Стервочка• 11 октября 2023

Мало яйцеклітин для вагітності

Дозріває тільки по одному фолікулу в цикл. У кого вдалось завагітніти з таким?
автор Стервочка • 11 октября 2023
Ответ дляМой завтрак
Есть полный список анализов и обследований которые надо пройти паре для диагностики бесплодия.
Он включает и УЗИ три цикла для определения овуляции.
Дякую! Я згадала, що лікар сказала, що через пів року спроб зробити цю діагностику.

КучМала• 11 октября 2023
У многих и овуляция не каждый цикл и это не мешает им забеременеть. Если овуляция каждый цикл, то одной яйцеклетки вполне достаточно для зачатия. Если других проблем по женскому или мужскому здоровью нет .
автор Стервочка • 11 октября 2023
Ніколи не ставили безпліддя, не знаю, чекати чи обстежуватися відразу.
автор Стервочка • 11 октября 2023
Ответ дляКучМала
Дякую, в мене 1 фолікул, це ще гірше ніж 1 яйцеклітина.
Мой завтрак• 11 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Так бесплодие ставят если у вас регулярная половая жизнь и вы не забеременели.
автор Стервочка • 11 октября 2023
Ответ дляМой завтрак
Дякую за відповідь!
КучМала• 11 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Если вам нужна хорошая овуляция попробуйте купить в магазинах пчеловодов капсулы с маточным молочком. Их надо употреблять натощак, класть под язык и рассасывать в первые 10 дней после месячных. Хорошая штука. Почитайте в интернете об этом. У меня сработало )
Мой завтрак• 11 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Дякую за відповідь!
Год половая жизнь.
Пропустила чего то
Я вся ваша• 11 октября 2023
У мене на УЗД лікар бачив 7-9 фолікулів, був домінантний який і лопався в результаті, а інші до якогось моменту доростали і все. Не знаю чому лікар каже що цього мало, мені мій лікар казав що це норма. Якщо лопається, відбувається овуляцію, одного фолікула достатньо аби завагітніти.

Я вся ваша• 11 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Або я вас не розумію або не знаю.
Фолікул яєчника – це наповнений рідиною мішечок, в якому росте яйцеклітина. Коли яйцеклітина досягає зрілості, вона вивільняється з фолікула. Це те, що ми називаємо овуляцією.
Якщо у вас є дозрівання яйцеклітини і вона лопається, то виходить яйцеклітина. Один фолікул це норма, цей один дозріває. Коли я ходила на УЗД перед овуляцією, мені казали що один домінантний, він скоро лопне і буде овуляція.
Раджу змінити лікаря, сходити ще до одного аби точно вас все розказали. Березовська в своїй книзі пише що овуляція у здорових жінок не у кожному циклі може бути. Для здорової жінки норма 8-9 овуляцій за 12 місяців.
автор Стервочка • 11 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Або я вас не розумію або не знаю.
Неробименінерви• 11 октября 2023
Не зрозуміла, а навіщо вам більше? Ви готуєтесь до ЕКЗ? В більшості жінок овулює один. Якщо лікар мала на увазі, що немає антральних, то це інша справа. Тут потрібен АМГ. Якщо дійсно малий запас, то не тягнути з вагітністю.
Багиня• 11 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Тому що коли 7-9 фолікулів і 1 лопається, то це більше шансів на вагітність. Якщо цього циклу не вийде, то можна пробувати пів року -рік самостійно.
А коли, як у автора дозріває всього один фолікул існуючий в двох яєчника, то шансів менше.
Бо наступних циклів може і його не бути. А вірогідність настання вагітності з першого разу дуже низька
Багиня• 11 октября 2023
Автор, вам треба фолікулометрія кілька циклів.
Аби перевірити, шо дійсно є овуляція.
Перездати амг і фсг. Якщо фсг високий, то це дійсно низький оваріалтний запас.
Не чекайте просто так і не втрачайте час.
Бажаю вам вагітності)
Сама чекаю на //))))

Якщо буде високий фсг, то одразу йдіть до репродуктолога
Багиня• 11 октября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Я так зрозуміла, що у автора один антральний.
Тобто всього 1 в обох яєчниках. І поки вона не знає чи овулює він

Якщо ситуація дійсно так, то треба дообстежуватися
Стопясят раз обсуждала• 12 октября 2023
Так яйцеклітина це норма. Чи ви двійнят хочете🙄?
автор Стервочка • 12 октября 2023
Ответ дляБагиня
Аби перевірити, шо дійсно є овуляція.
Бажаю вам вагітності)
Сама чекаю на //))))

Вам теж бажаю легкої вагітності і здоровенького малюка!
автор Стервочка • 12 октября 2023
Ответ дляБагиня

В одному 1, в іншому один нормальний і 2-3 дуже маленьких. Тобто нормальних по одному.
автор Стервочка • 12 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мене лікар запевнив, що багато має бути, а не один.

Багиня• 12 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Якось ви дуже незрозуміло все описуєте.
Є антральні фолікули в кожному циклі. Вони маленькі. Їх має бути орієнтовно по 5 в кожному яєчнику. Один з них переростає в домінантний і лопається в середині циклу. З нього виходить яйцеклітина і відбувається овуляція.
В любому випадку у вас дуже мало. Вам потрібно дообстеження.
В вашому випадку краще йти на узд до репродуктолога
Бо з рекомендаціями вашого лікаря почекати пів року самостійних спроб для вас можуть бути дуже критичними ті пів року.
автор Стервочка • 12 октября 2023
Ответ дляБагиня
Якось ви дуже незрозуміло все описуєте.
В мене антральних з одного боку 1, з іншого 2-3,один з них тільки нормального розміру (домінантний).
Лікарка сказала на все свій час, треба було раніше народжувати(
Багиня• 12 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Мало фолікулів це якби факт.
Але лікаря міняйте однозначно
І в вашому випадку йдіть не до гінеколога, а до репродуктолога. Не втрачайте дорогоцінний час
Багиня• 12 октября 2023
Автор, мені 35.
Одні лікарі кажуть не гайте час і йдіть одразу на екз, вам вже 35.
Інші кажуть вам всього 35, на екз встигнути. Пробуйте самостійно.
Так що розбиратися треба самому в цьому питанні.
Бо ми тільки один пацієнт із сотні для лікаря
А для пацієнта це питання реалізації материнства в житті
Бажаю і вас і собі успішної вагітності)
А може і ще встигнемо кілька нвродити)))