Балаболка• 10 октября 2023
Гемангіома
Можливо, хтось стикався...
Гемангіома селезінки, невелика. Селезінка практично не збільшена, на верхній межі норми.
Але дуже переживаю за цю гемангіому.😰
Балаболка
• 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
А доктор что говорит? Чем-то напугал? У меня их две, одна в печени и одна в позвоночнике, сказали, случайная находка и всё.
Була лише на УЗД, теж випадкова знахідка. Йшла печінку перевірити, бо показники не дуже, білірубін підвищений.
Так от не знаю, варто кудись йти ще перевіряти селезінку (МРТ) чи ні..
Балаболка
• 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
Идите к тому доктору, что Вас направил на узд. Зачем делать мрт?
Переживаю, щоб лікар УЗД випадково не переплутав гемангіому з чимось гіршим