Скорая помощь• 10 октября 2023

Роздільний бюджет в сім´ї, а побут на жінці. Що можна змінити?

Чоловік пропонує роздільний бюджет. Хоче давати на сім´ю частинку доходу (приблизно 10 тис. грн в місяць, щоб вистарчало на саме необхідне), решту планує вкладати в квартиру, яка куплена на свекруху та планує почати будувати дім на ділянці свекрухи.
В нас 2 дітей, 10 років в шлюбі, працює він неофіційно.
Я тривалий час була в декреті, зараз заробляю 8-10 тис. грн
Чоловік брати побут на себе не хоче (готувати, прибирати, купувати продукти, заняття дітьми - на мені).
Каже, що він глава сімї і я з нього підкаблучника не зроблю.
Переживаю, що можу з часом гола-боса залишитись, діти виростуть, а зі мною і розвестись зможе.
Як мені поступити?
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я перепрошую, автор, а ви в комі були, коли він на маман все оформив? Тепер пізно пити боржомі
Она все время думала что с ней он будет не такой
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Здогадайтесь)
Квартира свекрухи
И чего вы там плодились?
Kusalochka• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Лучше какое то время пожить на минимальные деньги и пару месяцев подождать алиментов, а потом выйти на нормальную работу. Чем всю свою жизнь бросить под ноги умалишенной чужой тётке, которая управляет этой жизнью. Которая кстати одна. И запасных нет.
А с чего вы взяли что будет нормальная работа? Вы посмотрите, что в Украине творится да и во всем мире. У нас работы все меньше, зарплаты все ниже. За детьми нужно следить, отвезти, забрать в определённое время, они болеют. Так что нужно понимать и трезво смотреть на вещи.
Кошка Мурка• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
От і я думаю, що звідти вітер віє..
Колись йому казала - жінок може бути 10, а мама одна
Ветер дует от Вашего мужа.
волосатое стекло• 10 октября 2023
Це жах від якого виродка ви двох дітей народили. Співчуваю вам. Що тут порадиш, сім´ї у вас нема. У вашого мужика сім´я це його мамаша. А ви для нього просто дешевий інкубатор та хатня робітниця. Все.
Перша на селі• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Здогадайтесь)
Квартира свекрухи
А если пригрозить ему, что подумываете в Германию на пособие с детьми уехать. Потому что явно в его планах будущее с мамой, а не Вами.
Пожмаковна• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Здогадайтесь)
Квартира свекрухи
То як ви двох дітей народили, не маючи ані житла, ані чоловіка нормального? Про що ви думали?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 октября 2023
Все погано((( автор, налагоджуйте стосунки і потихеньку зай вам допомагає, бо перспектива аліменти 3 копійки. Не тратьте на нього багато своїх! Його 10 тис це ні а чьом(( він проїсть 7 тис точно
personality• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Всі вони нєтакіє 🤦‍♀️. Але блін дівчата, ну чим ви думаєте???
Пожмаковна• 10 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Лайкнуло 10 человек. Ведь у всех с 2мя детьми стоит очередь обеспеченных свободных мужчин, которые с радостью женятся, станут попой 2м детям и будут вкладывать в них и мамочку.
Так у автора и муж этим заниматься не собирается. А так хоть шанс есть
Біток чи ефір?• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ні, казав, що в разі чого за дітей судитиметься, бо гроші має.
Йому їх не дуже треба, а свекруха не проти, точно буде настроювати їх проти мене
Ой, пустодзвон:) йому ті діти нафіг не треба. Як і свекрусі. Вона багато часу з дітьми проводить? Настпояювати проти то понятно, але борщі робити, прибирати за дітьми - то зовсім інша історія. Якщо вони зрозуміють що ви дітей готові реально залишити, то риторика зміниться.
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Подарите ему их. Родите еще себе с нормальным.
волосатое стекло• 10 октября 2023
Ответ дляВредняжка
нужно менять законодательство.
как в Европе
но наши депутаты только крадут
Що саме міняти? Наше законодавство справедливо передбачає що в шлюбі майно є спільним. Це мужик хитровиїбаний і обходить закон.
Біток чи ефір?• 10 октября 2023
Ответ дляKusalochka
О, до речі. Тоді ще простіше. Дітей в руки і на пособіє. Це 100% краще ніж витрачати час на безперспективне. Так у автора буде хоч шанс.
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Они все их забирают при разводе. И мужья и свекрови и все. Языком. А на практике через месяц забывают как тех детей звали. И папы и бабушки и дедушки и все вместе взятые. Но языком забирают все.
Репетиторша• 10 октября 2023
Ответ дляKusalochka
А всі так прям кортять одразу поринути у нове подружнє життя і без нового папки життя немає?
Амелі на мілені• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Хіба можливо? Якщо він не хоче?
Звісно, що людину ви не зміните, якщо він дбає лише про себе, а про майбутнє дружини й дітей не думає. Ви можете цього чоловіка змінити на іншого.
На такі умови його погоджуйтесь лише при переписі на вас половини квартири й будинку.
А взагалі, у вас ще є можливість звалити в Німеччину на соціал і відкласти там собі на окреме житло.
автор Скорая помощь • 10 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Борщі готувати не буде, є напівфабрикати.
Прибирає також рідко, не перейматиметься тим.
А загалом час проводила з ними нормально, включить мультики, телефони і всі щасливі :)
Кошка Мурка• 10 октября 2023
Ответ дляПерша на селі
Думаю будет рад. Меньше затрат.
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не понимаю почему априори женщина должна тянуть детей. Видно у мужика деньги, вот пусть и растит их и ищет им мамку. Автор, просто оставьте эту жизнь неудачницы и начните с чистого листа. Не тяните детей за собой в нищету. С новым мужчиной хоть постарайтесь общее иметь или начните сами собирать себе на угол в старости
Перша на селі• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну если они ему не нужны особо и Вы рожали их для себя, то извините за прямоту - на что Вы рассчитывали не имея своего угла и карьеры, в ситуации, где изначально жилье записано на его маман? Неужели Вы не осознавали, что это ненормально и в случае чего Вы остаётесь без жилья, карьеры, с 2мя детьми на руках?
Сейчас выходов хороших для Вас нет, потому что все выходы будут сложными и жёсткими. И только Вам решать на что Вы готовы для изменения ситуации.
Надейтесь на лучшее, но готовьтесь к худшему.
Я не знаю насколько муж к Вам привязан и на сколько его можно продавить, но я б на такие условия не соглашалась. Или семья, или пусть живет с мамой. Но что в реальности получится - только Вам видно.
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну и пусть. Забейте. Живите для себя. Если заберете детей - ему только развяжите руки и облегчите жизнь
Одяг та сумки• 10 октября 2023
це жах - просто матня у сімьї яка усе оформила на себе . Мій їсти варе- дітьми займаеться і нічого на роботі працює- важкій фізично. Корона в нього не впала і він не підкаблучник, а дуже гарний сім´янин якого люблять діти і жінка. А в вас король- якого діти будуть знати як тато для галочки і ви також. А де повага? Підтримка? Життя іде - поки він утой будинок хбудуе- хто там жити буде? Діти втечуть з таким татом жити явно не схочуть. Життя пройде ваше як раба( і що потім? Що буде ви самі зрозуміли- гола боса- стара. Діти уїдуть -дякую за таке життя не скажуть. Краще вже самою ніж з царем жити
Репетиторша• 10 октября 2023
І скільки ж вашим дітям років?
Перша на селі• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну не скажите. У меня есть иной опыт у знакомых. И не один.
Но там дети были нужны. А тут вопрос.
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляБрюльтик
Гарно його свекруха обробила, але він не підкаблучник
Так оно и с женой разговаривает полностью словами свекрови.
любименькая• 10 октября 2023
Ого, якщо все це правда-розводитися треба!!!
Ви що зараз, що потім будете ні з чим
Але + старість не перевага
Ви не розділите хатнє господарство. Він не захоче . Діти і ви будете слухати ВСЕ ЖИТТЯ, що ви транжири і неблагодарні!!!
Фуууууу
Пасхальний тролік• 10 октября 2023
Ответ дляПерша на селі
А на что Вы можете повлиять сейчас при наличии уже 2х детей? Чтоб Вы не сказали, Ваше мнение ему и его маме до лампочки. Если есть возможность меньше заниматься бытом, больше заниматься ростом доходов, чтобы быть максимально от него независимой на случай, если он кинет. Ну и в перспективе уходить, так есть шанс быть с человеком на которого можно положиться, доверять и строить планы и совместное будущее.
У автора на самом деле мало шансов нвйти этого на котрого можно положиться. Т.к. первое, она не молодая и уже 2 ребенка. Второе, таких мужчин ( как автора муж)очень много, а с исходными автора найти того которого как за стеной ( так как многие давно и прочно женаты) какие шансы? Стремятся к нулю...
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляПерша на селі
Но там дети были нужны. А тут вопрос.
Таким свекровям дети точно не нужны. Внуки то есть.
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви що зараз, що потім будете ні з чим
Але + старість не перевага
Фуууууу
++++
Потому что в 10 тыс не укладываются