Глас_Народа• 13 октября 2023
Скільки петицій про присвоєння Героя Укр посмертно ви підписали?
Просто цікаво. Бо тут більшість кричить яка фігова влада, що іноземці не допомагають, прокурори женяться, зірки фігньою страдають.
Але більшість петицій не набирає підписів, чому?
Результат:
вже голосів:
89 (67.42%)
Не підписую
29 (21.97%)
Всі підряд
14 (10.61%)
Декілька знайомих
Ответ дляТанюша
Бо герой це той хто здійснив героїчний поступок.
А ви вважаєте піти захищати нас з вами не герой?
Ответ дляparele
Героев Украины не дают за гибель. Для этого реально нужно подвиг совершить.
Хотя все они для нас герои.
Не подписываю, это бессмысленно.
Хотя все они для нас герои.
Не подписываю, это бессмысленно.
Ну якщо безсмислєно то можна і підписати, в інтернеті ми теж сидимо безсмислєно
Ответ дляGaleTTa
Жодної. Бо тих людей я особисто не знаю. У мене сусід теж воює але для мене він не герой, бо бухав всі 40 років свого життя, ніде не працював і ображав усих до цього. І зараз приїздить то поводить себе не краще.
Він служить і вашого чоловіка може тому і не забрали
Ответ дляЛеннешка
Подписываю тех, кто просит. В группах, чатах. Мне не сложно
Ну от мова про це
Ответ дляБізешка
Так треба, але тоді втратиться цінність звання
Ясно)))
Менше б добровольців пішло б на фронт цінність звання була б вища, ясно!
Це важливо
Ответ дляМимо_шла
Я подписываю всё что вижу.
Для меня все кто погиб на фронте герои
Молодець
Ответ дляёжовые рукавицы
Це підписаня, дійсно комусь допомогло отримати героя ?
Так, допомогло
Ответ дляState_state
Зачем? Чтобы что?
У моей коллеги недавно погиб муж. Прилетело на позицию. Она прекрасно осознает, что ее муж герой, как и все, кто сейчас там. Но звание Героя Украины ему не дадут.
Это нормальное восприятие реальности, несмотря на боль от потери и бескрайнее горе.
Ответ дляКокоСина
Від того що ви підписали петицію героя не дадуть. Ви взагалі бачили статистику скільки петицій було підписано і від скількох був толк? Підписання петицій нічого не дає, лише потішити своє его що типа не сидів на сраці рівно, а щось робив
Є і інші речі, нехай не питиції, але ті речі які кожен з нас. Петицію підписати - нічого не дає, сітки плести- нікого не захистить, донатити- крадуть, грошей немає.
Ок, що робити для перемоги? Чекати поки хтось щось зробить за нас?
Ответ дляState_state
От як раз таки забігти на 15 хвилин плести сітки , ст відправити на фронт 1 теплі шкарпетки
Куди доцільніше ніж підписати 20 петицій
Ответ дляТанюша
Так можна робити те і інше