Скоро_вчера• 10 октября 2023
Задовбали вже борги
То мабуть не питання, а так, понити, задовбали вже борги.
Сьогодні моно підняв ліміт на оплату частинами, не знаю з якого дива, думаю трошки згодом візьму розстрочку на карту, закрию усі кредитки, поставлю 0 ліміти, викуплю золото з ломбарду, і просто буду сплачувати щомісячні платежі і зменшувати ліміт. Я манала так жити, хоч вовком вий, така безнадія
Не заздріть тьоті• 10 октября 2023
Ви не одна така. І що саме цікаве борг весь час одна і та ж сама...віддаю - і знову беру, стою на місці, ніяк не закрию кляту кредитку на 10 тис грн!
Впораюсь зі всим• 10 октября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Моя бабуся каже розтягуй ножкі по одежкє 😅
Ваша бабуся тренер зі стрейчінгу? :)
Задолбулька• 10 октября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ваша бабуся тренер зі стрейчінгу? :)
Ні, мастер економії, живе на пенсію.
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Чому влізли в борги?
Бо дурна.
Усією сімʼєю лежали в лікарні два тижні, у вересні, за університет заплатити треба було, та і взагалі щось я останні місяці транжирю, не вписуюсь в бюджет
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Продайте золото, а в погашенні кредитів я вас підтримую
Чекаю зими, взимку дорожче буде (в ломбарді так дядько сказав)
Прибираю щодня• 10 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Бо дурна.
Ну якщо транжирите то ….
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ну якщо транжирите то ….
Та капець, 120 тисяч за три місяці, в мене немає слів культурних
Играю у края• 10 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ого, це при якій зп?
Сусановна• 10 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Так до зимы Вы им % куеву тучу отнесете. И деньги за золото Вы уже получили, там разница будет копейки, хоть бы не в минус!
Я вам как человек 10 лет работавший в ломбарде это говорю! Он просто вешает лапшу, чтобы удержать клиента, чтобы Вы до еврейской пасхи платили %
Суцільна зрада• 10 октября 2023
Автор, то добре, що є розстрочки. У мене немає. Тому коли повна Ж навіть взяти ніде
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляСусановна
Та не, те що вже в ломбарді треба викупити 100%, а ось інші прикраси продам, але почекаю зими, щоб трохи дорожче
мадамГрицацуева• 10 октября 2023
Автор, почніть записувати всі витрати. Мені це дуже допомогло. Ви не уявляєте, скільки грошей ми витрачаємо незрозуміло на що. Я почала записувати витрати і надходження сімʼї, в кінці кожного тижня передивляться і аналізую, куди пішли гроші. Часто «ловиш» якісь імпульсивні покупки, або щось взагалі непотрібне, особливо для дітей. І візьміть за правило відкладати. Хай хоч копійки для початку, в ідеальному світі має бути 10%, але я починала з Монобанки, куди округлювала витрати. Коли вийшла в плюс виставила відсоток від надходжень, зараз навіть виходить накопичувати.
Ну і шукайте додаткові джерела прибутку. Якщо діти дорослі, нехай працюють хоч по кілька годин на тиждень. Мій син підробляв на кухні, подай-прийми, але мав свої гроші і не просив у мене на проїзд чи розваги, телефон чи ще щось
Комиссия50%• 10 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Сестра продавала золото б/у, копійки пропонували. Вона обміняла його з доплатою за роботу на нове і продала набагато дорожче з бірочками. Може візьміть собі на замітку? Тільки треба обирати щось просте, не ланцюжки, бо там робота дорога дуже.
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Дякую, цікава схема
Сусановна• 10 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ви в якому місті? Можу підказати де в Києві найдорожчі ціни на здачу
Скоро_вчера
• 10 октября 2023
Ответ дляСусановна
Підкажіть, може знадобиться
Ms. Сама прямота• 10 октября 2023
Ответ дляСусановна
А є сенс купляти золото щоб продати у чорний день?
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Те саме(( але в мене виходу іншого немає. Їсти нема за шо
Снегопадка• 10 октября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
В мене було 8 тисяч, потім 12, потім 16. Зараз 19. Хочеться ридати від цього, зняло 620 грн процентів.
Сусановна• 10 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так, як спосіб зберегти, для цього краще купувати в ломбардах на розпродажах ланцюжки, браслети - те, що без каміння і інших вставок, бо це все мінус (а часто мінус більший ніж реальна вага камінчика). Обручки не беріть - вони завжди йдуть по 3 найдешевшій категорії при прийомі в ломбарді. Не соромтеся просити знижку, майже завжди вона може бути.
А от як спосіб примножити гроші - золото не найкращий варіант. Принаймні, якщо говорити про звичайні ювелірні вироби.
Свекруховна• 11 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Золото не выкупай,уже меньше долгов будет,рыжье потом купишь еще
Поддерживаю совет. Нафик то золото, когда по уши в долгах? Цацки можно купить, когда деньги на них будут.
Не заздріть тьоті• 11 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
У вас який банк? Бо у мене з тисячі боргу зняло щось около 250грн %. Це типу за те що я вже віддала около 5тис, але вони % все одно нарахували. Ну їх нафіг. Краще всього в моно - якщо щось купувати на кредитний ліміт, то тут же потім переводити ту суму в розстрочку. Я так фен взяла на 1800 грн, тут же перевела в розстрочку, кошти повернули, І лише наступного місяця будуть знімати.. я там виставила мінімальну суму, около 400грн на місяць здається. Отак менш відчутно буде
Снегопадка• 11 октября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
В мене ПриватБанк. Думаю, може здати єдину прикрасу(дарували дуже давно, років 25 не ношу її). І хочу позичити у друзів на пару днів по 5 тисяч, тоді поверну, але почну з нуля, зменшу сумму зарплатою( в она в мене мала дуже)
Не заздріть тьоті• 11 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Ого...оце ви вляпались🙈