Йосип_молодий• 09 октября 2023

що значить "просто живи"? коли на свою інвалідність з дитинства жаліюсь матері

отак і каже. але я ще молода...а вже не можу нічого..із того що хочеться. я значно вступаю по фізичній формі своїм одноліткам. і мені страшне обідно через це...через те що я не можу зробити того, що для всіх є просто і ніякої проблеми в тому нема. а вона "просто живи каже". і все через це що ця дурна жінка народила мене від карлика. бо так треба було. тільки кому треба не сказала. в той час коли їй всі родичі казали не роби цього - мені про то баба розказувала, поки жива була. і що тепер..я ж як дитина 9річна.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, например, 99.9 процентов людей в инвалидных колясках с нормальным ростом, но это не делает их счастливее. А там, кроме невозможности ходить, еще целый сопутствующий вагон проблем. Потому действительно живите как есть, ищите радость в том, что вы можете ходить, себя обеспечивать, обслуживать. Думаю, что с друзьями у вас сложно, люди любят здоровых и красивых, но попробуйте найти себя в чем-то ином. Попробуйте вести свою страничку в инстаграм. Между прочим, некоторые люди любят наблюдать со стороны за необычной жизнью других людей. Например, есть те же блогеры колясочники с многотысячными подписками. Посмотреть на их странички, так чешут просто про свою жизнь, а людям интересно. По поводу семьи,детей и всего остального - ну тут надо смириться. Я и сама в 20 лет получила инвалидность, хотя была очень эффектной девушкой. Мужчинам теперь я не очень интересна. Общаемся как с друзьями, но отношения никто не собирается заводить, никому оно не надо. Я смирилась, живу дальше, нашла себя в другой сфере и достаточно преуспела. Скажем так, что даже больше преуспела, чем все мои здоровые знакомые. Так что нужно все отпустить и жить дальше, искать позитив в каждом дне.
яку сторінку в інсті про що? нікому не цікаві мої фотки. та і в житті нема чим похваститись аби викласти, так що нікому воно не треба так же як і сама я. як ви правильно сказали - всі люблять дивитись на здорових і красивих.

Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
чому ви думаєте що в реальному житті такого не може бути?
Автор, в чем ваша проблема вообще? Ноги руки есть, карлики тоже живут на земле, ноги руки есть, хватит ныть. Говорю вам как человек с инвалидностью. Мама права, просто живите. У вас к маме претензии что вас родила? Ну так вариантов нет, так что хватит ныть, ещё и маме нервы делать.
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
3 группа?
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
а що якщо я хотіла бути і звєздою і мєчтою..а маю оце.
звісно що не буду народжувати, це ж очевидне рішення...має бути для всіх.
а мені якраз подобається та сфера де має значення здоров’я(
Автор, многие здоровые не имеют, что хотят. Так мир устроен. Просто у вас есть оправдание своим неудачам. А если бы не было, вы бы его придумали и нашли.
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
140. нема вищої освіти. працюю..бо де ж мені гроші брати...карлик-бомж це взагалі..занадто((
Почему нет образования? У вас были проблемы с умственным развитием тоже?
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А я хотела быть певицей оперной, но нет ни голоса ни слуха.
ПрЯмо в точку! Зачем только вас мама родила такую не певучую, надо было от оперного певца рожать :))))
Сегодня не целуюсь• 09 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Увы, не всегда помогает, на детях гениев часто природа отдыхает.)
Заставляличка• 09 октября 2023
Карлик це ріст жінки не вище 120 см. У вас нормальний зріст для маленькоі хрупкої дівчини. Звісно за умови відповідної ваги.
Я просто прочитала 5 сторінок, далі не осилила. Тому не розумію популярність цієї теми і причитань автора. Авторе, ріст точно не причина. Причина можливо, ваша зовнішність в цілому. Бо є люди красиві, є некрасиві. Але точно знаю, що краса це не дорівнює щастя і увага. Бо скільки навкруги гарних дівчат, а одинокі. І ще, навчатися ніколи не пізно, і навіть людина без вищої освіти може бути набагато розумніша ніж ті, що з дипломом.
Я впевнена, що ви далеко не наявна дурочка, бо в такому юному віці, ви досить критично себе оцінили, хоча молодь далеко не така самокритично. Ви розумна, в міру хитра і зможете вигризти своє щастя, або ту ілюзію , яку собі намалювали, бо не лише те, що ви описали це щастя. Щастя це гармонія в собі, це коли ви лягаєте спати спокійна, і нема купи немитого посуду і чоловік на дивані, який не хоче допомогати. Нема крику і скандалу. А от знайти чисто фізичне задоволення, я впевнена це не проблема. Тому, щасти вам, головне розберіться в собі самі.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
ні, я багато прогулювала школу бо надімною там знущались.

Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
то мати немудра. а бабуся якраз намагалась відвадити її від такого дурного рішення. чому я навіть ще коли дитиною була, в 14 років, вже бачила що я не така як однолітки..що всі ростуть, а я ні. і що я ніколи вже не виросту знала..і тоді вже розуміла що не потрібно мені ніколи народжувати. а мати в 37 років чомусь не змогла зрозуміти таких простих речей.
А вы не думали что раз у мамы была связь с таким мужчиной, то он был привлекательным?
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
ні, у нього була власна квартира, а їй не було де жити.
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Вы серьезно не понимаете, что всю жизнь искали себе оправдания? Слабому характеру и полномц отсутствию амбиций и силы воли? Ваш диагноз совершенно не причем. У вас проблема совсем в другом.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
які амбіції можуть бути у такої людини? та ще і без всіляких зв’язків і грошей і підтримки мінімальної? якщо з усіх сторін тільки розказують що ти кусок гівна і дихати не маєш права, в тягость всім. ну таке ви щось розказуєте...точно що ситий голодного не зрозуміє
Все і одразу• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Жизнь очень несправедлива. И не верьте рассказам о том, как каждому создаётся по его действиям, и как каждый сам созидатель своей судьбы. Об этом очень любят рассказывать везунчики - им не хочется думать, что их везение просто случайность. И о том, что многие люди бьются десятилетиями в закрытые двери. Которые закрыты по необъяснимым причинам, и которые не открываются ни от молитв, ни от рыданий, ни от битья головой в них.
Заліковий троль• 09 октября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви знущаєтеся?

140 см - майже нормальний зріст. У мене 154 см, ненабагато вище, і жодного разу в житті не думала, що це щось погане.
Проблема у Вас не зі зростом, а з самооцінкою та світосприйняттям.
При 154 ваші кінцівки пропорційні чи як у автора?
140 - зріст дитини 4 -5 кл. Яка ж це норма для дорослого? Та і ваші 154 теж на межі.
Автор мабуть краще знає , відповідає вона нормі чи ні. Це ви з неї знущаєтесь. Вірніше, самостверджуєтесь.
Кто крайний?• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Сейчас огромное количество курсов онлайн, есть бесплатные, даже на ютюбе куча инфы
Вам вообще какое направление интересно?
Заліковий троль• 09 октября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Не вигадуйте. Повно чоловіків зі зростом 150-160 см, вони будуть щасливі мати за дружину маленьку жінку меншу за зростом, ніж вони.
Де? Для чоловіка 150-160 не норм. Я бачу 90% 175 і вище. В середньому навіть 185 см.
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
3 группа?
да
Заліковий троль• 09 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Ні, 152-160 середній зріст дя жінки. За різними даними може коливатись, 155-165, відповіно низький зраст - це нижче 152-155 см
Вы помиляєтесь. Вы хоть гугліть, перш ніж впевнено нести якусь єрунду.
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/...

Чудо в декрете• 09 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
просто малого зросту, ніякого діагнозу. І скажу, ніхто від цього не страждав!!!
Ви ще більше поставте окличних знаків! А ще краще, прочитайте старпост та відповіді авторки. У неї серйозний діагноз, наслідком якого зріст - це не основний прояв.
brry• 09 октября 2023
просто живи - сприймай життя як воно є, радій тому, що дається щодня. Вона Вас народила, але не навчила сприймати себе и прийняти себе. Вам необхідно плідно попрацювати з психологом, щоб пропрацювати свої обіди і навчитися приймати себе такою, якоє Ви є
Ms. При теле• 09 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ви хоч зрозуміли, що написали?))
Ви знайшли середній зріст українок, а не норми зросту
Міряю від одиниці• 09 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/36511
а ось інша історія, але також низького зросту жінка народила
Ось ще.
Але двом дітям передалася хвороба матері.
https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%82%D0%B5...
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ось ще.
Це жахливий жах, нічний кошмар🙈
Вподобайден• 09 октября 2023
Автор Вы вот такая примерно или у Вас просто рост низкий , или голова больше как у карликов? Извините, просто хочу разобраться, может Вы себя накручивает? А Ваш папа, где он, Вы его знаете? Он был реально карлик или маленького роста?
автор Йосип_молодий • 09 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Така. І тато такий. Вмер вже.
Заліковий троль• 09 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Ви хоч зрозуміли, що написали?))
А навіщо порівнювати з середнім ростом рандомної жінки десь з Африки? Автор живе в Україні, логічно дивитись дані для України.
Пес Патрон• 09 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Что за бред! Один человек в такой ситуации начинает ныть, и винить всех вокруг, а другой становится Ником Вуйчичем. Вокруг меня куча примеров когда, например, человек колясочник с 16 лет с частично работающими руками вышла замуж, родила ребенка, закончила ВУЗ. У автора намного проще ситуация. И я не сытая. У моей мамы сколиоз 4 степени, огромный горб на спине. И что? Есть образование, состоялась как личность, есть дети и внуки. Все возможно - если перестать ныть.
Ms. При теле• 09 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Є норми фізіологічні - зросту, ваги і ми на них орієнтуємось. Для того, щоб розуміти, чи є це фізіологічною нормою чи ні.
І для України ці показники повністю підходять.
Наприклад, середній зріст жінок в Україні 169 см, а ви маєте зріст 157.
Як зрозуміти, це середній чи ні, чи взагалі який. Правильно, дивимось на норми даного показника.
Це як середня Т по лікарні, може бути і 38, але ж нам необхідно знати норму
Міс Всесвіт• 10 октября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Наді мною теж знущались з 4го по 11 й клас.Але я ростом 158 ,знущались бо сім´я бідна була,я з низькою самооцінкою ,але викарабкалась.
Так як у всіх , могло бути краще ,але зараз як подумаю що в 19 могла б вийти заміж за ліванця і була я в Бейруті і хто зна що було б.,але любов тааака. була 26 років назад..