13чудоСВЕТА• 13 октября 2023

Що приготувати з дуже оцтованого оселедця?

Хотіла шубу, але напевно то не дуже хороша ідея. Чи норм? Хтось робив?
Локшина на вухах• 13 октября 2023
Спробуйте вимочити його в молоці.
Бронетапці• 13 октября 2023
Я бы выбросила, зачем есть то, что для еды непригодно
Рогнеда Карповна• 13 октября 2023
И все таки шубу.
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Якщо це польський, в них усі такі. Або солодкі або оцтовані. Можна шубу, смак буде не такий насичений.
ФсеСама• 13 октября 2023
Я колись такий купила в Польщі, ще й кілограм чи більше. І викинула
Ну шо не так?• 13 октября 2023
Приготуйте сєльодку
автор 13чудоСВЕТА • 13 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Спробуйте вимочити його в молоці.
Та ну. Там наскрізь пропитано оцтом+ цукор, солодкуватий. Може всетаки шубу. Смак буде не типовий, але може норм.
Кашпо• 13 октября 2023
Форшмак.
автор 13чудоСВЕТА • 13 октября 2023
Ответ дляБронетапці
Чому непригодно? Його таким і їдять:) такий як у нас, то не у всіх країнах є взагалі.
автор 13чудоСВЕТА • 13 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Оцтовано - солодкі:) банка велика. Я й так його з хлібом і маслом їм. Але весь не зʼїм так, а в салаті можливо.
автор 13чудоСВЕТА • 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
Форшмак.
З оцтованого оселедця. Хм… думаю не буде смачно взагалі.
Напланетянка• 13 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Не будет вкусно,и шуба не та будет
Кашпо• 13 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Почему? Селедка, отварной картофель ( вместо батона), яйцо, яблоко, сливочное масло. Пекрутили на мясорубку ( можно блендер). Просто больше не солить, не перчить. Как раз получиться балас вкуса. Попробуте, вам терять особо нечего, хуже точно не будет.
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Мені одного разу вистачило, років 20 тому родичі з Ченстохова привезли, щоб зрозуміти що не моя їжа.
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Приготуйте сєльодку
Геніально
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
Ух, таку ’мішанину’ не кожен зможе з´їсти.
Кашпо• 13 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Вы никогда не пробовали форшмак?! И не слышали о нем? Сколько вам лет?
Гуляю босоніж• 13 октября 2023
В молоці вимочити і буде норм. На форшмак добре піде, там все одно оцет додавати, тож буде той що є.
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
Мені 40, не їла ніколи.
Кашпо• 13 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Мені 40, не їла ніколи.
Если любите селедку, то как нибудь попробуйте. Это еврейское блюдо. И очень, кстати, не плохое. Такая себе намазка на хлебушек.
Фиона Шрековна• 13 октября 2023
Шубу таки ) Я щойно зробила. Так захотілося, капець )
Кашпо• 13 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Че так не аккуратно? Извините, если обидела.
Добра, коли сита!• 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
Оселедець люблю дуже але купую матіас і їм просто з салатом, картоплю і хліб не їм давно.
А ікру одеську з баклажанів роблю все літо. дякую за пораду
Фиона Шрековна• 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
Я не на виставку) Нічого 🤣 Часу дуже обмаль було
Тихомандражная• 13 октября 2023
Мо такий як салат, типу Олівʼє, оселедець замість огірка маринованого))
автор 13чудоСВЕТА • 13 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
З ковбасою? Ту мач як на мене.
Тихомандражная• 13 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
З ковбасою? Ту мач як на мене.
Ну тоді тільки яйка картоплю і цибулю, ще яблуко і моркву можна
Локшина на вухах• 13 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Молоко робить м´якшим і витягує суль зайву, може й оцет теж, не знаю, це з секретів східних поварів.
Локшина на вухах• 13 октября 2023
Ответ дляКашпо
І я не пробувала, мені 48.
Локшина на вухах• 13 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Завтра йду за оселедцем.