Багиня• Изменено 12 октября 2023
каждый день нахожу ошибки, ГДЗ алгебра, Мерзляк
именно на сайте ГДЗ ошибки.
получается что учебник не печатает на ВСЕ примеры ответы
но нужно же сверить с чем-то.
лезу на ГДЗ - блин, никому доверять нельзя ((
но нужно же сверить с чем-то.
Ніколи не збрешу• 12 октября 2023
4 класс... Тоже частенько ошибки как в ГДЗ, так и в учебниках. Вот, к примеру, на днях был пример 7:9. Опечатка! И так частенько!
Заліковий троль• 12 октября 2023
Ответ дляБагиня
дочь в 7-м
Наші доньки не в одному класі?) Також 7 клас. Сьогодні донька робила геометрію і один приклад не співпав з відповіддю в ГДЗ, я перепровірила і так, там була помилка. У ваших немає теорії ймовірності?
Мандолина Бу• 12 октября 2023
Ви тільки взнали, що гдз пишуть люди, які переважно не мають відношення до предмету?
Ромашкинная• 12 октября 2023
решайте без гдз! ты гля) раньше только сверяли с ответом вконце учебника. а сейчас прям гдз, это делает мозг ленивым.
Твердая валюта• 12 октября 2023
Автор, гдз до підручника не має ніякого відношення, ці приклади вирішує така сама людина, як я і ви. Дійсно, там повно посилок. А якщо Мерзляк поглиблений - то помилок ще більше.
Твердая валюта• 12 октября 2023
Це лише тут більшість вважає ГДЗ і GPT джерелом знань та мудрості :) насправді там інформація так собі.
Вишнёвая Леди• 12 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
По программе дочки нет ГДЗ - большое счастье!
Мой_ужин• 12 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Это не опечатка, это ділення з часткою. Они в 4 учат такое, в учебнике расписано как это делать. Сын в 4 классе, он знает, что с этим делать)
А в ГДЗ действительно ошибки. Например, хотела глянуть одно задание, а там 750-360=190, 900:15=6.
Багиня
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
да, есть. У вас росток ?
Ніколи не збрешу• 12 октября 2023
З остачею) И учитель наш, и репетитор по математике оба сказали, что пример не правильный. Должно быть наоборот 9:7.
Не по возрасту это, хоть мы и решили.
Угги в горошек• 12 октября 2023
ГЛЗ еще ладно, а вот ошибки в тестах На урок - это п..пец, СБ в этом году пока очно ходят.
Багиня
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Так, Росток)
чесно кажучи, доволі важко. Бо ми жили в Польщі і рік випав з життя
Заліковий троль• 12 октября 2023
Ответ дляБагиня
Погоджуюсь, важко. Але так як я сама вникаю в математику (що вони вчать) і за необхідності пояснюю доньці, то можу сказати, що хоча б теорія в цій чверті набагато легша, ніж рік назад). Алгебра теж поки норм. Моя в минулому році навчалась дистанційно, так що це теж так собі навчання. В цьому році змішане навчання.
Мені підручники з біології не подобаються, так багато інформації, перегруз термінами(
Багиня
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
я, наприклад теорію ймовірні взагалі не зрозуміла. Бо дивилася деякі ГДЗ, але не всі сайти навіть однакової задачі дать один і той же результат. Це мені складно, ці чашки та тарілки , комбінації з трьох блюд и т д ((
На днях вчитель фізики придралася до проекту на пустому місці ((
по історії теж низький бал (( все не встигає ((
Заліковий троль• 12 октября 2023
Ответ дляБагиня
А мені, навпаки, теорія здалася легкою. І донька більш-менш непогано зрозуміла тему.
У вас все те саме, що й у нас)) Проект з фізики теж на днях здавали. Донька вибрала тему ’Дифузія в побуті’. Ми вдома досліди різні простенькі зробили, все пофотографували, 11б. А до чого ваша придралася?
А так моїй також не вистачає часу... Як тут все встигнути коли стільки задають. Сьогодні після уроків ходила ще показувала вчительці з трудового, як в´яже крючком. Я взагалі не дуже розумію, кому зараз це в´язання потрібне, але ж приходять дівчата після уроків і показують, як вміють в´язати. Хоча трудове повністю дистанційні уроки.
Так що я вас добре розумію, нагрузка у дітей велика.
Багиня
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
цей фізичний проект сдало тільки пару чоловік, навіть не знаю. Я вважаю, вона придирається. Діти зробили як могли