Баба_Воля• 09 октября 2023
Дівчата, купила рухову подушку, не раджу, як на них сплять взагалі?
100% пух, вона що є, що немає, хотілося м´яку, але щоб і пружна була, а не провалювалася під головою. Яку порадите? Може, із штучних? До того були пір´яні ще від мами, але вже вони не дуже стали з часом.
Сосиска_Втесте• 09 октября 2023
Я вообще не переношу ни пух ни перо. Ничего натурального.
Покупаю икеевские и юсковские обычные.
Квітка Миру• 09 октября 2023
А для мене пухова найкраща, не уявляю як ви спите на тих пружинах. Купила раз з кульками - якась гойдалка, а не подушка.
культУра• 09 октября 2023
Слухайте дівчата, машини це повне гімно, не купуйте, жорстка, в ямку попадеш так і знаєш що зараз розвалиться, тормозить дуже погано.
Розумієте ж що пухових подушок дуже багато видів ,просто тьма, і навіть якщо ми з вами купимо одну і ту ж подушку, то на наших матрацах вони також будуть відрізнятися.
У нас Чінеллі , у мене 100% пух, але медіум наповнення, у чоловіка пірʼя посередині, по боках по поверхнях пух, сендвіч такий, то за рахунок цієї прослойки вона жорсткіша.
Ну і вибирати подушку по інтернету це пальцем в небо в будь якому випадку
А я з косою• 09 октября 2023
У меня подушка из юска WELLPUR из измельченной мемори. Я не помню, сколько ей лет. Года 4, наверное. Единственный минус - со временем наполнитель незначительно спрессовывается. Я просто расстегиваю подушку и рукой его взбадриваю) И как новая)
Сиренькая• 09 октября 2023
Купую пір´яні в Ярославі, для мене вони найкращі. Кума купує там з синтетичним наповнювачем, але мені вони не зручні.
ГЛЮкоза• 09 октября 2023
Я купила себе Мемори, но не могу на ней спать (
Так и лежит
Автор, может поменяемся? У вас какая марка?
Так и лежит
Вареничніца• 09 октября 2023
Ответ дляСиренькая
Тоже любила их.
Но последние два года покупаю и они за 4-5 месяцев становятся тонкие,оседают. Перья ломаются и с напирныка даже вылезают. Разочаровалась полностью.
Баба_Воля
• 09 октября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Так и лежит
Перофф, але я не хочу меморі.