Я такая - жду трамвая• 12 октября 2023
В Израиле война, аэропорт работает, рейсы из Тель-Авива есть. Как это возможно?
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Министры и их дети пошли и даже погибли уже некоторые
У нас скоро 2 года как война , 95 квартал и всякие певуны гоняют ржут по ЕС и Америке , все дружки вдавливание в тепле и добре , воруют в три горла .
Хто з міністрів загинув?
Хто пішов з міністрів у військо?
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Хто з міністрів загинув?
Хто пішов з міністрів у військо?
Сын министра
Ответ дляНамСвоюРобити
Так це ж аналогія того, як було у совку)
Тільки тут це ще й дівчат стосується.
В мене негативне ставлення до радянської військової служби. Звідти можна було повернутися калікою.
А в Ізраїлі це, як частина навчального процесу. 5 днів на тиждень. На вихідні всі їдуть додому. З автоматом в автобусі кожен третій.
БратьяГримм• 12 октября 2023
Ответ дляnoree
Наши тцк уже и ссср переплюнули
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Сейчас задание очернять украинцев .
Про те очереди никто из ботов не помнит .
Все вони прекрасно пам´ятають.
Це навмисне спотворення реальності.
Так, крапля за краплею...
Це навмисне спотворення реальності.
Так, крапля за краплею...
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
як я можу відповісти на це питання? на сьогодні мені не треба нікуди летіти, я вдома в Україні. але звідки я знаю , які обставини будуть завтра? ви не вловили суть питання. відкиньте емоції. я цікавлюся, яким чином чисто технічно може там працювати аеропорт.
У них там хорошая защита, ПВО , про
Клементина• 12 октября 2023
Ответ дляАноним_
У них сами возвращаются из-за границы, чтоб воевать.
В нас на початку теж повертались. І це був непоодинокий випадок.
Інша справа після двох років війни
НамСвоюРобити• 12 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Наши тцк уже и ссср переплюнули
Дооо, сересера прям супер було.
Мого батька майже відразу після присяги з такими ж ’жовторотиками’ перекинули на Кубу, туди, де по історії сересери ’нашіх ваєнних нікагда нє било’. З тієї ’мандрівки’ повернулись не всі(
Підписував про нерозголошення під 25 років позбавлення волі. Нам розказав вже років аж за 20 після Незалежності.
MandarinaS• 12 октября 2023
Ответ дляКлементина
Інша справа після двох років війни
Так у них сейчас начало. Зачем вы мне про нас пишите? Я и без вас знаю.
Клементина• 12 октября 2023
Ответ дляMandarinaS
Тому що мене дивує, коли ідеалізують Ізраїль.
Ізраїль, який воює із хлопцями на мопедах і провтикав початок.
А якщо не провтикав, а заплановано це допустив, щоб знищити Газу, то ще гірше.
’У них повертаються’... І в нас повертались, і ТРО йшли, черги стояли. Коктейлі Молотова колотили....це типу проти танків.
Подивлюсь я на Ізраїль, якщо війна буде два роки і зі справжньою країною. А не з купою терористів.
zztop-b844• 12 октября 2023
Ответ дляКлементина
Им есть за что воевать
Страна о них заботится
А нам? За минимальную пенсию? Та ну ее нах.
Страна о них заботится
MandarinaS• 12 октября 2023
Ответ дляКлементина
При чем тут идеализируют? И лично я где идеализирую? Я ответила на вопрос о закрытии границы. И у нас, и у них было начало войны и мужчины возвращались. Что не так?
Ответ дляКлементина
Дресирують нас матрьошки на меншовартість.
Ответ дляzztop-b844
Им есть за что воевать
Страна о них заботится
У мене колеги на роботі з Ізраїлю купують собі амуніцію самі, бо у військах не вистачає. Є волонтери, все прямо як і у нас.
А нас тут переконують, що той Ізраїль ледь не надлюди надсилають.
Тому що у них при власти правительство а не 95-й квартал, и есть законы и конституция, они с первых минут ввели стан войны и работают, а у нас петляют как сучки, по закону положено если на то пошло на 90 дней вводиться надзвичайний стан, після того якщо все разрулюється - скасовується, або стан війни, а вони все продовжують на 90 днів до бескінечності
zztop-b844• 12 октября 2023
Ответ дляДаксо
Казки діда Панаса
Бачили ми тих ’волонтерів’ у нас, що беруть хабарі для виїзду по системі Шлях и через забор викидають, коли їх ловлять
Ирина-bbd0• 12 октября 2023
Ответ дляДаксо
И не только матрёшки.но пока не все это замечают в угаре
Ирина-bbd0• 12 октября 2023
Ответ дляzztop-b844
Казки діда Панаса
Это Вы сейчас всех украинских волонтёров оскорбить решили?