КинДза• 11 октября 2023
Мужчини з СЗ сьогодні як змовились
Сьогодні вже третій пропонує зустрітись ближче до його району.
Я афігіваю!!!
Це зараз модно?
Чи я відстала? Може гендерною рівністю навіяно, і мені пора мінятись?
Мені принизливо пертись в район, де він проживає, я сама з роботи, в мене вдома дитина. Я взагалі-то дівчинка. А він пропонує стаканчик глінтвейну. Та я якось такий глінтвейн і сама куплю)))
Я афігіваю!!!
Це зараз модно?
Не стесняюсь• 11 октября 2023
Мне вообще не понять, что за встречи с незнакомыми мужиками вечером. Еще и в своем районе. Я встречаюсь всегда на нейтральной территории (центр или недалеко от меня если это удобно). Но точно не в моем районе. И точно не вечером.
Доктор Хаос• 11 октября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тогда зачем он писал женщине, если у неё в анкете указано, что она живёт в Ирпени, а не в Киеве? А для него ехать проблема.
Думаете он читал?
Бачу_майбутнє• 11 октября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Если после 30 и без прицепа - то уже неликвид
у вас устаревшие взгляды, сейчас наоборот не спешат рожать детей, многие и в 35 еще думают рожать или нет
Слухи-руки не распускаю• 11 октября 2023
Все правильно
Кто захочет приедет
Мне когда пишут ты с какого района, мне дальше общаться не хочется.
Люди с других стран поиезжают..
Ко мне в Украину в войну из Нидерландов приезжал чувак..вот что значит заинтеремован , а тут 8 км..
Кто захочет приедет
Люди с других стран поиезжают..
КинДза
• 11 октября 2023
Ответ дляРадикальная
в мене гарний і успішний з Києва. і ще- гарні і успішні не їздять з Ірпеня і не стоять по 2 години в заторах. там купують квартири ті,в кого нема грошей на столичну квартиру. в Ірпені варто мати лише дачу,будинок для відпочинку. але щодня кататися з Ірпеня на роботу- це не від успішності. час-гроші.а дорога займає чимало часу. я знаю,бо кума жила до війни в Ірпені. прокляла усе і повернулась до Києва.
Хіба що мати бізнес.Але я не готова переїжджати до Ірпеня.
А тільки чомусь в Ірпінь багато киян переїхало. Не підкажете чому?
І житло у нас 1000$ (+/-) за кв.м.
Зайдіть на олх, гляньте, якщо думаєте, що брешу.
Ой, не клеїться щось ваш текст
І житло у нас 1000$ (+/-) за кв.м.
Ой, не клеїться щось ваш текст
Божий одуванчик• 11 октября 2023
Ответ дляMd.Inna
Ужас конечно
Ну после фразы, чего хочется или кого? Все ясно, чего надо этому типу
Це всім треба
Радикальная• 12 октября 2023
Ответ дляКинДза
І житло у нас 1000$ (+/-) за кв.м.
Ой, не клеїться щось ваш текст
І житло у нас 1000$ (+/-) за кв.м.
Ой, не клеїться щось ваш текст
Ніхто з доброї волі за наявності коштів не буде їхати в Ірпінь, щоб потім в заторах стояти, щоб доїхати на роботу в Київ)))то ваш не клеїться. Кума переїхала назад до Києва, бо дорога займала багато часу. Сусід купив в Ірпені бо на новобудову в Києві не вистачило грошей. Є велика різниця їхати з Ірпеня чи з Шулявки, Політеха чи Сирця. І є різниця купити чортза де в Ірпені у Варшавському кварталі біля Ретровіля
КинДза
• 12 октября 2023
Ответ дляРадикальная
Це ваша суб´єктивна думка.
Ваше ’ніхто’ залиште при собі, бо на побачення приїжджали до мене багато разів мужчини, я ще й перебирала - то той не такий, то інший не такий.
А ні один киянин, із моїх знайомих, не переїхав по причині ніщебродства.
І всі мають гарний рівень життя і можливостей.
Ми живем в 21 віці, коли гнучкі графіки роботи, а також люди мають свій бізнес.
Навпаки люди прагнуть мати свою садибу або хоча б таунхаус в сосновому лісі, а не в бетонному.
І ще момент - гляньте на карту - Ірпінь не чортзна, а 8 км від Києва. За 10 хвилин доїжджаю.
Так що то всьо ваші домисли.
Радикальная• 12 октября 2023
Ответ дляКинДза
Це ваша суб´єктивна думка.
Так що то всьо ваші домисли.
садибу мають,звичайно,в Бучі,Ірпені,Василькові.Але як плюс до квартири в Києві. і я так маю. але жити на постійній основі - ні. Бо їздити за кожним разом з дітьми до хорошого кінотеатру, на різні класні гуртки, в ТЦ за покупками- це не дуже зручно. Хто б що не казав,але кататися з Ірпеня не аж така капець яка зручність.я каталася 2 тижні з Василькова. Це дуже незручно. А також я знаю яка медицина в таких містечках. В будь-який інститут (отоларингології,акушерства) треба їхати в Київ, вузькі хороші спеціалісти- в Києві.Так що жити в Ірпені НЕЗРУЧНО. Хіба що жінка не працює,сидить з дітьми малими,або працює з дому. але на будь-яку культурну вилазку треба пхатися до Києва і стояти в заторах. можливо,під час війни це не так,але до війни це був трешняк. доїхати було просто неможливо вчасно через затори кілометрові.
КинДза
• 12 октября 2023
Ответ дляРадикальная
дааааааа... зовсім однаково - з Василькова до Києва (50 км) і з Ірпеня до Києва (8 км).
Ви б ще про Білу Церкву накалякали б... чого вже там
Передам своїм знайомим, що вони дурні ніщеброди, хай повеселяться
Та і сама я сюди переїхала з б-ру Перова 6 років назад. Щось я не помітила в себе таких тенденцій, як ви описуєте