Балаболка• 10 октября 2023

Гемангіома

Можливо, хтось стикався...
Гемангіома селезінки, невелика. Селезінка практично не збільшена, на верхній межі норми.
Але дуже переживаю за цю гемангіому.😰
So_so• 10 октября 2023
А доктор что говорит? Чем-то напугал? У меня их две, одна в печени и одна в позвоночнике, сказали, случайная находка и всё.

автор Балаболка • 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
Була лише на УЗД, теж випадкова знахідка. Йшла печінку перевірити, бо показники не дуже, білірубін підвищений.

Так от не знаю, варто кудись йти ще перевіряти селезінку (МРТ) чи ні..
So_so• 10 октября 2023
Ответ дляБалаболка

Идите к тому доктору, что Вас направил на узд. Зачем делать мрт?
автор Балаболка • 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
Переживаю, щоб лікар УЗД випадково не переплутав гемангіому з чимось гіршим
So_so• 10 октября 2023
Ответ дляБалаболка
Максимум с кистой. Но это всё с лечащим врачом обсуждайте