Фоточки нема• 13 октября 2023
Дефицит железа
Слала анализы показали Дефицит железа и фолиевой кислоты.
Вот теперь думаю нужно идти к врачу или может самой купить просто витамины ?
Если идти то к какому врачу?
Почемучечка• 13 октября 2023
До сімейного. Треба шукати причину дефіциту. Чи це від незбалансованого харчування, чи від місячних, чи від незасвоєння заліза, чи від проблем з травною системою
Стебель березы• 13 октября 2023
Мені сімейний лікар назначав лікування від анемії. Але я вже знала причину, бо гінеколог скерувала до сімейного.
Виниловая пластинка• 13 октября 2023
Дозування призначає лікар. І правильно пишуть, потрібно шукати причину низького заліза.
Лепетун• 13 октября 2023
Я ходила, ходила. Вроде нашли причину, устранили. Балалайка. Всё равно низкий хронический и ферритин и железо.
Врач решил что это просто так организм реагирует на месячные и теперь я раз в месяц по 10 дней пропиваю железо во время месячных и после для поддержания
А я нівроку• 13 октября 2023
Йти до нутриціолога, робити чек-ап, щоб бачити повну картину не лише по залізу, а по іншим вітамінам і мінералам і т.д. І отримувати призначення дійсно робочих препаратів. Бо нажаль сімейні у більшості призначають те, що робить ще гірше. І утриматися від покупки вітамінів в аптеках - там просто одні назви, а склад - жахливий.
Фоточки нема
• 13 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Знайти б ще хорошого спеціаліста
Квітка Миру• 13 октября 2023
Ви просто так здали аналіз чи все таки самопочуття погане?
Я б ішла до лікаря і шукала проблему. Якщо призначать пити залізо, то воно не засвоюється з молочними продуктами. Потрібно пити в той час, де не вживаєте бодай щось молочне.
Позитивна• 13 октября 2023
Я не люблю беготни по врачам, и очень мало хороших специалистов. Я бы так пропила , органическое какое-то, чтоб передоза не было и оно усваивается лучше.
Но вы же решили сдавать, значит что-то вас беспокоило , тогда нужен толковый врач
Фоточки нема
• 13 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Дуже сильна апатія останні пару місяців. Після попадання на наш поверх ракети
Пішла до психолога і він порадив спочатку аналізи зробити
Молочні продукти ніякі не вживаю багато років тому це не проблема
Весёлая морковка• 13 октября 2023
Ответ дляПочемучечка
І скільки все це коштуватиме??
дамаАмстердама• 13 октября 2023
Как часто едите красное мясо? Обильные ли месячные? Если тут всё в норме, то к гастроэнтерологу: смотреть не пропадает ли ваше железо путем кишечных кровотечений
Квітка Миру• 13 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Зрозуміло. На рахунок як приймати, написала. А віт Д здавали?
Можливо у вас стан все таки більш тривожний і депресивний чим сильна анемія.
Фоточки нема
• 13 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Так сдавала
Квітка Миру• 13 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Так сдавала
Ще й непоганий рівень вітаміну Д у вас. Залізо дійсно низьке. Треба пити. З фолієвою кислотою не в курсі. Сходіть до сімейного лікаря, нехай назначить вам дозування заліза і фолієвої кислоти.