Ms. Скромность• 09 октября 2023
Кто покупал такой костюм в спортзал на али?
Маю декілька думок• 09 октября 2023
Я на днях отримала такий же. Гарний. Щільний еластичний трикотаж, на мій розмір Л взяла їх Л, і не прогадала. Якщо треба ближче щось в ньому пофотографувати, кажіть.
Ms. Скромность
• 09 октября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Интересует, как на попе сидит) Красиво?
Едимнаморе• 09 октября 2023
Я с лосинами иду в ателье и там прострачтивают дополнительной строчкой внутренний шов лосин. Мне так спокойнее.
Маю декілька думок• 09 октября 2023
Швів ззаду і спереду немає, тобто, якщо вам потрібні бразильські сіднички із збірками, то це не та модель. Подвійна туга резинка на талії, якщо не сильно розтягнуті - не просвічуються.