Липка-прилипка• 10 октября 2023
Дівчата, як Ваші городи після цієї ночі?
Котики-муркотики• 10 октября 2023
У меня только пару кустов перца оставалось. Но с ними все ок. А все остальное убрали уже.
Викасикрет• 10 октября 2023
В мене в огороді все прибране давно. Пересадила вже і клубнику навіть. Вчора останні яблука в садку дорвали.
Губи до вух• 10 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Аааа, ну по ценам на рынке сегодня почувствовала. На помидоры, огурцы сразу скаканули
Так помідори вже останні, а огірки хіба то не тепличні вже.
Гага Газу• 10 октября 2023
Поняття не маю, в суботу поїду гляну. Але судячи з того що писали вже. То мої помідори які були зелені і перці сдохли))
Цікаво буряки живі? Нічого їм не сталося бо вперше сіяла.
Гага Газу• 10 октября 2023
Ответ дляГуби до вух
В мене ще свої огірки були в ці вихідні на городі правда маленькі, не в теплиці
Липка-прилипка
• 10 октября 2023
Ответ дляВикасикрет
А в мене купа помідорів, ще цвіли активно, огірки цвіли, в´язалися, капут тепер. Сьогодні все обірвала і зелені помідори.
Липка-прилипка
• 10 октября 2023
Ответ дляГуби до вух
В мене якби не мороз до НР були б.
Липка-прилипка
• 10 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Буряки, морква живі, в мене і помідори більшість плоди живі, а листя, як варені. Може і ваші помідори вижили. Я розкладу свої на підвіконня, щоб дозріли.
Гага Газу• 10 октября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Мої помідори це самосіянці , виросли самі по собі, то пізніше ніж інші почали зав´язувати плоди і саме зараз на них було чимало зелених помідорів, але вони занадто зелені, не влежуються вдома (( чому незнаю.
Гага Газу• 10 октября 2023
Ответ дляЛеска
В мене гарбузи лишилися, перець та баклажани, мать їх, все літо ,,сиділи,, а на осінь почали рости, плодоносити
Спека була, а як спала жара і вересень рівна погода от і маєте, в мене так кабачки...не було а в вересні почали нормально рости
Покорительная• 10 октября 2023
Вперше був заморозок. Не знаю ще,на роботі. На огороді лишались лише баклажани і морква та помідори в теплиці
Прикуси Язика• 10 октября 2023
Ответ дляПлекаю думи
У меня помидоры взошли) не знаю вырастут ли. Я в теплом климате
А где вы?В Испании?
Вареничніца• 10 октября 2023
Ответ дляMede
Померзло все, крім капусти, моркви та буряків. Ще в суботу
А коли ви всі свої врожаї збиралися збирати?
Вареничніца• 10 октября 2023
Ответ дляГага Газу
І що, не гіркі? Як тільки прохолодні ночі - все, неможливо їсти, гіркота. Ще з вересня.
Гага Газу• 10 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Так цей раз гіркі, а на позаминулого тижня то було чимало і нормальні були
Полтавська галушка• 10 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
У бабушек вроде ещё домашние брала
не факт, можливо з домашної теплиці, бо на дворі ночі холодні, огірки не вяжуться в холод
Полтавська галушка• 10 октября 2023
Ответ дляГага Газу
і ми за вересень наїлися кабачків!
Липка-прилипка
• 10 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
В´яжуться, краще ніж влітку, дуже дивно було, що в них в вересні відкрилрся друге дихання.
Форс мажор• 10 октября 2023
Гарбузи декілька лишилися, накриті бур´яном, капуста, буряки і морква не померзли, баклажани в парнику теж нормальні. Також в парнику під агроволокном зійшли кріп, шпинат та редиска- поки все добре. Ще батат не викопала, але вже треба, бо кріт почав пробувати. Треба ще поприбирати на городі, пересадити полуницю, посадити цибулю та часник, чи буде ще потепління...
Плекаю думи• 10 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А где вы?В Испании?
Да) тут пока тепло, но я не представляю сколько так еще будет.