Забобонний фрукт• 11 октября 2023

Страшно тягне на кисло- солоне, що ще приготувати?

Раніше на кисле і печія могла напасти, а зараз як переклинило.
Розсільниик зварила, ще й лимону туди, консервовані помідори, томатний сік - на днях літр за вечір випила.
Порадьте ще кисленькі страви, хочу не можу.
P.S. не вагітна
Стебель березы• 11 октября 2023
пирог лимонник

автор Забобонний фрукт • 11 октября 2023
О, згадала, їла колись таку цікаву страву, але не пам´ятаю як називається. Там воно все в духовці запечене, чи якось так. Точно пам´ятаю картопля, ковбаски типу мисливських, солоні огірки. Решту не пам´ятаю.
Ответ дляСтебель березы
пирог лимонник
Ні, солоного.
Стебель березы• 11 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ні, солоного.
он кислый
Стебель березы• 11 октября 2023
купите вяленую рыбку
Лепешечка• 11 октября 2023
Сегединський гуляш
Ответ дляСтебель березы
купите вяленую рыбку
Нє, не то, не кисле. От щоб саме кисле і солоне, як томатний сік чи мариновані огірки.
Ответ дляЛепешечка
Сегединський гуляш
Пішла гуглити
Стебель березы• 11 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
квашеная капуста - салатик

Намакушка• 11 октября 2023
В мене сьогодні капустняк, квашена капуста, копчені реберця та почеревина.
Ответ дляЛепешечка
Сегединський гуляш
Погуглила, це прекрасно Куплю квашеної капусти.
Лепешечка• 11 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Смакота, не відірвати!
пані Солоха• 11 октября 2023
солянку
Ответ дляЛепешечка
Смакота, не відірвати!
А на гарнір що краще смакує до нього? Пюре?
Ответ дляЛепешечка
Смакота, не відірвати!
І якщо вас не дуже напружить, поділіться, будь ласка, як саме ви готуєте, так хочеться перевірений рецепт
Мааарковная• 11 октября 2023
Солянка по грузински, говядина тушенная в соусе с помидорами, чесноком, солеными огурцами и зеленью...
Ответ дляМааарковная
Дякую, як усе смачно звучить
ОливьЕЖечка• 11 октября 2023
соус такой купите к мясу)
Ответ дляОливьЕЖечка
соус такой купите к мясу)
Який саме?

ОливьЕЖечка• 11 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Який саме?
https://girnov.com/ru/product/sous-aziatskij-pet-3... вот такой, например, возле дома в мясном магазине брали, кисло сладкий, вкусно)
emerald_88• 11 октября 2023
Морковь по-корейски
Капуста пелюстка
Маринованные шампиньоны
Мидии замариновать в лимоне
Лепешечка• 11 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так, пюре або кнедлики! А готую так, як мама навчила (смажу цибулю, посипаю паприкою, туди м´ясо, тушкую, добавляю спеції, доливаю окропу, промиту у холодній воді квашену капусту, продовжую тушкувати до готовності капусти. Потім змішую кухоль сметани з 2-3 ст ложками борошна, щоб не було грудок і заливаю капусту, ретельно вимішую). Головне - не шкодувати сметану, якщо її любите.
автор Забобонний фрукт • 12 октября 2023
Ответ дляЛепешечка
Дуже Вам дякую, купила ввечері капусту, завтра ще сметану візьму і зготую