Амелі на мілені• 09 октября 2023
Чи можуть зимові шкіряні черевики так коштувати?
Знайшла шкіряні черевики на сайті за 1800. Чи може бути така ціна? Ще уточнила в продавців чи шкіра, сказали, що так
Колишня муза• 09 октября 2023
Я купую по такій ціні шкіряне взуття собі, чоловікові і дітям. Але це залишки в магазині, те що нове привозять, вже дорожче.
Копуша• 09 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так
це вам дорого чи дешево?
Якщо сходите по магазинам, то там вони будуть 2800 шкіряні коштувати.
А якщо всередині цигейка, то взагалі ще +500 грн.
Ms. Любмая жена• 09 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Такі
У мене такі самі, але світлі. Минулого року купувала. Шкіряні. Майже все ок)
Україна наше все• 09 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Такі
Ужас, я продаю красивее за 1200 грн. Стоили 3200 4 года назад. Никто не спрашивает даже ничего.
Оле Лукойе• 09 октября 2023
Заходила була в сезон, це магазин взуття, у них ще є інет магазин. Шкіряні чобітки від 1300 грн можна купити, моделі того року, но це демі. А зимові нова колекція в районі 2 тис гривень.
Ку ка ку ка ку• 09 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Покажіть своє ’красиве’ , будь ласка
Оле Лукойе• 09 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Взуття пересихає з роками, і купивши за 1200 грн чобітки яким 4 роки можна їх раз взути і вони потріскають або відклеїться підошва.
Я така бойова• 09 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так
Я себе 4ф купила за 1000 грн в не сезон, офигенные, сейчас они 3 с копейками.
Директор Пляжу• 09 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Не похоже на кожу
Мене цікавить тільки підошва, щоб не впасти)
А весь цей хлам, дешевий - не цікаво...
Попа как у Кардашьян• 09 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Звісно може. Чому ні? В чому сумніви?
Бо просто навіть осінні шкіряні черевики коштують більше.
Я б також здивувалася і більш уважно дивилася, чи це справді шкіра чи це взуття типу як із магазину Конфіскат.
Директор Пляжу• 09 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
...Шкіра...
Своєї достатньо(
Справа в зручності))
Своєї достатньо(
Справа в зручності))
Подтяжка• 09 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так
кожа бывает телячья,овечья, свиная, разная выделка отсюда и разная цена
Ку ка ку ка ку• 09 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У моєму місті Рівне. Часто у неї купую, норм взуття,шкіра .
Кавуся• 09 октября 2023
Автор, колись повелася на таке, виявилося г..но. перевіряйте устілку. Вона не має бути картонною чи тканинною на зворотній стороні. Це має бути теплоізолюючий матеріал, який не утримує вологу.
Мама Карло• 09 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
За 1300 купила шкіряні конверси.
підскажіть будь ласка де купляли?
як раз в пошуках взуття. Шукаю перевірений сайт
Марфа Українівна• 09 октября 2023
Ответ дляМама Карло
підскажіть будь ласка де купляли?
На офіційному сайті Конверс в Америці. Але це така акція була пару днів. І влітку.
Люблю порядок• 09 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Плюс ожидание плюс доставка, у нас все на платформе , хорошо так завешивают))
Но это на непопулярные модели такие скидки, у нас максимально кркоричневые были со скидкой 70 уе
Марфа Українівна• 09 октября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
1300 это уже с доставкой и процентом посредника, кожа, модель актуальная. Ношу уже.
Люблю порядок• 09 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну так они и до скидки недорогие 65 уе, у них часто 40 скидка, но эти на тонкой очень быстро снашиваются, но за такие деньги и не жалко