Верите ли вы в теорию заговора?
алергирина• 09 октября 2023
Про хабад відомо давно. Савченко про це трубила постійно, за що ’наднарод’ з неї чокнуту зробив
MashaizDusha• 09 октября 2023
так, давайте дивитися рашистську пропаганду, поки вони прямо перед очима демонструють, хто справжній фашист.
Ответ дляMashaizDusha
Вообще-то там про путлера тоже рассказывают,и не совсем положительно
MashaizDusha• 09 октября 2023
Ответ дляbrightFuture
харошиє русскіє? Так гіркін також пуйла критикував. Я про русскій антисемітизм з малечку знаю, чула від поціновувачів російського коненту то там насмішливий анекдот то там якусь теорію закулісних євреїів, і от нещодавно в твітері мені русня сказала що вони окуповані євреями, і це саме тому там так пагано живеться русскому человеку.