ЖующаЯКонфету• 09 октября 2023

дитячий одяг для бігу

Вітаю) Син 8років пішов на легку атлетику , заняття на вулиці зранку 8:30., согодні дуже змерз . Порадьте будь ласка ХТО В ТЕМІ, який одяг можна подивитись/ придбати має ж такий бути. ? Якщо що я взагалі не в темі, але буду вдячна за пораду . Сьогодні ходив фліска вітровка і спорт штани плащівка
Куратор дебошей• 09 октября 2023
Термобелье и флиска мой на футболе на улице так и сверху жилетка когда разогревается жилет снимает
Як ухурделю• 09 октября 2023
Мій малий займався футболом, то на зиму під низ термо білизна. І слоями треба вдівати, щоб міг знімати, при необхідності.
Як ухурделю• 09 октября 2023
Штани плащівка, то взагалі лише на щось треба вдівати, звичайно, що замерзне.
Викасикрет• 09 октября 2023
Одяг для футболістів можете подивитися, там спортивки з начосом.
автор ЖующаЯКонфету • 09 октября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую.порадьте термобілизну яку саме купуєте
Куратор дебошей• 09 октября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я беру дешевую crivit так как протирает часто на коленях , а вы можете получше заказывать