Я такая - жду трамвая• 12 октября 2023
В Израиле война, аэропорт работает, рейсы из Тель-Авива есть. Как это возможно?
Ответ дляНамСвоюРобити
Перша причина - ракети ХАМАС не рівня ракетам русні.
Друга причина - оснащення ізраїльських літаків системою для виявлення і ліквідації цих гівно-ракет.
Випереджуючи можливе питання: ні, на наших (чи інших) літаках немає можливості встановити подібні системи для захисту від ракет русні. Ч/з першу причину.
я зрозуміла, дякую вам, я чесно цього не знала
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ длячир
У кацапов что-то происходит.
12 октября, 12:34,
обновлено 12 октября, 12:38
Пять российских авиалайнеров подали сигналы тревоги в полете
Речь идет о рейсах Череповец - Москва, Самара - Санкт-Петербург, Петрозаводск - Москва, Сабетта - Москва и Петрозаводск - Санкт-Петербург
МОСКВА, 12 октября. /ТАСС/. Пять пассажирских самолетов подали сигналы тревоги в полете над территорией России, сообщили ТАСС в авиационных службах.
’Рейсы Череповец - Москва, Самара - Санкт-Петербург, Петрозаводск - Москва выставили код ответчика ’Общая тревога’, находясь в полете’, - сказал собеседник агентства. После этого, по его словам, сигналы тревоги подали также рейсы Сабетта - Москва и Петрозаводск - Санкт-Петербург.
12 октября, 12:34,
обновлено 12 октября, 12:38
Вони вже там позов на 37 країн у міжнародний суд накатали з цього приводу.
Графиня Шезвездицкая• 12 октября 2023
Гос авиакомпания EL AL впервые с 1982 года будет работать в субботу, в шаббат, т.к возвращаются в страну все те, кто получил уведомление о срочной мобилизации.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
У Них мужчины в очереди стоят защищать свою страну.
И министры 😉
Графиня Шезвездицкая• 12 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
И министры 😉
Ну, на фоне депутата Дубинского , который внес в Раду законопроект о снятии брони с депутатов и после его поведения и слов ’ а что вы мне сделаете’, когда ему пытались вручить повестку.... Израиль показывает максимальный уровень патриотизма
Ізраїль давно воює. По-перше, в них є винищувачі, які захистять цивільну авіацію від потенційної ракетної атаки. По-друге, літають виключно їх авіалінії (тобто вони не залежать від міжнародного страхування).
Щодо чоловіків, тут все просто. У них нема такого поняття, як «борг Батьківщини»(тобто хочеш не хочеш, а раз ти чоловік- то мусиш, і обмежен в своєму пересуванні). В них всі служать в армії( і чоловіки і жінки) і формується резерв. От цей резерв і має по першому виклику явитися за місцем несення служби.
Всі, хто не в резерві - вільні, і можуть покинути країну. Ніхто не тримає.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляbrenda2305
Автор, летают там самолеты и границы не закрыти для гражданских. Там гражданских и не мобилизируют (тех, у кого нет армии за спиной). И призывной возраст не до 60.
И вон премьер их выступив сегодня с главой оппозиции, что до конца войны все объединяются и правительство будет принимать только те решения, которые нужны военным. И депутаты у них есть в армии. Израиль - это Израиль
Тю, нам же говорили шо мы как в Израиле .
Надо требовать , сказали пусть отвечают за слова .
И чешут на форинт как министры Израиля и их дети
Графиня Шезвездицкая• 12 октября 2023
Но, гуманитарную помощь для солдат люди собирают: белье, пауэрбанки, сигареты.
Marinka152• 12 октября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ой , тільки не треба тут писати ’У Них ’ з великої букви і прям акцентувати увагу, прямо унікальні які вони
А в нас в черзі не стояли на захист? Яке нашим добровольцям спорядження дали і скільки їх тепер лишилося - 10 відсотків за зізнанням воєнкомів? Але ж треба на нашому ресурсі випендритися, що от ’ у них’ ...
Ответ дляnoree
І по-третє, крім 1 аеропорта Бен Гуріон всі інші зараз закриті, авіакомпанії, крім 1 національної, рейси повідміняли. І, напевно, якби Ізраїль був оточений дружніми країнами і був вибір летіти з Тель-Авіва чи проїхати до сусідньої країни 170км і вилетіти з повністю безпечного аеропорту, Бен Гуріон би теж закрили, особливо при наявності у хамасівців такої зброї як у русні
Графиня Шезвездицкая• 12 октября 2023
Ответ дляMarinka152
Вот это Вас порвало от фантазии))))))))
А у меня, всего лишь, очки упали и я печатала без них)))
Marinka152• 12 октября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Працюють лише їхні ізраїльскі авіалінії. Автор, а скільки років війна в Ізраїлі триває, не підкажете?
А нащо вам підказки, вся інформація у відкритому доступі. Війна п´ятий день триває , вперше з 1973 року.
Ответ дляPinkyPink
Цілком логічно. Якщо інших варіантів немає, як звідти вибратися, то на свій страх і ризик будуть літати.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Кринж дня хотите ?
После того как люди начали задавать вопросы - почему у нас не как в Израиле, они выкатили 😂
Советую комменты там почитать )
Магия света• 12 октября 2023
Война переместилась в Газу. У Хамаса нет авиации. От Газы до Тель-Авива 80 км. Почему бы не работать аэропорту?
Ответ дляnoree
Саме так. Мене просто шокує як тут намагаються розкачати обстановку вкидами (а от Ізраїлю допомагають, а нам ні, а от Ізраїлю увага, а нам ні, а от з Ізраїля літаки літають, а в нас ні).
Ппц, купа турів з Жешува і Кишиніва у туроператорів. Хочеш з Польщі лети, хочеш з Молдови, хочеш з Румунії. Бідні нещасні під час війни не можуть лишні 100км проїхати?
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляnoree
Всі служать - це не зобов´язання по типу ’боргу’?
Гадаю, у них ще відсутня (або мінімізована) корупційна складова, коли від служби ’відмазують’.
Достобіса колишніх співробітників не служили, бо або мати/бабуся/т.п. у військкоматі, або за хабар.
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так ви праві. але коли казали про відкриття аеропорту в країні, у якого навіть злітна смуга закінчується за межами України, то всі крутять пальцем
Я вот тоже этой истерики не понимаю. Больше тысячи км. Тем более, что самолеты летают над словацкой территорией аж бигом, вот прям из Ужгорода видно.
Заколдованные, видимо, что не кипешуют так, как наши.
Тут больше проблема в впп. Понастроили жк, продлить полосу нельзя, а она короткая для приема чего-либо больше ан-24.
Потому либо сносить дома с Украинской стороны(анриал), либо продлевать по словацкой земле(анриал), либо, и этот вариант до войны был самым рабочим - строить новый ап с новой впп.
А пока сюда только кукурузники всякие сесть могут, война, не война, ракеты, не ракеты….
Пока не решат вопрос со взлеткой, никто никуда не летит.
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Щось пропустила. Каб.мін Ізраїлю у повному складу пішов у військо?
Ответ дляБратьяГримм
Кринж дня хотите ?
Советую комменты там почитать )
Вчора вже був крінж, коли ви з сайту, де радіють «наступлєнію днр» скріни про зрадоньку приносили . Сходіть там розпитайте чому русні не так як в Еміратах
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Этот скрин был в украинских тг )
Конечно наши сми , про сей вояж не напишут 😂
Ответ дляНамСвоюРобити
І це теж.
Сказала «борг», бо це в мене асоціюється з радянською спадщиною. Не до кінця зрозуміло, що і кому винен.
А там це не борг, а скоріше частина життя. Ти не вступиш в ВНЗ без служби, на роботу не підеш без служби. Всі до цього ставляться абсолютно нормально, просто по-іншому не буває.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Министры и их дети пошли и даже погибли уже некоторые
У нас скоро 2 года как война , 95 квартал и всякие певуны гоняют ржут по ЕС и Америке , все дружки вдавливание в тепле и добре , воруют в три горла .
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляnoree
І це теж.
Так це ж аналогія того, як було у совку)
Тільки тут це ще й дівчат стосується.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляsnejs
Вы забыли очереди под военкоматами в Украине?
Сейчас задание очернять украинцев .
Про те очереди никто из ботов не помнит .