Сім*я в пеклі вже 5 днів. Чоловік сестри, служить на передовій вже 14 місяців, без передиху, при виконанні бойового завдання втратили з ним зв*язок, група була розпорошена, він загубився і виходив на зв*язок 5 днів тому, після того тиша. Офіційно в статусі пропавший без вісти.
Є варіант полону, був близько до лінії.
Я чула, що є групи телеграм, де викладають інфо про полонених з тієї сторони. Підкажіть, де шукати такі групи? Куди ще звернутися?
Є варіант полону, був близько до лінії.
personality• 12 октября 2023
Я навіть не можу уявити через яке пекло ви проходите зараз. Сил вам і вашій родині. Я молитимусь за того хлопця😭.
Нажаль нічим не зможу допомогти ((((
В телеграмі в пошуку списки знайдених та полонених. Там є групи.
✅️Канал створено для допомоги в пошуку зниклих безвісти та полонених ✅️
‼️Я ніяк не впливаю на обміни і не допомагаю у визволенні ‼️
✅️ Хочеш додатися до чату спілкування ?
👉зроби так щоб видно було що ти з України !🇺🇦‼️
✅️ Хочеш додатися до чату спілкування ?
Ответ дляLarisa12
✅️ Хочеш додатися до чату спілкування ?
Дуже дякую.
Ответ дляpersonality
Нажаль нічим не зможу допомогти ((((
Дякую вам
MissAmerica• 12 октября 2023
А не може бути що поранений без свідомості? Я так брата шукала, поки був без свідомості в госпіталі числився як невідомий, знайшли коли він прийшов в свідомість і зміг себе назвати.
@dres Odessa• 12 октября 2023
Ответ дляИнга26
Попробуйте обратиться к Диане. Она медиум. Не знаю, сейчас помогает искать без вести пропавших. В начале войны искала. Ее ник в инстаграм @diamedium
Диана-пальцем в небо
Ответ дляИнга26
Не ведіться на шахраїв. Люди в розпачі легка здобич для наживи. Совість би мали ці всі видящі, спекулювати на біді людей. Автор, бажаю вам поскоріше знайти родича, нехай все буде добре!
Ответ дляMissAmerica
Дякую, вже чіпляємося за будь яку надію
Ответ дляCharming
Точно офіційно безвісти? Можливо просто зв´язку немає? Мій, коли на позиціях був, міг по 14 днів не мати зв´язку
так, точно, вчора дружині в військоматі оголосили. Написала заяву про розшук в прокуратуру і міліцію. Але то формальності. Там зараз безперервні бої, мало з ким можна звязатись, кого контакти є
Sakura-18cb• 12 октября 2023
Росіяни виклали фото одного з загиблих при спробі висадитись у Криму. В телеграмі ЧП Крым.
Це теж чийсь чоловік, син, брат😞😢 на завданні.
Бажаю щоб ваш родич знайшовся живим.
Ответ дляpersonality
Нажаль нічим не зможу допомогти ((((
Дякую вам велике. Це вже зрілий чоловік, 51 рік. Дуже хороша, врівноважена людина, все життя його близько знаю. Один з найкращих, що мені в житті стрічалися. Пару місяців назад внучка перша народилась, діти, дружина на межі. Він їй повторював - ти маєш бути готова до всього. Тільки як же важко...
Ответ дляЮлия 0811
Я подозревала такие ответы. Но больше ничем, к сожалению, не могу помочь… Иногда это последняя надежда. Но она помогала абсолютно бесплатно. Не знаю, как сейчас.
Ответ дляTatianaKirill
Я дуже Вам співчуваю. Надіюсь, що просто знаходиться в зоні, де немає зв´язку, може до інших груп потрапив.
Щиро бажаю, щоб знайшовся живим та неушкодженим.