лучше бы нас сразу сдали, может, люди бы живы были. А так вернуть территории, пишут ,что не получится. Половина страны в руинах, сколько людей погибло уже... И в конечном итоге, всё напрасно. А так мы как мышь,которая барахталась в ожидании спасательной соломинки,но помощь так и не пришла...
vikiss• 09 октября 2023
Ответ дляTekila_
Не просто тормозить. А ленд ліз вже не дадуть, строки по договору вийшли у вересні.
vikiss• 09 октября 2023
Ответ дляtotana
Це знищення потенційно небезпечного населення, (фізично здорові, патріоти) залишаться тільки хворі, інваліди, старі і залякані, згодні на любі умови. От тоді можна заходити і ліпити із нас все що хочеш. Страшний сценарій.
Liebelebenn• 09 октября 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Испаноязычные штаты Трамп когда собирается отдать Испании?
Над США іскандери не літають...не порівнюйте США і Україну. А те що Трамп озвучує - це прямі наратив кацапів. А ви і далі ’рузькій мой радной’ аж 2 покоління...радной - на рашку, бо кацапи вас вважають вже готовими малоросиками і дім , в якому ви живете - розійськмй, і місто , і земля - бо у вас в роті їх лайно
OL@• 09 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
А чому на початках не дати, поки не окопались? А як не дай Бог не дадуть, то виходить всі смерті марні? Просто Ізраїль - важливий союзник, а ми так...
не союзник, а военная база США на Ближнем Востоке