Крошечка-хаврошечка• 11 октября 2023
Кто учится заочно
Расскажите пожалуйста, только честно, как проходит обучение, хоть какие то знания дают? Или нужно платить?
Ангел-предохранитель• 11 октября 2023
Дочка учиться. Слабо знания дают. Драгоманова. Но у нее практики и работы уже больше,чем у многих окончивших универ
барабанщица• 11 октября 2023
Я навчалася заочно в Києві з 3 курсу. Нічого не платила. Звичайно, це не особливо навчання. Це здав і забув. Багато чого не вивчила і досі відчуваю брак знання, а я вже керівник в великій українській компанії з відрядженнями закордон. Як згадаю навчання заочне, аж страшно)) робота в контакт-центрі з 9 до 18 00 і навчання перед іспитами до 4 ранку. На сесію брала відпустку. Відпускати не хотіли
spicy_girl• 11 октября 2023
Пам´ятаю як ми сиділи на математиці і викладач вичитувала студентку стаціонара, що її заочники (ми) більше знають чим вона.
Тому заочне це для організованої людини, бо вчитися самостійно набагато важче, чим коли тобі жують, але можливо. І головне зараз вже і стаціонару рідко, що розжовують, якість навчання така собі.
Крошечка-хаврошечка
• 11 октября 2023
А как происходит учеба? Вам начиьывают материал, дают какие то опорные темы?
Чай не пью, только кофе• 11 октября 2023
По разному бывало. Я на 2 ВО училась на заочке в НУХТе. Хорошо, что 2,5 года. Были преподы, которые требовали определённую сумму с группы - тут хочешь - не хочешь приходилось платить. Было и такое, что препод попросила вынести строительный мусор с аудитории - за это всем поставила зачёт.
Было и такое, что более 5 раз ходила на пересдачу высш ей математики.
Уж лучше бы заплатить, чем так мозг ебать.
Насчёт того, что заочка не даёт знаний - считаю, это от человека зависит. У меня одна знакомая закончила заочку КНЕУ работает много лет главбухом. Другая знакомая закончила стационар Налоговой академии в Ирпене и 20 лет работает рядовым экономистом в бюджетной организации.
Уж лучше бы заплатить, чем так мозг ебать. Насчёт того, что заочка не даёт знаний - считаю, это от человека зависит. У меня одна знакомая закончила заочку КНЕУ работает много лет главбухом. Другая знакомая закончила стационар Налоговой академии в Ирпене и 20 лет работает рядовым экономистом в бюджетной организации.
ЧорноброваЯ• 11 октября 2023
Залежить від вишу, я навчалася одразу після технікуму на заочному, бо вже працювала, то у нас на вихідних приїжджали усі викладачі, можна було підійти, запитати (лекції були тільки в період начитки, давали завдання і у міжсесійний період ми їх робили), можна було заплатити чи купити готові роботи, але це не віталося.
Коли почалася війна, я переїхала до Одеси, відновилася на навчання до інституту на четвертий курс, там взагалі нічого не навчали, усе зводилося до того що староста збирала гроші і усім ставили залік. У нас була одна дівчина, вона принципово не платила, то її навіть одногрупники цькували, не те що викладачі. Отримала диплом і перехрестилася.
На магістратуру пішла до київського університету, ну так, платили, але начитка була, лекції проводили, якісь заняття, заходи, було весело, але так щоб знання, то не можу сказати що памʼятаю щось, але вони намагалися 😁
Зараз навчаюся у топовому університеті, ну небо і земля, інформації дуже багато, я дурепою себе відчуваю. Не знаю що зі здачею буде, але поки я задоволена, хоча і від роботи відволікає. Насправді вони вважають що спеціалістів випускають після бакалаврату, а після магістратури ти маєш бути лідером. Ну цікаво, мені поки подобається, далі побачимо
KROX@• 12 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
начитывают несколько лекций и выкладывают материалы в мудл. Ну и бывали и такие преподаватели, что дали сразу темы заданий и вперед, ищите учебники в интернете.
KROX@• 12 октября 2023
денег пока не требовали (4-й курс), хотя некоторые студенты платят за оценки