Я такая - жду трамвая• 12 октября 2023

В Израиле война, аэропорт работает, рейсы из Тель-Авива есть. Как это возможно?

marvik• 12 октября 2023
Ответ дляbrenda2305
Автор, летают там самолеты и границы не закрыти для гражданских. Там гражданских и не мобилизируют (тех, у кого нет армии за спиной). И призывной возраст не до 60.
И вон премьер их выступив сегодня с главой оппозиции, что до конца войны все объединяются и правительство будет принимать только те решения, которые нужны военным. И депутаты у них есть в армии. Израиль - это Израиль
Почитала, что до 40 лет у них резервисты, а боевые офицеры до 42.

Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляРяженка
Їхні чоловіки навпаки повертаються .і жінки їх під спідницею не вивозять
І наші би поверталися, якби їх не тримали як в тюрмі, а давали право вибору.
Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
до чого тут я, сіла чи не сіла? питання у мене в іншому, яким чином в них працює аеропорт.
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 12 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Потому что авиакомпании не хотят сюда пускать свои самолёты. Вспомните малайзийский Боинг. Я так поняла в Израиле летают израильской компании самолеты
Не тільки. До нашої війни українські авіакомпанії мали щоденні рейси в Телт Авів. В них залізний купол працює. Під час обстрілів ненадовго припиняють приземлення літаків.
klux• 12 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ті хто стояв в чергах і ті хто тікають це різні люди. Тікаючи ніколи в військкомат не ходили ні в перший, ні на 10-й день, ні через місяць. Чекали, що швидко війна закінчиться, або в Україні запанує рюзькій мир.
Так шо, досить хергю писати і вам, і таким як ви.
У меня есть знакомые, которые реально стояли в очередях в ВК, а теперь готовы на что угодно, лишь бы не загребли. Есть те, кто утром 24.02 уже бежали в ТРО, а потом не знали, как спетлять оттуда. И даже есть те, кто пошли добровольцами, а сейчас готовы хоть в тюрьму, хоть полями - куда угодно
За почти 2 года очень многое изменилось (((
Тимофейка• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Сьогодні вночі в Кишиневі приземлився рейс з Тель-Авіву
Працює одна компанія. Назва з двох слів, забула...
Тимофейка• 12 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Просто они не рабы.
А ми, типу, раби, бо в нас не працюють аеропорти?? О боги... 🤦🏼‍♀️
ok1904• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Евакуаційні вивозять, а в Тель Авівів зараз завозять військовими літаками захисників євреїв з усього світу
ok1904• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
дівчата, залишим їх чоловіків. питання в іншому, в роботі аеропорта
Спецрейси, не регулярна.

ok1904• 12 октября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
Я працюю в аеропорту Бориспіль про те, що розграбовано можете більш докладніше . Нічого не розграбовано. Трошки було брудно, трошки понівечено, але не розграбовано, можемо почати приймати літаки хоч завтра.

Хто лайкає пліткам аж цікаво
Олимпиада80• 12 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Не сравнивайте ХАМАС в шлепанцах с ракетами из водопроводных труб и «вторую армию мира» с дальнобойным оружием
В точку
ok1904• 12 октября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
Сьогодні приходила забирати свої речі з терміналу Б в кабінет іншої будівлі, все, як було, так і є навіть дата на календарі, записи в журналі.
РойЛеля• 12 октября 2023
Ответ дляТень льва
А границы открыты, мужчин выпускают у них?
Легенда каже, що ніхто не виїзджає. Навпаки їдуть на війну. Від мала до велика, включаючи жінок, беруть зброю
РойЛеля• 12 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
так ви праві. але коли казали про відкриття аеропорту в країні, у якого навіть злітна смуга закінчується за межами України, то всі крутять пальцем
А ніхто не задумувався чи безпечно поїздом їздити. Теоретично при повітряній тривозі в залізну дорогу може попасти. Та ніхто не зупиняє поїзди. Отак і літаки можуть між тривогами летіти, мабуть
ok1904• 12 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ні, польоти заборонені міжнародними правилами безпеки польотів(лізингодавці, страховики, літаки ж мають іноз власників, кому треба такі збитки), поїздів на внутрішніх маршрутах це не стосується точно
Light1991• 12 октября 2023
Що за вброси . Літаки літають тільки Эль Аль і то для повернення резервістів військових. Інші компанії скасували рейси , бо під час війни не літаки не застраховані . У друга був куплений білет з Ізраїля на 10.10 і рейси скасували . Якщо в нас знайдеться компанія , яка застрахує літаки , то відкриють аеропорт
vihola• 12 октября 2023
Ответ дляok1904
Халепа, не вийшла зрадонька, як українці самі на себе напали, самі себе обстріляли, розграбували.
АнюткаГера• 12 октября 2023
Ответ дляLight1991
Сегодня на Кипр прилетело 24 рейса с Израиля.
звездная галактика• 13 октября 2023
Ответ дляФляшунька
вы очень сильно отстали со своими трубами. раньше они долетали только до Ашдода и Ашкелона. теперь долетают до Тель Авива

Krasivaja_ja• 13 октября 2023
Ответ дляФляшунька
У вас информация из теоемарафона что ли? Иран накинуло им нормальных ракет. Похлеще чем у рашки