Я такая - жду трамвая• 12 октября 2023
В Израиле война, аэропорт работает, рейсы из Тель-Авива есть. Как это возможно?
Ответ дляbrenda2305
Автор, летают там самолеты и границы не закрыти для гражданских. Там гражданских и не мобилизируют (тех, у кого нет армии за спиной). И призывной возраст не до 60.
И вон премьер их выступив сегодня с главой оппозиции, что до конца войны все объединяются и правительство будет принимать только те решения, которые нужны военным. И депутаты у них есть в армии. Израиль - это Израиль
Почитала, что до 40 лет у них резервисты, а боевые офицеры до 42.
Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляРяженка
Їхні чоловіки навпаки повертаються .і жінки їх під спідницею не вивозять
І наші би поверталися, якби їх не тримали як в тюрмі, а давали право вибору.
Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
до чого тут я, сіла чи не сіла? питання у мене в іншому, яким чином в них працює аеропорт.
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Потому что авиакомпании не хотят сюда пускать свои самолёты. Вспомните малайзийский Боинг. Я так поняла в Израиле летают израильской компании самолеты
Не тільки. До нашої війни українські авіакомпанії мали щоденні рейси в Телт Авів. В них залізний купол працює. Під час обстрілів ненадовго припиняють приземлення літаків.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ті хто стояв в чергах і ті хто тікають це різні люди. Тікаючи ніколи в військкомат не ходили ні в перший, ні на 10-й день, ні через місяць. Чекали, що швидко війна закінчиться, або в Україні запанує рюзькій мир.
Так шо, досить хергю писати і вам, і таким як ви.
У меня есть знакомые, которые реально стояли в очередях в ВК, а теперь готовы на что угодно, лишь бы не загребли. Есть те, кто утром 24.02 уже бежали в ТРО, а потом не знали, как спетлять оттуда. И даже есть те, кто пошли добровольцами, а сейчас готовы хоть в тюрьму, хоть полями - куда угодно
За почти 2 года очень многое изменилось (((
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
Я працюю в аеропорту Бориспіль про те, що розграбовано можете більш докладніше . Нічого не розграбовано. Трошки було брудно, трошки понівечено, але не розграбовано, можемо почати приймати літаки хоч завтра.
Хто лайкає пліткам аж цікаво
Олимпиада80• 12 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Не сравнивайте ХАМАС в шлепанцах с ракетами из водопроводных труб и «вторую армию мира» с дальнобойным оружием
В точку
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так ви праві. але коли казали про відкриття аеропорту в країні, у якого навіть злітна смуга закінчується за межами України, то всі крутять пальцем
А ніхто не задумувався чи безпечно поїздом їздити. Теоретично при повітряній тривозі в залізну дорогу може попасти. Та ніхто не зупиняє поїзди. Отак і літаки можуть між тривогами летіти, мабуть
Ответ дляРойЛеля
Ні, польоти заборонені міжнародними правилами безпеки польотів(лізингодавці, страховики, літаки ж мають іноз власників, кому треба такі збитки), поїздів на внутрішніх маршрутах це не стосується точно
Що за вброси . Літаки літають тільки Эль Аль і то для повернення резервістів військових. Інші компанії скасували рейси , бо під час війни не літаки не застраховані . У друга був куплений білет з Ізраїля на 10.10 і рейси скасували . Якщо в нас знайдеться компанія , яка застрахує літаки , то відкриють аеропорт
АнюткаГера• 12 октября 2023
Ответ дляLight1991
Сегодня на Кипр прилетело 24 рейса с Израиля.
звездная галактика• 13 октября 2023
Ответ дляФляшунька
вы очень сильно отстали со своими трубами. раньше они долетали только до Ашдода и Ашкелона. теперь долетают до Тель Авива
Krasivaja_ja• 13 октября 2023
Ответ дляФляшунька
У вас информация из теоемарафона что ли? Иран накинуло им нормальных ракет. Похлеще чем у рашки