Анонимарик• 10 октября 2023

Що зараз дає прописка?

Родичка хоче прописатися в нас з чоловіком - це формальність для оформлення певних документів.
Скажіть, чи після прописки ця родичка не матиме прав на частину житла, в якому буде прописана?
Викасикрет• 10 октября 2023
Нет, не будет иметь прав
Викасикрет• 10 октября 2023
Единственное, если есть несовершеннолетние дети, сможет их прописать без вашего согласия
from Ukraine• 10 октября 2023
Ні, прописка не дає майнових прав
автор Анонимарик • 10 октября 2023
Ответ дляВикасикрет
У неї неповнолітніх дітей немає
Пилосмок працює• 10 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ні, прописка не дає майнових прав
Але певно продати без їх згоди неможна
автор Анонимарик • 10 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ні, прописка не дає майнових прав
Дякую за відповідь
from Ukraine• 10 октября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Але певно продати без їх згоди неможна
Можна, їх згода не потрібна
Ванна Тазиковна• 10 октября 2023
Я бы не прописывала, есть юридические нюансы плюс лишние затраты по оплате квартиры.
Джага-джага• 10 октября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Але певно продати без їх згоди неможна
Можна просто виписати її і все, немає проблем. Нюанси тільки з дітьми до 18 років, але у автора не така ситуація.
Добра, коли сита!• 10 октября 2023
не прописывайте
Біле пальто• 10 октября 2023
В подруги так прописалась знайома на місяць, то вже пройшло років 5 і не може її виписати , бо та знайома набрала кредитів і через суд не можна виписати ( треба було фото вклеїти в паспорт і потрібна була прописка ),
Сумчатая кошка• 10 октября 2023
Автор, не зв´язуйтесь. Як так зятя прописала для якихось формальностей. Потім він виписався. А через деякий час я узнаю, що він знову прописаний у мене. Тобто прописався якимось чином повторно без моєї згоди
.
Говорю відверто• 10 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
.
Без вашої згоди він прописатися не міг, а от застарілі дані в реєстрах - це запросто. Мені, наприклад, зазвичай показує мою першу прописку, після якої ще три було точно.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
і чому це не можна?
Біле пальто• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
і чому це не можна?
Бо кредити не сплачені . І майно яке є в квартирі в заставі
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Дякую за відповідь
Залежить, як у вас оформлене житло, чи приіатизоване, чи маєте свідоцтво власності.
Якщо ні і будете приватизовувати, то розкидають частки на всіх прописаних.
Якщо заведе собі дитину, то пропише її разом.
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
і чому це не можна?
Можливо арешт наклала служба ДВС.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
тавишо
а як це майно в заставі? \
і взагалі дуже класна виходить штука. якщо маєш не сплачені кредити - отримуєш право проживання в чужій нерухомості.

ви хоч би трошки думали, коли пишете подібну ахінею.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Можливо арешт наклала служба ДВС.
на що, на ’прописку’?
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
на що, на ’прописку’?
На квартиру, не розбираючись має боржник свідоцтво права власності на житло, чи ні.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
ви маєте уявлення, як це робиться?
і до чого там взагалі ’прописка’
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
ви маєте уявлення, як це робиться?
і до чого там взагалі ’прописка’
Я маю, працюю з дотичним до ДВС напрямом. Такі ситуації - аж бігом.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
навіть якщо гіпотетично (!!!) уявити, що на майно накладено арешт, яке відношення має це до зняття людини з реєстрації? виходить, що боржник отримує пожиттєве право проживання в квартирі, що йому не належить, і вигнати його звідти неможливо. ви самі розумієте абсурдність цього твердження?
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури

Є ще абсурдніші ситуації, і люди йдуть в суди їх вирішувати.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле

ну то ви повірите в те, що суд відмовляє в позові про визнання особи такою, що втратила право користування, бо вона має несплачені кредити?
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Запросто.
Всі перестраховуються, щоб особу зручно було знайти.
Мало кого хвилює справедливість, перекласти відповідальність на самих громадян, інших громадян - улюблене заняття бюджетників (і не тільки).
Простіше довести, щоб власник квартири сам вже сплатив ті борги, щоб виписати надоївшого боржника.
І з сусідами по під´їздах ця схема рулить ще частіше. За борги одного трубу перекривають всім і далі: ’ну, йдіть, змушуйте його платити’.
МадамОхмури• 10 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Запросто.
ясно. суддя ’перестраховується’
ви питанням не володієте від слова зовсім
до того ж, зняти з реєстрації зараз можна просто за заявою власника в ЦНАП. і дітей з батьками теж. без проблем.
Летала_НаМетле• 10 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
ясно. суддя ’перестраховується’
Ну-ну. Добре, що ’знаючих’ як ви багато. Хліб і на хліб у мене буде значить.
МадамОхмури• 11 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
ой ну ще скажіть, що ви фахово знаєтесь на правознавстві
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Нащо?