Кружите меня,кружите• 09 октября 2023
Чи повинна жінка готувати судочок чоловіку на роботу?
Сиділи з давньою подругою сьогодні в кафе на нашому жилмасиві. І тут дзвонить телефон у неї, вона як всполошиться, згадала, що чоловіку у нічну зміну, а вона йому судочок забула приготувати. І така вся на адреналіні: "- Все, давай-давай, пока, созвонимся! Я побігла!" Невже це прямо такий важливий сімейний ритуал? Що, йому проблемно так їжу скласти собі в судок? При тому, що вона вже наготована! Оце потрібно, щоб обов´язково жінка йому прибігла, нагребла в судок макаронів і швирнула туди відварену сардельку з яйцем і він пішов такий собі працювати.
Як на мене, це трохи дивно.
А як на вашу думку, чи забов´язана дружина таке робити?
Як на мене, це трохи дивно.
Результат:
вже голосів:
116 (64.44%)
Ні
39 (21.67%)
Так
20 (11.11%)
Якщо добре в ліжку відпрацював
5 (2.78%)
Тільки в день зарплати
Кружите меня,кружите
• 09 октября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
если нормальный муж - да
почему нет
П С - я такого не делаю
почему нет
П С - я такого не делаю
Ну коли вона ще вдома, то це норм, а тут прям аж, відклала всі справи свої, і побігла, як наче якщо вона це не зробить, то вона втратить статус ’турботлива, любляча і правильна дружина’
Освічую темряву• 09 октября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А точно наготовила?
Канєшно. Героїчно сардельку зварила
ЯяяКакаджамбо• 09 октября 2023
У меня нет такого понятия как обязана, я приготовлю и сложу, потому что знаю что он забъет на себя и ничего не возьмет. В моем случае это забота. Но вот так чтоб нестись откуда-то я не буду, значит в этот день без тормозка пойдет, если не соберет.
Кружите меня,кружите
• 09 октября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А точно наготовила?
Ну, побігла ж готувати
Одна_на_всей_планете• 09 октября 2023
Щоб прям кидати все і бігти - ні, не повинна. Але завжди є варіант, что ви подрузі набридли, і вона вас так здихалася)
Яжемать Мне можно• 09 октября 2023
У меня дежавю, я такую же тему помню читала уже около года назад.
НаБалКоніХодять• 09 октября 2023
Ну якщо жінці не в напряг і вона так піклується про чоловіка то чому б і так?!
Кружите меня,кружите
• 09 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Та ні, вона потім мені подзвонила, і ми ще довго балакали. Посто дивно, що вона це прямо таким обов´язком вважає. Я нічого не маю проти, але хотілось би попбільше думок по це почути.
А у нас макарошки• 09 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А подруга автора никаких выводов не сделала и ушла на кофе не собрав судочек 🤣
Замороженная селедка• 09 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Канєшно. Героїчно сардельку зварила
Так треба ще, щоб в тому холодильнику вона хоч сира була.
Кумедна• 09 октября 2023
я не собирала судки, но... мой муж умеет зарабатывать деньги, учить уроки с сыном, убирать и т.д.но...он когда открывает холодильник - становится слепым.
Кружите меня,кружите
• 09 октября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ну коли вдома, то можна це зробити. А коли десь з подружками гуляєте, і вона заради цього йде додому.
Майданщица• 09 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
та и недавно было, видимо такое часто случается. я кажется в той теме и писала, что моя подруга тоже так делала. а сейчас ей на мужа по фиг, она без него отдыхать ездить даже.
ДваДваВісім• 09 октября 2023
Деякі чоловіки взагалі не готують і не кладуть в судок. Тому можливо домовленість і це святе для вашої подруги.
А у нас макарошки• 09 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Потому что знает, что он сам себе не соберет и уедет голодный до утра. Для нее это важно
Замороженная селедка• 09 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ну, побігла ж готувати
Так ви проясніть питання - вона наготувала, а чоловіку залишалося тільки у судок скласти чи в холодильнику миша повісилася і чоловік міг голодний залишитися.
Кружите меня,кружите
• 09 октября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Вона все наготувала, все стоїть по кастрюлям, задача - нагорнути це все в судочок)
Ушла и Пришла• 09 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Сидеть в кафе, это дела?
И почему швырнула и нагребла?)
Если что, я не собирала никогда судочков, но как-то грубо звучат ваши слова.
И почему швырнула и нагребла?)
Я Вас не боюся• 09 октября 2023
не должна. сам собирал. но дулся, что я с утра не встаю и не готовлю ему с собой. как дитё безрукое или у него лапки.
понятно, что удобно присесть на шею услужливому дураку, но это не ко мне.
Salsa-24da• 09 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ей просто было скучно с вами)