А ви бачила, що робиться у нас? В Сумах дитину вбили, росія почала контрнаступ, русня знищила наш літак. Чом всі новини заполонив Ізраїль? Про нас же всі забудуть. В нас було гірше ніж там.
Я вчера писала про девочку в топ теме, 66 сердечек,,знают, плачут и мы плачем,
почему Израиль? Потому, что устали жить в нашем писеце, я думаю психологический прием,
Что ’ там оно еще хуже’
Мы не одни. Оон и мир такой же, армия израиля так же просрала нападение.
Это идет сродни терапии. И многие чувствуют ДеЖавю
Второе, наши беженцы в Ес и в странах и в Израиле тоже переживают за своих там.
Плюс боятся столкновений с арабами в Ес, поэтому читают новости.
Третье, смотрят на ту войну и ее хронологию, т к боятся 3 мировой, от страха, поэтому новости мониторят.
Что ’ там оно еще хуже’
Ответ дляLudaSHS
Что ’ там оно еще хуже’
Моніторити, та тягнути все сюди, це інші речі, подивіться, які теми в топі. Хоча не тільки тут, а й в усіх новинах
Ответ дляБізешка
Звикли? Вибачте, а ви в Україні? До такого можна звикнути?
Ні не в Україні.. вам яка різниця де я? Це стан психіки, людина звикає до всього..а ви така, ой всі говорять про ізраїль, дай я ще одну темку створю. Ви ж могли просто створити тему про наш літак, але ні ви прицепили сюди Ізраїль та сектор Гази
Кайдашева дочка• 11 октября 2023
А что за самолет сбили?В новостях об этом ничего нет.А вообще удевляюсь как у людей еще нервов хватает на Израиль
Anastasiya-f052• 11 октября 2023
От у меня тот же вопрос. Авдеевка нам все же немного актуальней?
Сестры Гримм• 11 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Что ’ там оно еще хуже’
Все так і є.
Кайдашева дочка• 11 октября 2023
Ответ дляБізешка
фото
Так вроде пишут что это мы руснявую сушку вчера збили
Ответ дляJave
Мені велика різниця, бо неможливо в Україні звикнути до війни, ви уважно прочитайте в якому контексті я принесла за Ізраїль.
Ответ дляБізешка
Ще раз, якщо вам не хочеться говорити про Ізраїль а більше говорити про війну в Україні, то самі перестаньте створювати теми, які піднімають питання Ізраїлю..все дуже просто
vetlanochka• 11 октября 2023
Ответ дляБізешка
Все темы про Израиль пишет одна и та же советчица, вы ее просто в блок отправьте и больше не увидите ее тем.
Сестры Гримм• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Тому що ми звикли, на жаль, до нашої війни, а загострення між сектором Гази та Ізраїлем це щось нове. От і всі про це говорять
Я коли побачила ті світлини одразу подумала: те саме було в нас. Буча Ірпінь, тощо. Воно і зараз є. Прямі аналогії. Плюс панічний пошук ознак 3 світової. Люда вище все правильно написала.
Ответ дляСестры Гримм
Я зараз порівнюю розбомблену палестинську Газу з Маріуполем, Бахмутом та Северодонецьком.. також дивлюся на тих палестинських жінок з дітьми, які намагаються виїхати з того регіону і мені шкода їх.. вони відірвані від світу Ізраїлем зараз і можна сказати приречені
State_state• 11 октября 2023
Не варто мірятись горем, це низько.
От ви обурені і я з вами погоджуюсь, але ще одну створили.
Мене ось ці всі дні трясе, я наче перепустила через себе Бучу, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, знову і знову
Сестры Гримм• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Ні, я не про це. Я про те як орда прийшла до нас в Бучу ( не попередивши, втиху, підступно). І почала вбивати наших дітей, гвалтувати наших жінок.
Оксана-004e• 11 октября 2023
Дали команду от своего треша отвлечь, вон как манька и боты стараются в три смены
Ну и еще
Эти события связаны
Bloomberg: У Кремлі є чітке розуміння того, що війна між Ізраїлем і ХАМАС піде на користь Росії. Конфлікт може принаймні відвернути увагу США та Європи від подій в Україні. Проте, високопоставлений західний дипломат заявив, що Захід це не турбує хоча б тому, що ізраїльські збройні сили самі по собі боєздатні і добре оснащені. Проте, оскільки ціни на нафту зростають, це дозволяє Росії продовжувати витрачати гроші на виробництво зброї, а також допомагає покривати бюджетний дефіцит. Росія отримує від того, що відбувається, абсолютну перевагу в короткостроковій перспективі.
❗️У короткостроковій перспективі Москва дійсно отримує свої профіти від війни, яку сама і спровокувала на пару з Іраном. Під цей шумок росіяни сьогодні і спробували розпочати наступ на багатьох напрямках в Україні, але вже наїлись свинцю та здобрили своїми тілами український чернозем.’
Эти события связаны