Я такая - жду трамвая• 12 октября 2023
В Израиле война, аэропорт работает, рейсы из Тель-Авива есть. Как это возможно?
kryasanchik• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну ок, тоді і в Україні можна таке зробить, хоча б десь на кордоні з Польщею? чи як?
Зараз наші літаки з екіпажем літають з Катовіце
Ответ дляbrenda2305
это неправда. Левин написал у себя уже 100 раз, что любые сборы на армию Израиля - это мошенники.
Люди несут солдатам еду и носки, а вот военным всем обеспечивают. Почему мои знакомые из Израиля не покупают себе аммуницию?)
Не смішіть мене. Що з армією Ізраїля все не так добре як говорять по телевізору зрозуміло уже по тому, що на територію країну змогли пробратися диверсанти на мопедах, вбити тисячі людей і захопити декілька, увага, ВІЙСЬКОВИХ баз, знищивши при цьому як мінімум 14 такнів Меркава.
Тому зніміть рожеві окуляри, і подивиться на факти.
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
а, поняла. ну так да, аеропорт працює під звуки сирен. як це взагалі можливо? чи я шось не розумію?
Не розумієте. Чому нам не допоміг би залізний купол знаєте? Тому що для України він не мав великого сенсу, тому що він від балістики і дальнобійних ракет не допоможе, а по Ізраїлю летить не балістика, а просто рсзо і артилерія. Не дальнобійні ракети, не балістичні, а прості, навіть труби вон летять. Різні абсолютно типи ракет, вони не дальні, ви ж подивіться на маштаби руйнацій коли в їхній будинок прилітає, там максимум одна квартира страждає якщо пряме попадання, і то, а у нас цілі під´їзди стирають в попіл.
Клементина• 12 октября 2023
Ответ дляДаксо
І із армією і із розпіареним куполом.
Який, виявляється, може перевантажитись і пропускати ракети, якщо в небо разом з ракетами будуть запускати купу різної фігні.
І тут два варіанти
- або армія не така крута, як про неї прийнято думати,
- або вони знали, що готується напад і спеціально все це допустили, щоб наразі мати привід знести Газу. Історія показує, що зазвичай вони так і робили: вигравали локальну війну і забирали землі.
В будь якому разі, вважаю винними саме арабів, по тій простій причині, що вони напали перші.
І тут два варіанти
І ще, скільки країн має спільний кордон з Україною, куди і чим можна виїхати з України?А тепер те ж саме питання про Ізраїль, з якими країнами Ізраіль має спільні кордо5и, щоб виїхати сухопутним коридором в безпечне місце де немає війни? Дасте відповідь чи буде безпечно ізраїльтянам виїжджати через ті країни? Вот і відповідь, вони летять, бо іншого виходу у них немає.
Ответ дляPole
Уявляю потім крики автора ’Мені і моїм дітям довелося під звуки сирен падати на землю під літаком! Де ще так знущаються над людьми?!’
Я автор. Ваша уява хвора. Ви читали моє питання? Перечитайте ще раз. Ми говорим про Ізраїль і про те, яким чином в них працює аеропорт. Іноді мені здається, шо люди читають не тим місцем.
Ответ дляВельшановна
Я только тут панику про Израиль читаю. Всем кому написала в Израиль, на полной спокухе. Пишут все хорошо, нормально,спокойно. Ужасов низких нет.
Я спросила про 40 детей. Он сказал - каких детей?
Аа.. там ещё до сих пор тела находят.
И все.
И сказал что у вас будет хуже чем у нас.
Аа.. там ещё до сих пор тела находят.
И все.
Ну да ну да. У меня в Ашкелоне знакомая - совсем другое говорит.
Мы тоже надеялись первые месяцы что все закончится в март, апреле, осенью и т.д
Добрый какой, у нас будет хуже
МАМА НИКИТКИ-2• 12 октября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Які є українські авіалінії?
Мау були. Ви не вели про такі?
МАМА НИКИТКИ-2• 12 октября 2023
Ответ дляВокруг света
У нас мужчины тоже в первый месяц войны возвращались. И бежать стали только тогда, когда супермены из тцк стали в кустах поджидать. Если в вашем окружении никто не возвращался, то в моем - возвращались. И не уезжали те, кто мог на законных основаниях выехать.
Ті хто стояв в чергах і ті хто тікають це різні люди. Тікаючи ніколи в військкомат не ходили ні в перший, ні на 10-й день, ні через місяць. Чекали, що швидко війна закінчиться, або в Україні запанує рюзькій мир.
Так шо, досить хергю писати і вам, і таким як ви.
Lena_Lovecosm• 12 октября 2023
Ответ дляТень льва
А границы открыты, мужчин выпускают у них?
😁выпускают , но если кто то понадобиться доставляют обратно, на днях уже привезли из европы
Sofia Tatra• 12 октября 2023
Я не пойму а все хотят что б они у нас работали ? Прилетает редко - но метко. И во Львов прилетает и в Винницу . Я б например боялась так сесть в самолет в потом окажешься на него кто то навел … наш враг имеет более серьезное орудие чем хамас
Ответ дляSofia Tatra
+млн
Я б теж не ризикнула...
Та й, враховуючи те, що в тривогу у нас зупиняється робота (принаймні, прикордонники не працюють, та й аеропорт теж, напевно), я уявляю, на скільки б розтяглися всі ці вильоти-прильоти.
Я б теж не ризикнула...
Sofia Tatra• 12 октября 2023
Ответ дляPole
+млн
Я б теж не ризикнула...
Или например идет самолет на посадку а тут тревога . И? Никт не садит самолет все ушли в подвал . Ну нет короче … нельзя нам открывать аэропорты это какой-то бред
Ответ дляSofia Tatra
Та й наводити навіщо- на онлайн табло аеропорту всі рейси будуть, як на долоні((
Не читала все ответы, так что возможно повторю чью-то мысль. А зачем нам летающие гражданские самолеты? К чему эти , мягко говоря глупости , с посадкой под звуки тревоги. У нас тысячи километров сухопутных границ с Европой , нормальное ж/ д и авто сообщение. Садись и езжай.
Ответ дляРяженка
Я не знаю, всі хто пише про авіасполучення з України. Так, це дуже тяжко їздити автобусами, потягами. Але. У нас це небезпечно. По всій Україні. Русня запускає ракети щодня рандомно по всій Україні. Я краще автобусом промучуся, але в літак поки літають ракети над Україною - не сяду.
Навіть в Ужгороді? Там спільна злітно-посадкова зі Словаччиною.
Ирина-bbd0• 12 октября 2023
Ответ дляPole
+млн
Я б теж не ризикнула...
Еще и супер ценное и дефицитное пво туда утянуть от городов.
Ирина-bbd0• 12 октября 2023
Ответ для4мама
Нам сбить ракету и потом Словаччине выплачивать компенсации за смерти или повреждения и иметь галас на весь мир? Польши не хватило? Не росия ж виновата .а мы