Кіма кепка• 11 октября 2023
Гомеопат
Доброго вечора. Прошу допоможіть , шукаю гарного, провіреного гомеопата який дійсно лікує , допомагає і є результати . Будь ласка поділіться контактами у кого є такі спеціалісти . Я втомилася лікуватися ліками . Лікарі вже не знають що зі мною робити , ліки вже всі спробувала які тільки можливо , нічого не допомагає. Треба допомога саме гомеопата ( навіть лікарі вже кажуть щоб я шукала гомеопата) Для тих хто проти гомеопатії і кидати хочуть тапками прошу, пройдіть просто мимо мого запиту . Я теж не сильно вірю в гомеопатію , але хочу спробувати це вже моя остання надія . Всім дякую хто зможе хоч чимось допогти . Мирного неба та тихої ночі всім .
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Я могу дати контакти. Але ми тільки почали саме в цього лікаря лікування, тому про результати не скажу ще. До цього роками всією сім´єю були в іншого лікаря, але нажаль втратився зв´язок. ( війна). Я довго шукала нового, в Україні з ними важко, більшість не классіки. Гомеопатія класична творить дива насправді, при гарному лікарі. Порадили мені її саме тут, на форумі.
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
І я про гомеопатію досить багато знаю вже. Якщо поділитеся що з Вами, підкажу може. Перед початком лікування обов´язково прочитайте Моіндера Юза- подорож хвороби. Там багато відповідей в простій формі, про роботу гомеопатії, імунітету.
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Також є 4 групи здоров´я, і це треба враховувати при лікуванні. В книзі є про це. Моя думка- якщо збережена тканина органу,а порушена функція, то гомеопатія це бистро лікує. Якщо тканина вже в поганому стані- більше підтримка. З аутоімунними хворобами роботи довше, але ж такі штуки як аллергія в оф медицині взагалі не лікується. Я особисто вилікувала 15 річний хронічний цистіт, та мігрені. На цистіт пішло 2 тижні, і 7 років вже реміссі, на мігрені пішло 3 роки, і в мене вже 4 роки не болить голова.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Поділіться будь ласка. Я ніколи не пробувала гомеопатію, але сподіваюсь це мій єдиний шанс і допоможе. А в чому різниця класик і не класик ?
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
В мене імунітет дуже слабкий і не можу загнати в сон герпес
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я не пробувала гомеопатію , але за 7 років традиційної медицина в мене тільки стало гірше тому гомеоратія це моє останнє спасіння сподіваюсь знайду людину яка мені допоможе. Вам дуже пощастило , що Вам допомогло !
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Запам´ятайте- классика- це один пацієнт, один назначений препарат, однократний прийом, або наприклад 2 рази( це залежить від препарату), але не так, як мизвикл- цю таблетку, 3 рази на день, тиждень, місяць, тощо. Лікар дуже ретельно Вас спросить. Потім назначить препарат. Потім Ви будете відслідковувати і записувати всі реакції, все незвичне що було далі, в книзі прочитаєте,які симптоми важливі, про це все ви повідомите лікаря, і на основі сукупності цих симптомів, що видав Ваш організм, на цей препарат, лікар назначить наступний.
Не классіки назначають декілька препаратів одночасно, якийсь та спрацює, але таке лікування може викликати прувінги( не подібний до симптомів препарат дає симптоматику свою, там на прикладі малярії в книзі це пояснюється. І воно працює зовні, але загоняж проблему до середини. Не лікує. Гомеопатіч- це про то, щоб позбутися хвороби, щоб вона не поверталась, а не про то, щоб лікувати постійно одне і те саме, хоч і швидко, та ефективно. Я була в такому самому відчаї, як Ви зараз.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
З роки ви лікували мігрень і 7 років цистіт гомеопатією?
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Коли прочитаєте книгу, зрозумієте, що не можно загнати в сон герпес, герпес є у всіх, і спочатку Вам доведеться щ ним ходити, бо то дренаж. Але, гомеопатія активує Ваш іммунитет, і він буде справлятись с герпесаом сам, тримати його в нормі. Так я вилікувала цистіт, в мене була невбиважма ж колі, антибіотики ніякі на неї не діяли. Гомеопатія так зробила, що тепер організм сам її подавляє, так зникають глисти, бо їм некомфортно жити в організмі,який їх атакує іммунитетом.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую, що розповідаєте
Я дійсно нічого не знаю про гомеопатію і навіть не дуже вірю що допоможе бо я вже опустила руки, але хочу одужати сильно, жити і радіти життю
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну 3 рази на місяць без перестану то я скоро поїду з глузду або Богу душу віддам тому я хочу щоб він мене припинив турбувати
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Цистіт 2 тижні. Мігрень не піддавалась довго, в мене 2 струсу мозку, голова боліла з 5 років. Потім пішов прогрес, голова стала болти не так сильно, і я вже не овоч в темній кімнаті, а вимити вікно- не питання , навіть під час мігрені, потім все рідше, потім зовсім зникла. Цистита не було 7 років, голова не боліла вже 4 роки, і 4 роки я вже не приймала препаратів.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як чудово. Я теж хочу щоб він мене не турбував і щоб я жила без ліків
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Дякую, що розповідаєте
Це лікарю скажете обов´язково, ці емоції, це врахується. Так як гомеопатія активує життеву силу, все Ваше життя зміниться, спочатку нормалізується моральний стан, тіло пізніше.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Це герпес мене такою зробив
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мені головне гарного гомеопата знайти
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А на гомеопатії мені не прийдеться бути пожиттєво?
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Це вона Вас врятувала?
Ні, не вона. Але з тим лікарем більше немає зв´язку.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А її Ви не знаєте взагалі?
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Це не наркотики, не гормони, не антибіотики. Не прийдеться,але коли відчуєте, як вона працює, то будете звертатися за потреби до гомеопата, а не в поліклініку. В лікування однієї хвороби не гарантує, що за все життя більше нічим не захворієте.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мені головне герпес загнати бо я скоро невитримаю
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
А її Ви не знаєте взагалі?
Я тільки знайшла її в вересні, другий препарат вже донька приймає, перший не спрацював, а зараз я бачу еффект.
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
От прям сьогодні почніть читати книгу, вона є в інтернеті, а завтра зранку їй напишете, це вже кроки до одужання. Перша лікар мені сказала обов´язково прочитати перед початком лікування.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вам її радили? Як вона як лікар? Я читала вона специфічна , що з нею тяжко
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Добре , прочитаю . Я ще читала радять Попових, Тихонову і Коломиец. Ви щось про них знаєте ?
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ще порада , заведіть тетрадь, пишете дату прийому препарату,який саме, які реакції,як щоденник. Бо в телефоні то може загубитись, мені он знадобилось фоткати цю тетрадь, що дочка приймала, так як реагувала, коли маленькою була, зараз підліток вже. І перед першим прийомом напішіть свій анамнез- розпитайте у мами про пологи, про дитинство і дитячих Ваші хвороби,пригадайте хроніку в сім´ї з обох сторін, це треба для визначення конституційного препарату.
Кіма кепка
• 11 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ого. Моя мама мені надряд допоможе бо коли щось питаю , то каже , що не пам´ятає
Тро Нью-Йорку• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
Де Ви таке читали? Нормальна вона, буде ретельно провела прийом, на смс відповідає швидко. Але і я не істеричка, я турбую в робочий час, та взагалі розбираюсь,коли варто про щось повідомити,а коли треба потерпіти,в мене досвід є. Важко, це як моя подруга, ми в одного лікаря були, і вона встигла сходити в Дніпрі до лікаря чоловіка, він гроші взяв, назначив препарат,і все на повідомлення не відповідає , слухавку не бере. А в людини загострення.