AnnaSk1• 08 октября 2023

Вам когда-то люди на улице говорили какой-то бред?

Меня вчера ударила по плечу женщина и сказала какую-то неприятную страшную ерунду. Не хочу цитировать, реально неприятно было и непонятно. Это психически больные люди? Почему они позволяют себе такое по отношению к чужим людям в общественных местах? У вас такое бывало?
Tonya Linde• 08 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Так вона це сказала і навіть не звернула увагу на мою реакцію, просто пішла собі далі. Їй все одно було, цікаво мені чи ні. А я стояла в шоці.
Можливо так задумано в них в цих аферистів.
Як би там не було, це не правда , не сприймайте серйозно. Може вона багатьом таке говорить , прикол такий у неї може.
автор AnnaSk1 • 08 октября 2023
Ответ дляTonya Linde
Дякую Вам! Стараюсь заспокоїтись….
Юлия_Юлия-2175• 08 октября 2023
Автор, зараз осінь і психічні хвороби загострюються. Сусід з шизофренією до усіх сусідів чіплявся і говорив якісь неймовірні речі, правда не ображав і не говорив нічого, що інших людей стосується. Але хто не знав про хворобу, то міг і не зрозуміти.
Я двічі на неадекватів натрапляла.
Один сказав, що в мене ’срака як жорна’ і кричав мені вслід ’сраката’. Я ще студенткою була і мені було соромно. Але і він виглядав дивно та не аднкватно.
Інший підстаркуватий перехожий підійшов і сказав, що в мені нема нічого крім жиру, плісіні і воні, а моя подруга створена для кохання, мені тоді було і була зайва вага, але адекватності це їм не додає.
Уаджит• 08 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Вы действительно в это верите?
Раньше не верила, а когда мне встретился, как вам женщина, только мне мужчина и сказал о том что моего отца собьёт насмерть машина, а мне понадобится искать правду, которую я так и не смогу никогда найти, я ему не поверила, посчитавши что он сумасшедший.
А спустя годы убедилась в том, что он сказал правду.
Shipowner• 08 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Дякую Вам! Стараюсь заспокоїтись….
Потрібно то розповідати й багато разів, щоб змінилось
Так мені казали робити
автор AnnaSk1 • 08 октября 2023
Ответ дляShipowner
Так мені казали робити
Вибачте, не зрозуміла, що Ви маєте на увазі?
Марго 152• 08 октября 2023
Ответ дляJifer
Думаєте, у тої жінки довідка на лобі про хворобу була?
Думаю, що їх видно по вигляду і по тому що говорять і роблять. Плюс автор пише психічно хворих, але при цьому питає чому вони так себе поводять.
автор AnnaSk1 • 08 октября 2023
Ответ дляМарго 152
Зовні вона не виглядала як хвора або наркоманка. Навіть доглянути я б сказала, одягнена нормально.
11Galina• 08 октября 2023
Я йшла з коляскою і на мене налетіла бабка з палкою, з криками- ах ти ж с*ка бл*дь, ти чому не на роботі. Це було несподівано, якось від неї увернулась, але дуже злякалась за дитину, довго була під враженням
це був білий день, повно людей
sea_zezik• 08 октября 2023
Автор, сколько вам лет?
Скорее всего, такое у вас впервые, вот вы и прозрели, что у людей не все вальты в колоде бывают.
Выпейте валерьянки, чаю травяного.
Жизнь такая, разная.
автор AnnaSk1 • 08 октября 2023
Ответ дляsea_zezik
Автор, сколько вам лет?
Выпейте валерьянки, чаю травяного.
Жизнь такая, разная.
Да, впервые. 25 мне.
sea_zezik• 08 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Да, впервые. 25 мне.
Вы просто молодая ещё. Слава богу, не приходилось вам видеть, знать, что шизофреники активнее весной и осенью.
Salsa-24da• 08 октября 2023
Говорили и не раз.
Один раз запомнился э. Я была очень молодая, лет 17.
И мне какая-то попрошайка, решив перевоплотиться в уличного пророка, навешала всяческих ужасов, что меня ждёт.
Я тогда расстроилась и расплакалась.
Подруги её прогнали и успокоили меня ю
Ничего не воплотилось из её сказок.
Так что пусть идет лесом
Natal_ka91• 08 октября 2023
Я колись сильно поправилась і на прогулянці якийсь старий страшний дідок кричав на весь парк як я так відростила дупу))) був посланий ’красавєц’. Якби я розуміла що себе запустила з певних причин, але моє тіло-моє діло. Було неприємно, хоч і розуміла що там з кукухою було явно щось теж не те.
Marmu• 08 октября 2023
Було на мин тижні, таке вперше в житті) я йшла до подруги в гості в районі, де я не сильно розбираюся, тому йшла з картою у телефоні. То був білий день, купа людей і я теж собі йшла, не сильно дивлячись по сторонам. І якась бабка переді мною почала мене проклинати (я аж спершу не зрозуміла, що вона до мене, бо була дуже зосереджена на карті). Вона несла щось типу - чого мене ті колдуни весь час переслідують. Щоб тобі руки поламало, щоб той телефон впав і розбився. Я коли зрозуміла, що то до мене - офігела дуже сильно. Я взагалі скандалістка, можу у відповідь рявкнути, не соромлюсь. Але тут вирішила, що людина хвора натурально і нічого не сказала.
Shipowner• 08 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Наприклад шось там вам таке сказали, що вам налякало, то те що сказали потрібно якомога більшості людей розповісти і то не збудеться
Александра333-0d63• 09 октября 2023
Ответ дляDid Panas
Так. Чоловік, якого я не знаю, виматюхав мене з ніг до голови посеред вулиці. Хворі люди. З такими головне - не сперечатись.
А мене дівчина послала на х... . Я йшла по вулиці і її не бачила, бо вона стояла на не в моєму полі зору. Але вона мене помітила, підбігла і ось таке ляпнула, а потім швидко пішла геть. Що то таке було так і досі не зрозуміло.
Resistencia• 09 октября 2023
О, так кожної осені та навесні. Період загострень - відношусь з розумінням.
Ці люди, зазвичай, конкретно Вас не бачать - у них пустий погляд, просто треба ’почесати’ свій ’розлад’, щоб зняти напругу. Специфіка великих міст, а зараз і стресові обставини можуть дашок будь-кому зірвати.
kohanyachko• 09 октября 2023
Да, какой-то местный бомжара обозвал проституткой. Я шла на 2 свидание к будущему мужу, в закрытой одежде и вполне скромной.
А будучи студенткой носила форму, так какой-то бабке моя короткая юбка не понравилась, а это реально наша форма была.
Ой много случаев было
Olya Rybka• 09 октября 2023
Буквально летом было. Набираем воду в бювете в Киеве, Парк партизанской славы. Кто знает, там постоянно люди берут воду, много кто. Подходит какой-то парень, молодой, на вид адекватный. И говорит: ’Не набирайте тут воду, вы знаете, что рядом морг больницы, и они все отходы сливают в землю?’
автор AnnaSk1 • 09 октября 2023
Ответ дляOlya Rybka
Так а кстати там действительно рядом больница. Может парень не прямо ненормальный, а просто перепуганный слегка)
Olya Rybka• 09 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
И они прямо в землю все сливают?
автор AnnaSk1 • 09 октября 2023
Ответ дляOlya Rybka
И они прямо в землю все сливают?
Та не знаю) просто говорю, что мальчик перепуганный наверное.