Працівниця року• Изменено 12 октября 2023

Чому в нас називають квартирантами

Людей, які орендують окреме житло. І навіть дуже недешеве. За кордоном такого поняття немає. Можно з різних причин не бажати прив´язуватись до одного місця і вкладати свої кошти в
нерухомість, а тим більше в теперішні складні часи.
Квартиранти були в совкі, які жили в хаті з бабцею і ходили з нею в один санвузел.
Коли в Україні орендатори будуть захищені як у всьому цивілізованому світі, де є і реєстрація і субсідія навіть на оренду?
Сиджу тихенько• 12 октября 2023
автор, арендаторы - это и есть квартиранты, успокойтесь пжл)) или вас просто слово это бесит?))
Асталависта бэйби• 12 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Ну, почему, разные люди... Мы выехали с тремя чемоданами, больше в самолёт нельзя было... Сняли трёшку, нотариальный договор на год, оплата за первый месяц, два последних + залог. В квартире было всё, начиная от мебели, техники и заканчивая упаковкой туалетной бумаги и прочего...
Автор про ситуации без денег пишет.
Анонимушка• 12 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Автор про ситуации без денег пишет.
Автор пишет - люди, которые орендуют жильё, не дешёвое...
Ну, как бы, те, кто орендует не дешёвое жильё, деньги имеют...
автор Працівниця року • 12 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Квартиранты на подселении живут.
Арендаторы в отдельном жилье, в которое кроме них никто не меет права ходить после получения оплаты и сдачи ключей
Асталависта бэйби• 12 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Но похоже очень не хотят их тратить на жизнь, уж лучше б хозяева все давали бесплатно. А тут не дают, ещё и квартирантами прилюдно обзывают.
автор Працівниця року • 12 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Не утрируйте
Начальник Анонимов• 12 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Квартиранты на подселении живут.
Это примерно как здесь одна ’рантье’
Бабкину хату сдаёт
Чавонадо• 12 октября 2023
Задолбали уже этим цивилизованным миром.
Даты, праздники, квартиры.
Вы хотите Европу - езжайте туда !

Налоги 40 %, к врачам не попасть, квартиру не снять.

У каждой страны свои обычаи. Пусть они перенимают наши.
Чего вы все перед этой Европой лебезите ?
Асталависта бэйби• 12 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Не утрируйте
Отнюдь. У вас претензии, даже не ваши, а сестры, к пусть неправильно подобранному слову, уже выливаются в претензии вообще к арендодателям - то не дают, это не оформляют. А должны ли? А что должны арендаторы?
Анонимушка• 12 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
))) За границей действительно квартирантами никто не называет орендаторов. Там где мы, бесплатно квартиры не раздают, но в квартирах есть всё для жизни.
Куколка-мяуколка• 13 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Оооооо
Зараз такий час що це дійсно проблема
І її треба вирішити на державному рівні раз і назавжди
Отож, в Ізраїлі - війна ! А тут такі непопулярі теми піймають. Я прям здивована. Зайшла перед сном за весь день на Порадницю, а тут... прям усі болючі теми єврейського народу зникли
Анонимушка• 13 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Не должны) ну, я так считаю, что не обязаны.. Но, лично я, лучше больше заплачу, но буду жить в комфорте, чем сниму квартиру с минимумом вещей и буду потом бегать и покупать необходимое...
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Ага, наші ще й відра і ганчірки хочуть , щоб були
В той час , коли в Європі пусті квартири без меблів здають
У нас орендодавці все таки більш захищені, кожен робить що хоче з квартирантами ))
Куколка-мяуколка• 13 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
При чому тут я? В мене є моє житло. Мені за родичів болить з прифронтових міст
А їм що відмовляють у реєстрації та виплатах ВПО? У мене живуть переселенці в двох квартирах. Зареєструватися в управлінні соц.захисту відразу як вселилися. Ніякі мої дозволи не були потрібні. Все їх влаштовує, отримують виплати, ще якість продуктові пакети та навіть одяг.
У чому проблема з Вашими рідними? Чи це Ви так вирішили за них похвилюватися? Я своїх назваю - орендарі, а не квартиранти. Це й у доворі зафіксовано, вони не ображаються. Дивне слово у Вас.
Хомо_сапиенс• 13 октября 2023
Ответ дляГарні диньки
А вы не понимаете, почему наши хотят ведра и тряпки? Вам будет это казаться странным или смешным ровно до того момента, когда вы выедете из дома с одним рюкзаком, а может и без рюкзака.
Діло в тому, що хоч таке горе не побажаєш нікому, але орендодавець не бере родину на забезпечення, а лише здає житло. А в нас (не беремо зараз людей, які залишились зовсім без нічого), кожен хто знімає, хоче повний пансіон від орендодавця. Якщо шо, я квартири не здаю, але сама колись винаймала.
ПростоБелка• 13 октября 2023
Ответ дляМюллерная
Там страшный дефицит жилья и снять сложнее ,чем в Украине.
так я ж об этом и спрашиваю. При дефиците жилья где они еще взяли соц. жилье ?
Мюллерная• 13 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Это просто государственное жилье,в котором бесплатно живут реально сильно бедные местные или платно чуть дешевле рыночной цены,но тоже очередь.У нас тоже было госжилье,пока не дали право на приватизацию.
Уравнобешенная• 13 октября 2023
Автор,вам не сподобається як в Європі,чесно) Ми 2 роки в Польщі пожили і зараз в Англії. Починаючи від купи паперів і закінчуючи цінами це жесть)
Уравнобешенная• 13 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Даты, праздники, квартиры.
Вы хотите Европу - езжайте туда !

А в Україні які податки?) Чи ви думаєте у всіх 5%?)
Мона_Лиса• 13 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Мені сестра розказувала, зайшли в поліклініку , а там сидить в холі власниця квартири з сином і як заоре на весь етаж ’це наші квартиранти, Коля!’ Було принизливо
Вам потрібно якось знайти хорошого спеціаліста, я серйозно
Мона_Лиса• 13 октября 2023
Ответ дляГарні диньки
А мова не йде про війну, до війни було аналогічно
автор Працівниця року • 13 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Та ви шо, оце експерт! Вже біжу