Джулияробертс• 11 октября 2023

Мейкап, Нотіно - парфуми

Дивлюсь і там, і там, на Мейкап виходить на 200 грн дешевше...Але ні разу не замовляла парфуми з Мейкап, або Нотіно або Брокард купувала...От думаю, ризикнути чи все ж замовити з Нотіно?
riri• 11 октября 2023
А почитать здесь отзывы о мейкапе не пробовали? 1000 раз писали что там палёнка и иногда очень откровенная
автор Джулияробертс • 11 октября 2023
Ответ дляriri
Читала, відгуки різні
КлаваЧерепиця• 11 октября 2023
Ответ дляriri
В будь-якій темі про Мейкап хтось одна пише, що там підробки, і потім десятки відповідей, що там оригінали.
Кузякин• 11 октября 2023
Ответ дляriri
Херненка.
Отзывы пишут в том числе очень безработные люди.
Кузякин• 11 октября 2023
Безработные безграмотные.
КлаваЧерепиця• 11 октября 2023
Автор, я не купувала на Мейкапі всі існуючі парфуми, але люкс, що брала там, нічим не відрізнявся від люксу з дьюті фрі або з магазинів США.
автор Джулияробертс • 11 октября 2023
Ответ дляКузякин
Безработные безграмотные.
Я реально подумала,що так підробляють)
автор Джулияробертс • 11 октября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Дякую!
Кузякин• 11 октября 2023
Закажите наложенным платежом, на почте осмотрите и если не понравится что-то, просто не забирайте.
автор Джулияробертс • 11 октября 2023
Ответ дляКузякин
Дякую!
Mashulenka• 11 октября 2023
Да везде там оригиналы, и мейкап и нотино
Не слушайте клуш, которым везде подделки мерещатся
Tigrra• 11 октября 2023
покупаю регулярно и там и там, подруги тоже, ни разу паленка не попалась
NafffAnja• 11 октября 2023
Все добре з мейкапом.
Замовляю і купую і тут і закордоном більше 10 років - нотіно і мейкап - все гаразд.
mikshyta• 11 октября 2023
Зараз важко сказати, ситуація на ринку далеко не така, якою була раніше. Але я помітила (раніше), якщо купляєте 100мл або тестер, він відрізняється, з малими об’ємами різниці не відчувала