miya ya• 08 октября 2023

США направили до берегів Ізраїля авіаносну ударну групу

Сполучені Штати Америки направляють свої авіаносну групу до східної частини Середземного моря через напад терористів ХАМАС на Ізраїль. Про це йдеться у заяві міністра оборони США Ллойда Остіна, яку опублікувала репортерка CNN Наташа Бертранд.

Міністр скерував авіаносну ударну групу ВМС США на чолі з авіаносцем USS Gerald R. Ford (CVN-78) до Східного Середземномор´я. Кораблі такого класу мають авіаційну групу у 90 літаків, вертольотів та БПЛА.

Штати також зробили кроки для посилення ескадрилій винищувачів F-35, F-15, F-16 і A-10 ВПС США в регіоні.

Окрім того, США також нададуть Ізраїлю військово-технічну допомогу, яка включає, зокрема, боєприпаси.

За словами голови Пентагону, перша частина допомоги надійде до Ізраїля вже найближчими днями.

Остін додав, що США підтримують війська в готовності по всьому світу до подальшого посилення сил стримування в разі потреби.

Раніше стало відомо, що Байден розглядає надання додаткової допомогу Ізраїлю після нападу ХАМАС.

Також Байден в розмові з Нетаньяху заявив, що додаткова допомога для ЦАХАЛу зараз прямує до Ізраїлю. А найближчими днями буде ще допомога для країни.https://sud.ua/uk/news/abroad/282737-ssha-napravil...
автор miya ya • 08 октября 2023
Удалено администрацией...
Hallowkitty -54c3• 08 октября 2023
Ананас він чхав.
State_state• 08 октября 2023
Господи, як задовбали ці війни, сил просто немає
Когтяузер• 08 октября 2023
Ой, треба краще сподіватись, що це допоможе війні там закінчитись швидко, а не як в нас.
Anastasiya-f052• 08 октября 2023
Удалено администрацией...
автор miya ya • 08 октября 2023
Министр обороны Италии Гвидо Крозетто повторяет позицию правительства о том, что никакого отступления в поддержке Киева пока не будет, но чем продолжительнее конфликт, тем сложнее становится поставлять военную технику.

Об этом он рассказал в интервью Fanpage.
По его словам, Украине тяжело дается деоккупация территорий, а Москва не может победить Киев из-за поддержки партнеров, поэтому ситуация может зайти в тупик.
’Мы видим, что ситуация в Украине ухудшается. Киеву трудно восстановить утраченные позиции, а Москва никогда не сможет победить (украинскую) нацию. Мы являемся свидетелями невозможности разрешения конфликта на поле боя. Поэтому мы продолжаем помогать тем, кто прав, но каждый день мы анализируем более выгодны тактики, чтобы построить столы диалога’, - подчеркнул он.сегодня 18:09
Завершить войну в Украине на поле боя невозможно – министр обороны Италииhttps://delo.ua/ru/politics/zaveresit-voinu-v-ukraine-na-pole-boya-nevozmozno-ministr-oborony-italii-424815/
Krisell• 08 октября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Да, только власть творит беззаконие. А люди все белые пушистые у нас
Anastasiya-f052• 08 октября 2023
Ответ дляKrisell
Не все конечно белые и пушистые. Не все. Только посмотрите на масштабы, те кто у власти огромные суммы дербанят. Обычным людям такое не возможно.
автор miya ya • 08 октября 2023
Ответ дляKrisell
Не ліпіть сюди ці ліпаки з властью.Бо у вас вєчно -хто всрався -невістка.Тут інше все
автор miya ya • 08 октября 2023
02 октября 19:52
Италия возьмет на себя ответственность за послевоенное восстановление Одессы и области
Solnet• 08 октября 2023
А кому ми нахєр нужні?
YN8678• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya
А как не лепить?
США тормозит нам помощь из-за подозрения в коррупции, гуманитарная помощь пропадает и многое другое.
Тут чистота и честность власти на первом месте
автор miya ya • 08 октября 2023
У нас загинуло скільки людей і гине і ні одного літака.А Ізраіль шо в НАТО чи в ЕС.де він вообще?Горе в них,мови нема,біда,а МИ??
К@тен@• 08 октября 2023
Ответ дляKrisell
Вы о чем-то конкретном или просто попытка с больной головы на здоровую переложить?
mitoto• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Штатовские базы военные в Израиле...
Evga32• 08 октября 2023
Ой, та не нагнітайте. Нам вже півтора роки купу всього дають, багато чого ми й не знаємо. Якби не все те, шо нам дають, довго б ми протримались?!
Oks234• 08 октября 2023
Не рівняйте розбити кучку терористів і розбити ядерну державу.
Krisell• 08 октября 2023
Ответ дляК@тен@
Ну вы ж не с луны свалились. Где живёте?
Natal_ka91• 08 октября 2023
Ответ дляEvga32
А чому на початках не дати, поки не окопались? А як не дай Бог не дадуть, то виходить всі смерті марні? Просто Ізраїль - важливий союзник, а ми так...
svetlapanna• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Я в сусідній темі писала про це

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3415187-21
це пісець товарісчі
Krisell• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya
А ти открой приватную тему и никто ничего не будет лепить, кроме тебя
L-i-s-a-92af• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya

Да,завершить войну можно экономически.
Если ЕС,США,Великобритания,Япония введут полоное эмбарго на торговлю с рф ЛЮБЫМИ товарами: не покупать у них ископаемые,не продавать им лекарства,технику,вещи( айфоны их любимые ).Пригрозить Китаю выводом производств,если будут перепродавать европейские и американские товары в рашу.
Аналировать визы россиянам,не впускать их на свою территорию..
Война бы очень быстро прекратилась,но кому-то хочется оставаться в зоне комфорта и смотреть войну по-телевизору.
svetlapanna• 08 октября 2023
Ответ дляOks234
Игаля Лєвіна почитайте з цього приводу.. Щодо ’кучки’
L-i-s-a-92af• 08 октября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Anastasiya-f052•
Учасник проєкту з 01.09.22
сладкий_ноябрь• 08 октября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Так, всім насрати, тому ці всі допомагають Україні більш ніж 1,5 року.
І завдяки тим, хто це не цінить в нас серйозні проблеми з довірою світу.
автор miya ya • 08 октября 2023
Ответ дляYN8678
А как не лепить?
Це все відмазки.Просто рашка ніби як в стороні там. А нам не дають,бо ядерка у путіна
DianaBibizyana• 08 октября 2023
а нам піз**ц, це якщо коротко
Возрастная• 08 октября 2023
Ответ дляmiya ya

Це було очевидно з самого початку. Ніхто і не приховував, що все скінчиться перемовини. От тільки на перемовинах ми могли б мати більш впевнену позицію, якби вчасно і в більших масштабах отримали військову допомогу від партнерів.
Шеллар• 08 октября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Ну чого Ви? На нас вони всі заробляють гроші, утилізують мотлох у тому числі і токсичний і дують щоки, які необхідні ці всі занепокоєнні європейські організації-дармоїди.
автор miya ya • 08 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я в сусідній темі писала про це

це пісець товарісчі
РОЗКАЖІТЬ В ДВУХ СЛОВАХ ,будь ласка