Не знала що така праска називається Тіпун.
Пам´ятайтаю які вони важкі були, ото як би на язика поставили той Тіпун тим хто нам бреше.
Тема про брехливість можновладців, кажуть що ніби ціни на електроенергію до нового року на 6 грн. піднімуть.
Чули вже щось про це?
Mrs.Ochmonek• 08 октября 2023
Не зовсім в тему, але теж про праску. Жінка, що пережила окупацію рашистів в Цвіркунах, розказувала, що один вояка перечепився через шнур праски, вона впала. І воно питає: ’что єто, почєму вода здесь?’, вона каже, що ’утюг же’. Воно каже : я віжу, что утюг, а вода откуда? ’
Тобто воно прийшло окупувати, але ніколи не бачило сучасної праски з водою всередині
Ответ дляMrs.Ochmonek
Воно дурне, тому була така реакція.