мимАпроходила• 10 октября 2023
Як помити двері духовки якщо всередині не дістаю
Винник• 10 октября 2023
Там треба розбирати двері. Але скло часто бʼється при таких розбірках. Я свої мию тільки зовні
мимАпроходила
• 10 октября 2023
Ответ дляВинник
Я теж мию
Але потьоки залишаються і потім відчуття немитого
Допоможіть знайти• 10 октября 2023
Можно зняти скло, а потім посадити його на термопасту для духовок. Але це досить складно робити, самій точно не впоратися, потрібна допомога чоловіка
ДА да да• 10 октября 2023
Автор, смотрите пост 5. Но я не снимаю дверку. Убираю фиксаторы и вытаскиваю стекла.
мимАпроходила
• 10 октября 2023
Ответ дляДА да да
Ось в мене так
мимАпроходила
• 10 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
А чим миєте? Порадьте засіб.
Дуже класний засіб від Сано
Дама-мадама• 10 октября 2023
мимАпроходила
• 10 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
Все стёкла снимаются
Я мою моющим для посуды,а в конце натираю средством для окон
Яка у вас чистота