А Я Самая Самая• 11 октября 2023
Кто бронировал через tabletki.ua, там действительно дешевле віходит?
Vita_Nikita• 11 октября 2023
Да,и удобно очень.Приходит оповещение на телефон,дается 2ое суток, чтоб забрать заказ.
Вилами по Воде• 11 октября 2023
Таблетки смотрю,и аптеку 911,или отдельно аптеку АНЦ .
Где то дешевле,где то одинаково .
А так да,дешевле
Где то дешевле,где то одинаково .
А так да,дешевле
Істеріомама• 11 октября 2023
Глянула статистику, за два года на таблетки ушло ппц сколько. Где-то была инфа про сумму которую сэкономили, у меня что-то около 4 тысяч экономии выходило
Гостра на язик• 11 октября 2023
Дешевше аніж що? Просто ти знаєш всі ціни в аптеках і можеш вибирати.
Мой завтрак• 11 октября 2023
Через інтернет майже завжди дешевше. От замовила один препарат, різниця в мережах аптек на сайтах майже 300 грн. В самій аптеці буде ще +200 грн. Економлю достатньо.
Пустощі-веселощі• 11 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Так, Але ще є додаткова знижка при бронюванні через сайт.
Анютины ласки• 11 октября 2023
Нет, далеко не всегда. Нужно сравнивать. Раньше тоже заблуждалась, потом как-то сравнила и прозрела. Иногда на аптека 9-1-1 будет дешевле, а там еще и промокоды часто действуют - еще скидка
Янка-угомонись• 11 октября 2023
я завжди бронюю всі ліки. Буває дешевше при бронюванні в 30-50 грн на дороговартісні ліки.
ЦібаФу• 11 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
уже неделю нет кода
Лепетун• 11 октября 2023
на таблетках.юа можно найти самую выгодную цену.
иногда разница до 300 грн. получается.
выгодно конечно
иногда разница до 300 грн. получается.
выгодно конечно
Покращена• 11 октября 2023
Ответ дляtanyayacuk
ні, не дорожче це точна, але й не завжди дешевше
Так треба шукати, в різних аптеках різні ціни на один і той же препарат
Твоя космішна• 11 октября 2023
Так. Зазвичай в аптеці без замовлення ліки коштують як мінімум на 10 грн. дорожче.
Оч@ров@Шк@• 11 октября 2023
Так через сайт таблетки виходить дешевше. Навіть дешевше ніж через сайт конкретної аптеки замовляти. Може не на всі ліки, не знаю..Ну і там зручно, що можна знайти найдешевшу ціну в місті взагалі і якщо зручно іхати безпосередньо туди забирати.
Але в будь-якому випадку робити інтернет-замовлення значно вигідніше, ніж просто приходити в аптеку і там купувати. Іноді на деякі ліки доволі велика різниця в ціні виходить.
Анютины ласки• 11 октября 2023
Ответ дляЦібаФу
уже неделю нет кода
Там даже без кода бывает дешевле
А ось і я• 11 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Ніж роздріб.
Мій препарат в роздріб 130 гр,по броеі-100.