Йосип_молодий• 09 октября 2023

що значить "просто живи"? коли на свою інвалідність з дитинства жаліюсь матері

отак і каже. але я ще молода...а вже не можу нічого..із того що хочеться. я значно вступаю по фізичній формі своїм одноліткам. і мені страшне обідно через це...через те що я не можу зробити того, що для всіх є просто і ніякої проблеми в тому нема. а вона "просто живи каже". і все через це що ця дурна жінка народила мене від карлика. бо так треба було. тільки кому треба не сказала. в той час коли їй всі родичі казали не роби цього - мені про то баба розказувала, поки жива була. і що тепер..я ж як дитина 9річна.
ПлакалаВАвто• 09 октября 2023
А какие варианты у Вас есть?

Мона Лиза• 09 октября 2023
Дурна трольна тема.
А що таке?• 09 октября 2023
А мама що може зробити? Ви вже народились,вже живете.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляМона Лиза
Дурна трольна тема.
чому ви думаєте що в реальному житті такого не може бути?
Ума Палата• 09 октября 2023
Яка у вас інвалідність?
Перша на селі• 09 октября 2023
К чему эти метания уже. Есть как есть. Ваш выбор- рефлексировать, сравнивать себя и обесценивать или научиться находить радости и жить.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Яка у вас інвалідність?
Самоучка• 09 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Яка у вас інвалідність?
Я так зрозуміла карликовість
Ума Палата• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Діагноз?

автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Діагноз?
метафізарна хондродисплазія.
з цією штукою взагалі зв’язуватись не треба і бігти від таких партнерів, не те що дітей народжувати. я бачила як малим дітям у віці 3 років роблять операції з видовження кінцівок. штучно їх вирощують...а потім у віці 9 років..потім у 12...і так далі..аби від однолітків не відставали. це жахливо..
Вилосипедниця• 09 октября 2023
Так вариантов нет, вы ж уже родились и живете.
Ну, да, вы не звезда подиума и не мечта мужчин. Найдите свой интерес, свою тропу. Не рожайте, чтоб не передавать ген карликовости будущим поколениям. Ищите интерес в той сфере где ваша инвалидность не имеет значения.
Мрію про космос• 09 октября 2023
Який у Вас зріст? Крім зросту ще є якісь вади? Ви освіту отримали? Працюєте?
В нас працює жіночка малюсінька, ще й горб величезний. Але освіта вища, улюблена робота. Дуже приємна і добра людина. Всі її люблять і співробітники, і відвідувачі.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляВилосипедниця
а що якщо я хотіла бути і звєздою і мєчтою..а маю оце.
звісно що не буду народжувати, це ж очевидне рішення...має бути для всіх.
а мені якраз подобається та сфера де має значення здоров’я(
Трактор Віка• 09 октября 2023
Ну так правильно она вам говорит,просто живите, а что ещё делать?
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
140. нема вищої освіти. працюю..бо де ж мені гроші брати...карлик-бомж це взагалі..занадто((
Сегодня не целуюсь• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А я хотела быть певицей оперной, но нет ни голоса ни слуха.
Секретница• 09 октября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
И я . Медведь на ушах переспал)
Галя із Дарниці• 09 октября 2023
авторе, у вас ще більш менш нормальний зріст.
а в нас по району жіночка ходила, а потім і дитинку народила і та дитинка в 3-4 роки була з її зростом. і нічого. зараз синочок в неї вже досить великий, на радість їй і чоловікові!
Бентливуман• 09 октября 2023
Ваша покійна бабуся була немудрою жінкою, м´яко кажучи.
По молодості всі хочуть бути звєздою і мєчтою, потім багато хто починає розуміти, що це не гарантія щастя.

Марина-a7eb• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Это еще более-менее нормальный рост для женщины. Да и вообще комплексы по поводу роста больше свойственны мужчинам. Девушки наоборот хотят быть маленькими и хрупкими
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
який нормальний? на 2 голови менше за маленьких 160зростом жінок.
хочете сказати що жінка зростом 3-4 річної дитини ще і народила когось...ну це взагалі взрив мозку якийсь(
Галя із Дарниці• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
я ж пишу, що для карлика у вас досить пристойний зріст.
і так, така мала жінка народила дитинку і хлопчик за віком вже і в школу певно пішов.
Марина-a7eb• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
160 это уже совсем не маленькие женщины. Или вы живете в Скандинавии?
Весела моль• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Хіба це вже карлик?
В мене бабуся з таким зростом чудове життя прожила.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляБентливуман
то мати немудра. а бабуся якраз намагалась відвадити її від такого дурного рішення. чому я навіть ще коли дитиною була, в 14 років, вже бачила що я не така як однолітки..що всі ростуть, а я ні. і що я ніколи вже не виросту знала..і тоді вже розуміла що не потрібно мені ніколи народжувати. а мати в 37 років чомусь не змогла зрозуміти таких простих речей.
Почекуха• 09 октября 2023
Пока будете винить маму и папу очень тяжело будет жить. Откажитесь от обвинений, гоните мысли, не жалуйтесь вслух и все будет супер
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляМарина-a7eb
ну да..тільки поруч із хлопцями я як дитина. посміялись і пішли
Галя із Дарниці• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/36511
а ось інша історія, але також низького зросту жінка народила
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
це занадто(
Мрію про космос• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Досить багато чоловіків зростом 160-165. Реально влаштувати особисте життя.